Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 19.11.2021 o 07:30, grzes283 napisał:

Też nie ma żadnych "książkowych" objawów. Z drugiej strony moc ok, a tylko niutony wcięło....? 

W pierwszej kolejności muszę klapki wirowe ogarnąć bo lewy i prawy sypie błędami, łącznie z nastawnikami, bo też nie pracują. Jak miałem soft po poprzednim właścicielu, to klapki miał wykasowane. Wgrał mi standardowy soft i wylazły?

Turbo nie było przypadkiem regenerowane? Czy rzeczywiste doładowanie zgadza się z zadanym? Bez logów to można gdybać a przyczyn może być 5mln.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 20.11.2021 o 23:27, R4xx napisał:

Jak dla mnie petarda. Ktoś spotkał się z takim modem bliżej? :kox:

Efekt przy zamykaniu auta zbliżony do oryginału z nowych modeli Audi, jednak animacja powitalna to straszna "choinka" :decayed: 

Opublikowano

Co kto lubi, mi osobiście sie bardzo podoba i lubie takie choinki. 

Opublikowano
15 minut temu, KoJ@K napisał:

Co kto lubi, mi osobiście sie bardzo podoba i lubie takie choinki. 

Kiedy można uderzać i zamawiać u ciebie takie lampy heh

Opublikowano

Panowie jaka średnica na rurę końcówek wydechu? I jakie wejdą największe obok siebie bez rzeźby. Ktoś przerabiał?

Opublikowano

Panowie Pytanko bo przerabiałem kostki airbag foteli bo tam była wtyczka przedliftowa i trzeba było wrzucić poliftowa,kupiłem wtyczki polift,wrzuciłem nowe piny i patrzę brakuje blaszki w niej takiej jak na zdjęciu, dodaje zdjęcie niżej i pytanie czy mogę wrzucić nowe kostki bez tej blaszki bo nie było tych blaszek w paczce z wtyczkami ? Czy wydupi poduchy itp ?

891C882D-FC07-41F6-A2FA-94D7EFD589F7.jpeg

9A115D15-2712-44BD-B4DA-F4A160194B44.jpeg

Edytowane przez Leszczonka

Opublikowano

kupiłem wtyczki polift,wrzuciłem nowe piny i patrzę brakuje blaszki w niej takiej jak na zdjęciu, dodaje zdjęcie niżej i pytanie czy mogę wrzucić nowe kostki bez tej blaszki bo nie było tych blaszek w paczce z wtyczkami ?

 

Te blaszki to raczej muszą być . To są mostki zwarciowe , które zapobiegają przypadkowej aktywacji poduszek podczas prac przy poduszkach powietrznych . Motestek zwarciowy jest stykiem , ktory w momencie rozłączenia złącza wtykowego łączy oba styki wtyczki i zeruje ewentualne potencjały aby nie było buum  :decayed: 

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano
W dniu 15.11.2021 o 22:05, Hohe napisał:

Cztery i pół stówy!

Po 40 zł nowe na allegro można kupić.

Opublikowano
13 godzin temu, mariusz36 napisał:

kupiłem wtyczki polift,wrzuciłem nowe piny i patrzę brakuje blaszki w niej takiej jak na zdjęciu, dodaje zdjęcie niżej i pytanie czy mogę wrzucić nowe kostki bez tej blaszki bo nie było tych blaszek w paczce z wtyczkami ?

 

Te blaszki to raczej muszą być . To są mostki zwarciowe , które zapobiegają przypadkowej aktywacji poduszek podczas prac przy poduszkach powietrznych . Motestek zwarciowy jest stykiem , ktory w momencie rozłączenia złącza wtykowego łączy oba styki wtyczki i zeruje ewentualne potencjały aby nie było buum  :decayed: 

Jak zawsze można liczyć na pomoc ?nazot do aso trzeba targac :D

Opublikowano

Ma ktoś sprawdzonego człowieka od hybrd, dokładnie 3.0 tdi capa. 

Opublikowano

Ogarnia ktoś kodowanie Audi Drive Select?

Mam w S5 fabrycznie ale nie pasuje mi jego zachowanie - przy zmianie trybu na Dynamic nie przestawia skrzyni w tryb S.

Wydaje mi się że można to przekodować aby w Dynamic wrzucał w S a w Comfort wrzucał D?

Opublikowano

To wszystko robi się w Adaptacjach

Opublikowano
19 minut temu, komoornik napisał:

Ogarnia ktoś kodowanie Audi Drive Select?

Mam w S5 fabrycznie ale nie pasuje mi jego zachowanie - przy zmianie trybu na Dynamic nie przestawia skrzyni w tryb S.

Wydaje mi się że można to przekodować aby w Dynamic wrzucał w S a w Comfort wrzucał D?

W polifcie wchodzisz w MCE (09) w długie kodowania i w Byte 8 aktywujesz Bit 0

Opublikowano

Panowie może nie całkiem na temat, ale widzę, że o B8 już tylko tutaj coś się rozmawia... Dokładam keylessa i muszę dorobić klucz. Czy koniecznie trzeba zakupić cały klucz w aso, czy mogę kupić na allegro używany (sprzedający zapewnia, że jest wyzerowany i można go ponownie przypisać) i z nim jechać do serwisu? Dokładnie chodzi mi o klucz z tej aukcji

Z góry dziękuję za pomoc. 

Opublikowano

ASO nie dopisze Ci klucza kupionego poza nim

Opublikowano

ASO nie, ale zewnętrzny serwis tak. Na pewno wyjdzie taniej. 

Opublikowano

Właśnie znalazłem jakiś serwis na OLX w pobliżu mnie dorabiający klucze. Ktoś już korzystał z takich magików? Trochę obawiam się, że jak coś sp***dolą to zostanę bez klucza i będę wracał na lawecie :whistling:

Opublikowano

Bój się lepiej, że którejś nocy  zostaniesz bez auta powierzając takie zlecenia w niepewne i niesprawdzone ręce:whistling:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
6 minut temu, Tomek_091019 napisał:

Właśnie znalazłem jakiś serwis na OLX w pobliżu mnie dorabiający klucze. Ktoś już korzystał z takich magików? Trochę obawiam się, że jak coś sp***dolą to zostanę bez klucza i będę wracał na lawecie :whistling:

Zawsze zostanie Ci stary klucz. ?

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Bój się lepiej, że którejś nocy  zostaniesz bez auta powierzając takie zlecenia w niepewne i nie sprawdzone ręce:whistling:

Dlatego pytam, czy ktoś korzystał z takiej usługi poza ASO ;) 

 

Nie wiem czy zostanie mi stary klucz. Przy dopisywaniu nowego chyba wszystkie się resetują i zapisują na nowo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.