Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Nie bardzo często...  Co kilka mies...

To umyj przed naprawą i chyba przez te kilka miesięcy wyschnie ten klej. Czy czegoś innego się obawiasz?

Znowu prosta sprawa, kolega wrzuca Ci filmiki a za chwilę nabijesz 5 stron postów :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Można ale trzeba ostrożnie i delikatnie żeby nie szorować. Jak klej wyschnie tak łatwo go nie zdrapiesz. Przed nałożeniem kleju wyczyść i odtłuść szybę w tym miejscu za pomocą IPA.

Opublikowano

Dziękuje.

Już wszystko wiem. :thumbup1:

Opublikowano

I teraz dwie strony o tym co to jest IPA, gdzie kupić i jak odtłuścić. ?

Opublikowano
8 godzin temu, Hohe napisał(a):

I teraz dwie strony o tym co to jest IPA, gdzie kupić i jak odtłuścić. ?

Jak zajdzie taka potrzeba, to i do tego wrzuci się filmek??

Opublikowano

witam czy da się zakodować żeby działał auto hold bez zapiętych pasów?

Opublikowano

Cześć! Czy jest jakaś dobra dusza w okolicach Ustronia, która by mogła pomóc z VCDS’em? Chciałem wejść w Greenmenu, niestety mam zablokowane. Wyczytałem że odblokowanie tylko przy pomocy vcds’a. Dziekiii!

Opublikowano

ODIS, VCP, VCDS lub OBD11.

Opublikowano
23 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

ODIS, VCP, VCDS lub OBD11.

Jasne, kierunkowo są tez inne możliwości. Niemniej czy jest ktoś kto dysponuje powyższymi? Gdzieś w okolicach Ustronia-Wisły? 

Opublikowano
W dniu 14.02.2024 o 23:05, Muskel1 napisał(a):

Tu masz filmik.

Jeżeli w zestawie nie będziesz miał szablonu do malowania, który ten pan przykleja na szybę przed malowaniem, to sobie powyżej i poniżej ścieżki naklej taśmę malarską maskującą i pozostaw po środku szczelinę na szetokość ścieżki, tak abyś nie wymalował całej szyby a tylko na szerokość ścieżki. 

Malowanie musisz powtórzyć 3 razy z przerwami po 20-30 min. na wyschnięcie.

 

Sprawdziłem dokładnie i umyłem szybę od wew..

Wiązka wygląda jakby była cała.

Ten kawałek co myślałem, że to kabelek okazał się nie wiązką.

Pytanie: Jak mogę sam sprawdzić czy wiązka działa i jest nie uszkodzona?

Szyba w wymienionym miejscu była zabrudzona i możliwe , że zwyczajnie coś przypiekło na wiązce. Chciałbym sprawdzić czy prąd przechodzi i nie jest uszkodzona.

20240214_142118kopia.thumb.jpg.05cb38cc0b4cb7d262c43b3fcc43c2bf.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

No przecież masz na tym filmiku, który Ci wrzuciłem, pokazane jak facet sprawdza poszczególne ścieżki czy nie są przerwane.

Opublikowano

Może tak być , że wiązka przypiekła klej z taśmy? Auto było lekko oklejone od środka jak jechałem na koncert. Kawałki kartek A4 + małe kawałki  taśmy by przykleić do szyby. Możliwe, że przez przypadek naklejona taśma była na wiązce.

Jak umyłem szybę gdzie jest ta wiązka, to już nie jest tak ciemne w tym miejscu jak na fotce.

Na filmie sprawdza zwykłym próbnikiem? (śrubokręt (próbnik)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

To Ty musisz stwierdzić co to jest. Ja tego nie wywróże ze zdjęć.

Opublikowano

I jeszcze może śmieszne pytanie.

Czy jak wiązka jest uszkodzona, to może pęknąć szyba?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Nie pęknie.

Opublikowano

Muszę zrobić porządek z grillem (malowanie)(foto):cygaro:

Pytanie:

Jak można go wymontować?:eusathink:

Chciałbym go wymontować i dać do malowania jakiejś porządnej firmie.

 

1.thumb.jpg.3ad9bf192f7c3bcb758cb0fe3a1ee29b.jpg

Opublikowano

Trzeba zderzak ściągać.

Opublikowano

Rozumiem, więc zlecę to w serwisie.:eusathink:Dzięki.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

czym się różni przegub Lobro(540 zł) od Spidan(870zł) poza ceną ? skoro oba produkuje GKN ? 

Opublikowano

Spidan ma lepsze osłony w zestawie, znowu Löbro było na pierwszym montaż dawane, co może świadczyć o dokładniejszym wykonaniu samego przegubu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.