Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już rozumiem..OK, dzięki...?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Już prościej nie da się tego wytłumaczyć

 

https://youtu.be/0YQNUo8YmlQ?si=0OrBdJlFa84mJ28R

Ale Ty jesteś cierpliwy.. facet uczy faceta jak ma wkładać.. 

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał(a):

Czyli to jest od zewnątrz czy bardziej wewnątrz?

Jest tam dalej jakiś otwór, ale nie wiem jak to się wkłada...:cygaro:

 

Mój Bosze..... :facepalm:

Opublikowano

Spokojnie...:kawa:

Temat ogarnięty...:cygaro:

Prosta sprawa... :hi::drunk:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Prosta sprawa a pytań na dwie strony :facepalm:

Opublikowano

Zauważyłem coś takiego na tylnej ogrzewanej szybie... J Taka  cieniutka jakby nić wisiała. Macie pomysł co z tym można zrobić?:eusathink:

20240214_142118 — kopia.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Wygląda jakby w zaznaczonym miejscu drucik się przepalił.

Czy ten drucik, który luźno zwisa jest przerwany?

Screenshot_20240214_211406_Opera.jpg

Opublikowano

Muszę to jeszcze jutro dokładnie sprawdzić. Wygląda na to, że jest nie przerwany.

Opublikowano

Jak jest urwany i wisi to musisz go odciąć i w miejscu drucika połączyć oba końce znajdujące się na szybie ze sobą klejem elektroprzewodzącym.Namalować po prostu bardzo cieniutką linię po lini na szybie.  Będzie to widoczne ale innego wyjścia na naprawę nie ma. Jak chcesz mieć naprawione na 100% to tylko wymiana na inną szybę.

 

ALLEGRO.PL

https://www.amazon.com/dp/B000ALBZJY/?tag=fhmeag-20&asc_refurl=https://www.familyhandyman.com/project/repair-a-rear-window-defogger/&asc_source=https://m.youtube.com/

Opublikowano

A co jakby całkiem odciąć i zostawić jak jest? Stanie się coś?

Będzie szyba odparowywać itd? Podgrzewanie będzie działać? Będzie zimą odmarzała szyba?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Jak utniesz i zostawisz to cała ta ścieżka na długości szyby nie będzie działała/grzała. Ogrzewanie szyby będzie mniejsze o jedną ścieżkę.

Opublikowano

Jechałem na koncert i okleiłem trochę auto ( taśma jednostronna małe kawałki) Możliwe, że ona uszkodziła drucik podczas odklejania.)

Czyli jak namaluje cieniutką kreskę jak mówisz to ogrzewanie będzie 100% sprawne?

Jeśli drucik nie jest przerwany,  należy go ucinać? Nie można to jakoś naprawić? Nie wiem przykleić?

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Możliwe, że przy odklejaniu zerwałeś.

Jeżeli nie jest przerwany to i tak musisz namalować cieniutką kreseczkę i ten drucik wtopić w ten klej aby nie wisiał. Malowanie musisz powtórzyć 3-4 razy aby nanieść odpowiednią grubość i za każdym razem warstwa musi wyschnąć przed kolejnym nanoszeniem. Po naniesieniu ostatniej warstwy nie wolno włączać ogrzewania chyba przez 24 godz., do całkiwitego stwardnięńcia kleju. Musisz przeczytać dołączoną do kleju ulotkę.

Opublikowano

144 zł za taki klej...Sporo....?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Nie, to na Allegro kosztuje 39,99 zł.

To na Amazon 20,89$

To z Allegro wystarczy, podałem Ci linka na Amazon, bo jest tam też filmek jak tego używać.

Opublikowano

Ok ..

Zamówię ten preparat.

Uszkodzenie jest na samym dole szyby więc pewnie będzie mało co widoczne po naprawie.

Opublikowano

Tu masz filmik.

Jeżeli w zestawie nie będziesz miał szablonu do malowania, który ten pan przykleja na szybę przed malowaniem, to sobie powyżej i poniżej ścieżki naklej taśmę malarską maskującą i pozostaw po środku szczelinę na szetokość ścieżki, tak abyś nie wymalował całej szyby a tylko na szerokość ścieżki. 

Malowanie musisz powtórzyć 3 razy z przerwami po 20-30 min. na wyschnięcie.

 

Opublikowano

Czy po takiej naprawie po długim czasie można myć preparatem do szyb szybę od środka?

Opublikowano
1 minuta temu, NelsonPL napisał(a):

Czy po takiej naprawie po długim czasie można myć preparatem do szyb szybę od środka?

A jak często myjesz w sedanie tylną szybę od srodka?

Opublikowano

Nie bardzo często...  Co kilka mies...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.