Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

zwykły zderzak z POLIFTA :)

chyba nie. zwykly polift ma okragla zaslepke na hak, tu jest kwadratowa

aaa juz wiem, to nie A4 tylko A5 (tak mi sie wydaje, na 100% to nie jest zwykly poliftowy z A4)

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie :eusathink: ale A5 POLIFT tez to chyba nie jest bo brakuje delikatnych wycięc na kratkach halogenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ktoś pisał że nie ma możliwości wyłączenia funkcji start/stop a mnie wczoraj to się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ktoś pisał że nie ma możliwości wyłączenia funkcji start/stop a mnie wczoraj to się udało :)

Nie było potwierdzone ze we wszystkich sterownikach da sie to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ktoś podpowie położenie silnika v261 w nagrzewnicy klimatyzacji

a jaka klima ?

ok BASIC

Silnik nastawczy klapy przestrzeni na nogi -V261- zamontowany jest w układzie klimatyzacji w wersji „Basis”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ktoś podpowie położenie silnika v261 w nagrzewnicy klimatyzacji

a jaka klima ?

ok BASIC

Silnik nastawczy klapy przestrzeni na nogi -V261- zamontowany jest w układzie klimatyzacji w wersji „Basis”.

tak tylko który to lokalizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły zderzak z POLIFTA :)

Grzesiek, zwykły zderzak z polifta ma klapkę na hak okrągłą a ten ma prostokątną ...

Eeee, dopiero doczytałem wyżej ze już to napisaliście hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ktoś pisał że nie ma możliwości wyłączenia funkcji start/stop a mnie wczoraj to się udało :)

to może napiszesz co gdzie trzeba wyłączyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ktoś podpowie położenie silnika v261 w nagrzewnicy klimatyzacji

a jaka klima ?

ok BASIC

Silnik nastawczy klapy przestrzeni na nogi -V261- zamontowany jest w układzie klimatyzacji w wersji „Basis”.

tak tylko który to lokalizacja?

Po stronie kierowcy :)

Wymontowanie i zamontowanie płyty blokującej po lewej stronie wraz z silnikiem nastawczym klapy przestrzeni na nogi -V261- Silnik nastawczy klapy przestrzeni na nogi -V261- zamontowany jest w układzie klimatyzacji w wersji „Basis”

Płyta blokująca z silnikiem nastawczym klapy przestrzeni na nogi -V261- zamontowana jest tylko w samochodach z układem klimatyzacji w wersji „Basis”.

Rozmontowanie i zmontowanie płyty blokującej z silnikiem nastawczym klapy przestrzeni na nogi -V261- t W tym samochodzie aktualnie wszystkie silniki nastawcze mają taką samą konstrukcję. Podczas nastaw podstawowych silniki nastawcze zostają przyporządkowane i wyuczone zgodnie z rozmieszczeniem w połączeniu szeregowym przewodów elektrycznych. Jeśli ta kolejność nie jest zgodna z zaleceniami, silniki nastawcze zostaną nieprawidłowo wyuczone i sterowanie klap będzie przez to niewłaściwe

W zależności od okresu produkcji istnieją różne wersje dźwigni i elementów łączących w klimatyzatorze Wymontowanie – Ustawić siedzenie kierowcy jak najdalej do tyłu. – Wyłączyć zapłon. – Wymontować schowek pod tablicą przyrządów po stronie kierowcy – Wymontować nawiew w przestrzeni na nogi z lewej strony (po stronie kierowcy) – Wymontować moduł pedału przyspieszenia – Oznaczyć wtyczki -A- (do silnika nastawczego klapy rozmrażania -V107-), -B- (silnika nastawczego klapy przestrzeni na nogi -V261-) i -C- (silnika nastawczego klapy temperatury -V68-) (w celu wykluczenia zamiany). – Odłączyć wtyczki -A-, -B- i -C-. – Poluzować przewody elektryczne -D- z punktów mocowania na płycie blokującej -E-.

v261.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorę się za wygłuszanie drzwi. Chcę zamówić dystanse mdf i nie wiem jaką głośniki mają średnice..

przód 200 nie?

