Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanko, dziś na grupie fb wysypały się posty o akcji serwisowej nagrzewnicy w B8 no i według vin mam 2 akcje serwisowe na wymianę nagrzewnicy i pompy wody. Tyle że auto jest ze stanów i teraz tak w raporcie Carfax pisze o tych 2 akcjach ale nie mam pojęcia czy to jest do zrobienia czy już zostało zrobione. Negocjowałem z ASO Audi wr wrocławiu ale jak zwykle auto z usa bla bla bla. Mamy kogoś tu z aso i mógłby potwierdzić po vin czy zostało to zrobione czy trzeba to zrobić i czy faktycznie mając auto ze stanów nie mogę liczyć na takie akcje serwisowe 

 

Screenshot_20240116_174613_SamsungInternet.thumb.jpg.94345cd3e91e184f74e047d885311279.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

W książce serwisowej powinny być wpisy jeżeli przeprowadzono akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książce to nic nie ma oprócz jednej pieczątki na początku po wyprodukowania auta 😆

 

20240116_185559.thumb.jpg.4b9c4413cef6b5320dabdcadd78f3a4d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabo prowadzili. 

Skontaktuj się z kolegą @_małyTM_ może pomoże z wpisami w bazie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana elementu grzejnego to jak mam rozumieć , bo taką odpowiedź uzyskałem z maila z ASO wrocław.

 

Screenshot_20240117_125919_Gmail.jpg.5d8add850bcac379edcb036830bb931f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nagrzewnica elektryczna. Należy ją wymienić, bo jest zagrożenie powstania pożaru. Chodzi o sprawę związaną z bezpieczeństwem, więc muszą ją wymienić. To była obowiązkowa akcje przywoławcza, więc dziwię się, że w ciągu tylu lat auto się gdzieś jeszcze uchowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mają licencję Audi Service to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tu na stronie Audi Service to chyba tak, muszę się skontaktować z nimi 

 

Screenshot_20240117_142615_SamsungInternet.thumb.jpg.a47317d5e6e65010ef1849217c6ac0ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego samego piździka jak Twój, jutro sprawdze czy w moim jest jakaś akcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna sprawdzic czy dotyczy jakas akcja moje b8? wiem ze wtryski chyba chcieli wymieniac ale nawet pan w ASO mi to odradzil. Ale moze sa jakies inne o ktorych nie powiedzial? hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 19:15, Dev napisał(a):

Potrzebuję ktoś dojazdowke do B8 ?

masz na mysli zapas? Ile?

 

EDT. Doczytalem ze 200.

Edytowane przez lukpie
znalazlem juz odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dev napisał(a):

Mam takiego samego piździka jak Twój, jutro sprawdze czy w moim jest jakaś akcją.

Jak masz elektryczną nagrzewnicę to kwalifikuje się to do wymiany. Chyba że w stanach już ktoś był na akcji serwisowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lukpie napisał(a):

masz na mysli zapas? Ile?

 

EDT. Doczytalem ze 200.

 

Bierzesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Poleci ktoś jakiegoś producenta folii PPF? (Niekoniecznie Dragon Skin, Rollsem nie jeżdżę 🙃)

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyjaśni mi to ktoś raz na zawsze jak to jest z wadą olejową w silnikach TFSI montowanych w B8? Temat ogólnie znany, informacji można znaleźć sporo, ale zazwyczaj sprzecznych. Jedni mówią że problemy były, ale tylko w pierwszych wersjach przedlifotwych, inni że problemy w TFSI były cały czas praktycznie do 2015r i dopiero wtedy weszła nowa generacja, która jest pewna pod tym względem. Są też oponie, że z racji upływu lat większość jeżdżących TFSI jest już po remontach i problem jest rozwiązany, a są tacy którzy mówią, żeby w ogóle unikać tych silników w tej generacji.

 

Będę niezwykle wdzięczny jeśli ktoś zlituje się i wyjaśni mi sprawę tutaj. Jestem ciekaw czy warto pchać się w benzynę w B8 i jeśli tak, to w jakie jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...