Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie znalazłem jakiś serwis na OLX w pobliżu mnie dorabiający klucze. Ktoś już korzystał z takich magików? Trochę obawiam się, że jak coś sp***dolą to zostanę bez klucza i będę wracał na lawecie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bój się lepiej, że którejś nocy  zostaniesz bez auta powierzając takie zlecenia w niepewne i niesprawdzone ręce:whistling:

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomek_091019 napisał:

Właśnie znalazłem jakiś serwis na OLX w pobliżu mnie dorabiający klucze. Ktoś już korzystał z takich magików? Trochę obawiam się, że jak coś sp***dolą to zostanę bez klucza i będę wracał na lawecie :whistling:

Zawsze zostanie Ci stary klucz. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Bój się lepiej, że którejś nocy  zostaniesz bez auta powierzając takie zlecenia w niepewne i nie sprawdzone ręce:whistling:

Dlatego pytam, czy ktoś korzystał z takiej usługi poza ASO ;) 

 

Nie wiem czy zostanie mi stary klucz. Przy dopisywaniu nowego chyba wszystkie się resetują i zapisują na nowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomek_091019 napisał:

Dlatego pytam, czy ktoś korzystał z takiej usługi poza ASO ;) 

 

Nie wiem czy zostanie mi stary klucz. Przy dopisywaniu nowego chyba wszystkie się resetują i zapisują na nowo?

Ja korzystałem, ale ja nie mieszkam w tak kreatywnym kraju jak Polska. Stary klucz działa jak działał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u pana, który zajmuje się kodowaniem kluczy i zrobiłby mi to, ale też nie jest pewien na 100% czy uda się z używanym "wyzerowanym" kluczem z allegro :unsure: mówi, że wyzerować to nie problem, ale nie wiadomo czy się uda zakodować. Może spróbować, ale nawet gdy się nie uda to i tak zapłacę, co oczywiście rozumiem. 

Ktoś już może próbował takiego czegoś z kluczem nie ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje klapy do sedana w kolor LY9B ma ktoś cos mądrego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

@Dev to Twoja choinka?:decayed:

Jo, wczoraj robiłem...

Ma przypominać wszystkim alkoholikom:

.... piłeś ? Nie jedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dev napisał:

Jo, wczoraj robiłem...

Ma przypominać wszystkim alkoholikom:

.... piłeś ? Nie jedź...

:decayed: długo "części" zbierałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał:

:decayed: długo "części" zbierałeś?

rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2021 o 17:37, Tomek_091019 napisał:

Byłem dzisiaj u pana, który zajmuje się kodowaniem kluczy i zrobiłby mi to, ale też nie jest pewien na 100% czy uda się z używanym "wyzerowanym" kluczem z allegro :unsure: mówi, że wyzerować to nie problem, ale nie wiadomo czy się uda zakodować. Może spróbować, ale nawet gdy się nie uda to i tak zapłacę, co oczywiście rozumiem. 

Ktoś już może próbował takiego czegoś z kluczem nie ASO?

Dopisywałem bez problemu takie "wyzerowane", nawet jak było all key lost. Chwila zabawy, ale do ogarnięcia

 

 

Tak w ogóle to :hi: w końcu człowiek chwilę czasu znalazł, żeby zerknąć do tu słychać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tak jak napisał fachura powyżej - @kajubez problemu dopisze kluczyk do b8  :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. 

Problem z klapami cd. Udało mi się je ruszyć, problem był blachy, otoż poprzedni fachman uciął przewód, na tyle głęboko że ciężko było to zlokalizować. Klapy działają, ale wyrzucają błąd lambdy o zbyt bogatej mieszance. Gdy zdejmę cięgna z nastawników lambda nie wywala błędu. Wygląda na to, że klapki się nie otwierają do końca i zaburzają przepływ powietrza - taka moja teoria....ktoś z Was spotkał się z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Przymierzam sie do zakupu ori dywaników gumowych w ASO do B8. Orientuje się ktoś jaka jest cena po rabatach ? W sieci znalazłem ofertę za 399PLN i nie wiem czy to dobra cena. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Dibo napisał:

:hi:Przymierzam sie do zakupu ori dywaników gumowych w ASO do B8. Orientuje się ktoś jaka jest cena po rabatach ? W sieci znalazłem ofertę za 399PLN i nie wiem czy to dobra cena. 

Kup sobie Petex-a

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...