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=dystans+mdf+b8&bmatch=s0-default-0113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ktoś pisał że nie ma możliwości wyłączenia funkcji start/stop a mnie wczoraj to się udało :)

to może napiszesz co gdzie trzeba wyłączyć

Po aktualizacji interfejsu a mam VCP zauważyłem że dołożyli funkcję aktywacji/dezaktywacji funkcji start/stop program sam koduje tylko wybierasz funkcję i potwierdzasz dalej ,

dlatego muszę jeszcze poszukać w którym sterowniku to się koduje, sprawdzałem 01 silnik i 09 MCE i nie zauważyłem zmian w kodowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dziala ;


01 Silnik---> Coding 07---> Long Coding Helper--->BYTE 5 wyłaczamy Bit 6

09 MCE--->Coding 07---> Long Coding Helper---> BYTE 20 wyłaczamy Bit 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po aktualizacji interfejsu a mam VCP zauważyłem że dołożyli funkcję aktywacji/dezaktywacji funkcji start/stop program sam koduje tylko wybierasz funkcję i potwierdzasz dalej ,

jaką masz aktualizację? Masz klona czy ori? Autocom czy inne podobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ktoś podpowie położenie silnika v261 w nagrzewnicy klimatyzacji

a jaka klima ?

ok BASIC

Silnik nastawczy klapy przestrzeni na nogi -V261- zamontowany jest w układzie klimatyzacji w wersji „Basis”.

tak tylko który to lokalizacja?

Po stronie kierowcy :)

Wymontowanie i zamontowanie płyty blokującej po lewej stronie wraz z silnikiem nastawczym klapy przestrzeni na nogi -V261- Silnik nastawczy klapy przestrzeni na nogi -V261- zamontowany jest w układzie klimatyzacji w wersji „Basis”

Płyta blokująca z silnikiem nastawczym klapy przestrzeni na nogi -V261- zamontowana jest tylko w samochodach z układem klimatyzacji w wersji „Basis”.

Rozmontowanie i zmontowanie płyty blokującej z silnikiem nastawczym klapy przestrzeni na nogi -V261- t W tym samochodzie aktualnie wszystkie silniki nastawcze mają taką samą konstrukcję. Podczas nastaw podstawowych silniki nastawcze zostają przyporządkowane i wyuczone zgodnie z rozmieszczeniem w połączeniu szeregowym przewodów elektrycznych. Jeśli ta kolejność nie jest zgodna z zaleceniami, silniki nastawcze zostaną nieprawidłowo wyuczone i sterowanie klap będzie przez to niewłaściwe

W zależności od okresu produkcji istnieją różne wersje dźwigni i elementów łączących w klimatyzatorze Wymontowanie – Ustawić siedzenie kierowcy jak najdalej do tyłu. – Wyłączyć zapłon. – Wymontować schowek pod tablicą przyrządów po stronie kierowcy – Wymontować nawiew w przestrzeni na nogi z lewej strony (po stronie kierowcy) – Wymontować moduł pedału przyspieszenia – Oznaczyć wtyczki -A- (do silnika nastawczego klapy rozmrażania -V107-), -B- (silnika nastawczego klapy przestrzeni na nogi -V261-) i -C- (silnika nastawczego klapy temperatury -V68-) (w celu wykluczenia zamiany). – Odłączyć wtyczki -A-, -B- i -C-. – Poluzować przewody elektryczne -D- z punktów mocowania na płycie blokującej -E-.

v261.png

witaj Grzegorz

wielkie dzięki za pomoc ale nie odpisywałem bo byłem przy aucie bo miałem usterkę mechaniczną związaną z silnikien v261, powiem tak po odpięciu silnika silnik pomyślnie przeszedł test elemetów wykonawczych wiec mechanicznie cięgna nieprawidłowo funkcjonowały ale powiem dla wiedzy wszystkich że jest możliwe wyciągniecie ślimaka i wpięcie cięgien do niego bez wyciągania klimatronika ,nie demontowałem nawet pedału przyśpieszenia ale da się to zrobć :)

dziękuje za podpowiedź :hi:

wiatj

wielkie dzięki za pomoc jakoś dałem rade opisałem to wcześniej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji interfejsu a mam VCP zauważyłem że dołożyli funkcję aktywacji/dezaktywacji funkcji start/stop program sam koduje tylko wybierasz funkcję i potwierdzasz dalej ,

jaką masz aktualizację? Masz klona czy ori? Autocom czy inne podobne?

ori VCP przez aktywatora wgrywasz aktualizacje

http://obd2.pl/index.php?p73,vcp-k-line-2-x-usb-can-k-obd2

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...