Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Sławek wiem wiem czytałem :P ale nie wiem czy się bede z tym bawił. :] jak bys był na Rzeszowie koło wtorku daj znać na PW masz numer do mnie .

A tu jeszcze reszta fot z rig shota.

http://imageshack.us/a/img839/2857/img89751.jpg

http://imageshack.us/a/img197/8008/img8994em.jpg

http://imageshack.us/a/img713/262/img8990mi.jpg

Czarne Avanty zawsze będą ryć beret :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości ...

cfk6.jpg

Ostanio jakaś ku..wa zajechała mi droge i ratując się zeby nie wje,bać sie w nia uciekałem na krawęznik i oto efekt rant caly rozp... i coś mi lekko w kole stuka...jeszcze nie doszedłem co to ale sie i tak mi szykuje wymaian przedniego zawieszenia... :/

Na zdjęciu tragedii nie ma ale caly rant jest przetarty ma ktoś jakiś sposób na to co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papier i potem polerka ale słabo widać jakie to mocne.Ja bym nie jechał do zera tylko zaokrąglił zadziory i przepolerował będzie mniej widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zalesiu regeneruja felgi, podjedz zapytaj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności .

Nadchodzi zima później nowy sezon :lol: pasuje zmienić koła na jakieś inne , mam tu kilka przykładów tylko nie wiem które będą fajne , chyba ze ktoś ma coś innego na oku to prosze klepać foty. Fundusz też jest okrojony także nie przesadzać :mrgreen: , mysle żeby sie zmieścić w kwocie 2-2.5 :->

Nr 1

a9z3.jpg

Nr 2

eef5.jpg

Nr 3

3jwp.jpg

Nr 4

zqkz.jpg

Nr 5

vhtf.jpg

Nr 6

jiva.jpg

Nr 7

rux2.jpg

oczywiście tylko 18stki... wchodzą w grę,

Jak by sie komuś nudziło może zrobic mi koła te na moim aucie . Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ZW3 napewno idą na sprzedaż puki co jeszcze leża ale niedlugo będa wisiały na allegro i róznych forach , mam je juz 2 lata troche mi sie znudziły i przejadły...

Moim zdaniem żadnafelga z tych co pokazałeś na b5 nie zrobi takieo szału jak zw3, ja bym je tylko odświeżył i jeszcze pozbierał na nowe koło bo niestety za 2.5 klocka nie kupisz fajnego kółka:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ZW3 napewno idą na sprzedaż puki co jeszcze leża ale niedlugo będa wisiały na allegro i róznych forach , mam je juz 2 lata troche mi sie znudziły i przejadły...

Moim zdaniem żadnafelga z tych co pokazałeś na b5 nie zrobi takieo szału jak zw3, ja bym je tylko odświeżył i jeszcze pozbierał na nowe koło bo niestety za 2.5 klocka nie kupisz fajnego kółka:whistling:

+1

a juz napewno nie rotory i wintery 7.5cala:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam je juz 2 lata troche mi sie znudziły i przejadły...

Zmień kolor :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności zastanowiłbym się nad tym kołem z audi tt 9j r18, ktoś z klubu miał je na sprzedaż:wink:

9539927538_88eb18c801_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są opcje takie co mi wpadły w oko puki co czasu jest jeszcze wieć się moze cos nawinie, fundusze mam ograniczone bo za rok sprawa Wesel Mieszkań itd wiec za bardzo nie ma jak szaleć ani odkładać... inne będa wydatki... Najlepsza opcja co mi sie widziala do 3SDM ...ale ... 4 tys.. to za dużo. A co do ZW3 to ida na sprzedaż tak czy tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...