Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

W lato lakiernik polakierował na srebro, dzis zmieniłem na letnie opony znowu sie rdza zrobila.:facepalm: Jak to pozbyc? wyszlifowac i na nowo polakierowac?

DSC02111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,

głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Kupiłem AMI z "zabudową", którą chcę zamontować w schowku, jak w oryginale. Jednak schowek mam w wersji basic. Więc potrzebna wymiana. Szukałem na aledrogo, ale zdjęcia tylko z zewnątrz, więc w ruch poszedł ebay.

Znalazłem coś takiego Audi A4 8K Handschuhfach 8K1857035C 6PS CD wechsler Fach | eBay. Napisane, że pod CD-changer. Pytanie brzmi czy nada się do AMI? Czy szukać po tym właśnie nr? Jak wpisałem nr na allegro to mi kilka szt wyskoczyło. Czy mógłby mi ktoś potwierdzić? A może ma ktoś na zbyciu?

Dzięki bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już chyba pytałem gdzieś ale może mi ktoś podrzucić numer z ETKI do kolorowego FISa do A5 2.0tfsi ?? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jeszcze jaka syeroka ta felga ale normalnie powinno byc ok ja mam 19" i 8,5" ET32 do tego opona 245/35/19 i jest ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne tu, jak i zawsze chodzi o pasować = nie trzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jezdzi to nieistotne? Ktos to kiedys zaprojektowal pod taki wymiar et. Nie bez powodu nie zaleca sie zmian w et.

Te auta maja genialny zawias, ktory wykracza poza klase tego auta i imho szkoda to psuc efekciarskimi zabiegami...

No ale ja chyba z innej bajki jestem i wyglad klamek czy felg jest dla mnie w zasadzie trzeciorzedny.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy et 35 (felgi od a6c6) bedzie pasować do b8 Avant? czy trzeba coś rezac?

ale od której A6 ? przedlift czy polift ? bo w przedliftowej A6 był otwor centrujacy 57.1mm a dopiero po 2008r. 66,6mm czyli takie jak w A4 B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te felgi --> Alufelgi z oponami 18" Audi A6 idealne ! ! ! (3149883678) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , podsunął mi je WRClaguna , w sumie moge sie jeszcze wycofac bo gosc ma kupca, ale jakby pasowały i auto jezdziło by na nich normalnie, (nie jak taczka) to bym zabrał bo mi się podobają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te koła są raczej z A4 bo na A6 ORI takiego wzoru nie widziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wewnętrznym ramieniu felgi powinien być, a jak nie to generalnie od wewnątrz felgi.. dla A6 4F0, a dla B8 8K0 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dziekuje, czekam na odpowiedz, a w Etce idzie sprawdzic czy dla a6 były te felgi przypisane?

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

hahah, dobre, gosciu pisze - a gdzie Pan wyczytał, że to orginały, to są produkcji firmy PWD czy jakos tak... szok... ze tak już podrabiają felgi, chyba odpuszczam ....

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

ORYGINAŁ VW AUDI TT A3 A4 A6 A8 5X112 ET52 GERMANY (3160581919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko podrabiają :decayed:

te z TT maja osadzenie takie jak felgi w B8 ale ET 52 troche nie za ciekawe, chyba ze jakis dystans dasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...