Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to uboga wersja i nie obsłuzy ci :kwasny:

mam 8T0 907 468 T

z jaką literką muszę kupić aby lusterko grało?

mam MMI 3G... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki za rady. Gdyby ktos mial namiar na magika ktory ogarnie kolor FIS oraz zmiane wyswietlacza mmi na kolor, najlepiej ze slaskiego to bede wdzieczny

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady. Gdyby ktos mial namiar na magika ktory ogarnie kolor FIS

Ale tutaj magicy są w ASO , musisz jechać na odblokowanie komponentu po wymianie zegarów i tyle .....

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Cuber, u mnie wywala czyszczenie czesto, ale nie wywala bledu czujek.. Wyrzuca Ci ktory czujnik padl? Zapala sie check engine?

Jakieś dwa miesiące temu wywaliło mi czujnik który jest gdzies nad czy pod skrzynią biiegów wymieniłem i bajka ale od jakiegoś czasu znowu wpadał w tryb czyszczenia DPF-a wszystko pieknie ładnie tylko jak stoisz w korku i wpadnie auto w ten tryb to smierdzi z nawiewów jak cholera ..... i wczoraj wywalił check engine wobec tego dzis rano wizyta w ASO i błąd elektryczny czujnika....

Jutro jadę przed południem na dokładną diagnoze i odrazu na wymianę jak tylko będzie na stanie ( z tego co mówią to czesto padaja i powinni miec na stanie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma fabrycznego b8 TDI bez DPF-a - to nie możliwe, każdy je ma

No nie koniecznie... Znalazłem w ETCE serię sterowników ( np. 03L906022BE,JS,MP ) które w numerach PR ( numerach "kodów" wyposażenia ) opisany jest jako "Emmision Standard EU3"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, u mnie wywala czyszczenie czesto, ale nie wywala bledu czujek.. Wyrzuca Ci ktory czujnik padl? Zapala sie check engine?

W a3 wyskoczyl check engine i vcds wywalil blad kata oraz czegos tam jeszcze, co (jak wyczytalem na forum passata) oznacza rozwalony czujnik.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej... powaznie moga wystepowac B8ki bez DPFa?

Cuber...a to przypadkiem nie jest czujnik roznicy cisnien? exhaust pressure sensor?

cos takiego Ci wywala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis byłem w ASO zamówili mi czujnik który jest hmmm umiejscowiony za turbiną.... w Poniedziałek wymiana ale kij z nim , rura od kolektora strasznie okopcona jest i przy rozbieraniu mają dojść z czego sie to wzieło i gdzie jest nieszczelność....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ten sam temat, od środy wywala mi kontrolki od świec silnika i dpf-a, co chwile wpada w tryb wypalania, generalnie loteria, sroda - kontrolki , czw- ok!, piatek- kontrolki. Pytanie czy wymiana tego czujnika to jakaś "grubsza" akcja??? i pytanie czy przypadkiem te niskie temp nie sa przyczyną padania tych czujników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podpiąć się pod kompa i wtedy będziesz wiedział czy to napewno czujnik a jak tak to który bo jest ich kilka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ostatni model całkiem ładnie się prezentuje chociaż trochę dużo tego światła i wygląda jakby tam był telewizor a nie lampa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zwany "chwit marketingowy":grin: Śmiem twierdzić ze cn.30% kupiło Audi przez te LED-y.:decayed:(raczej)Każdy ma to już w swoim telefonie(AMOLED):wink: Ekrany z diod organicznych można giąć jak się chce:kox:Tylko trochę to drogie:kwasny:

A ja już rok temu to w swojej zastosowałem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej... powaznie moga wystepowac B8ki bez DPFa?

wszystkie diesle fabrycznie mają DPF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka kiera podejdzie P&P czy trzeba coś zmieniać u siebie też mam multifunkcję:

AUDI A4 B8 A5 8K0 KIEROWNICA MULTI PODUSZKA AIRBAG (2810165661) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka kiera podejdzie P&P czy trzeba coś zmieniać u siebie też mam multifunkcję:

AUDI A4 B8 A5 8K0 KIEROWNICA MULTI PODUSZKA AIRBAG (2810165661) - motoAllegro

Pewnie tak i bedzie działac :wink:

P1040697.jpg

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-a4-b8-2010-a-246505/index2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...