Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

no raczej niekoniecznie.. bo nie będę miał czasu jechać do Warszawy czy do Łodzi.. no i zderzaka nie założę mając obecny wydech bo mam dyfuzor na wydech dwustronny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

rzadko kto wysyla wydech, bo sie to nie kalkuluje (chyba, ze poprosissz kogos zeby Ci go pocial diaxem na kilka czesci :cool1: ), wiec albo pojedziesz po niego, albo zostaniesz ze zwyklym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc raczej zostanę ze zwykłym bo nie mam czasu jechać do Łodzi/Warszawy.. chyba, że któryś z serwisantów by jechał przez te miasta Transporterem i by mi to przywiózł.. muszę popytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx Przeciąć, spakować wysłać i po problemie... No chyba że nie ma u Ciebie tłumikarza który poradził by sobie ze spawaniem jednej rurki... Przestań beczeć bo to nie pierwszy nie ostatni wydech po który nie chcesz jechać... Będzie ich jeszcze sporo :decayed: W przeciągu pół roku nie znalazł byś dnia żeby przejechać 200 czy 300 km ? To ja pieprzę taką robotę która nie pozwoli na mały wypad w Polskę... ... :decayed: :gwizdanie: :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podobają i takie właśnie mam :decayed:

niestety występują tylko w 18''...

ty i tak bys 19 nie wsadził :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dystanse mozna wrzucić do b8 z felami 19" ET43 tak by było fajnie równótko z nadkolami no i nie obcierało,moze ktos ma u siebie dystanse z takimi felgami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pieprzę taką robotę która nie pozwoli na mały wypad w Polskę... ... :decayed: :gwizdanie: :kox: :wink4

ja nie pieprzę bo to rodzinna firma :wink4:

będę gadał w poniedziałek z ludźmi z naszego serwisu żeby wzięli Transportera i pojechali przez Łódź albo Wawę.. w sumie mam jeszcze miesiąc :wink4: akurat o tyle dobrze będę miał, że na przeciwko lakiernika dobry kolega mojego brata ma warsztat i wymieniłby mi tłumik więc auto daleko by jechać nie musiało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z ojcem prowadzę działalność ale jak jest potrzeba to pakuję d*pę w auto i jadę... Jakieś 3 miesiące temu byłem pod Bydgoszczą po wydech od 3.0TDI... Brałem od tych gości :

http://allegro.pl/audi-a4-szyberdach-panorama-solar-8k0-i2109043505.html

Nie chciał się zmieścić do W211 kombi więc go mi przecięli i tyle... Nie szukaj wydechów w swojej okolicy a po prostu części do 8k0 / A4 B8 / 8t0 / A5 , nie ma ch*** ktoś musi mieć... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z ojcem prowadzę działalność ale jak jest potrzeba to pakuję d*pę w auto i jadę... Jakieś 3 miesiące temu byłem pod Bydgoszczą po wydech od 3.0TDI... Brałem od tych gości :

http://allegro.pl/audi-a4-szyberdach-panorama-solar-8k0-i2109043505.html

Nie chciał się zmieścić do W211 kombi więc go mi przecięli i tyle... Nie szukaj wydechów w swojej okolicy a po prostu części do 8k0 / A4 B8, nie ma ch*** ktoś musi mieć... :gwizdanie:

z Wolsztyna do Bydgoszczy jest dalej niż do Łodzi :decayed: Łukasz, nie szukam w okolicach ;) tak, jak mówiłem.. u mnie kiepsko z czasem (choć jak nie będzie wyjścia to pojadę), ale serwisanci jeżdżą po całej Polsce i to może być rozwiązanie :wink4: do Transportera T4 (2 osobowy) powinien się raczej zmieścić na pakę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade obczaić lampy tylnie poliftowe które juz sa założone na audicy :wink4: oczywiscie nie na mojej bo sie przekonać do nich nie mogę :gwizdanie:

Zobaczymy co i jak , fotki wrzuce późnym wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, do tego co sprzedajesz potrzeba mi coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cub i jak..bo już prawie 20 :kox:

Jak dla mnie szału nie ma d*p..y nie urywa :gwizdanie:

Sorki za jakość ale cos tam moze widać, ogólnie to jedynie Kierunek robi robotę , postój sredni :cool1:

Wiem juz ze raczej napewno u Siebie nie bede montował :cool1:

Jutro dostanę profi fotki bo telefonem to wiecie co mozna zrobic hehehe :wink4:

8eeb9616d4cf9507med.jpg

76eba5e8a4dc9a03med.jpg

b71e69f38052a0a6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...