Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z tyłu też skóry :-)?

Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2

nie, plandeka :facepalm::decayed:

:grin:

Gratki foteli :wink:

W przyszłym tygodniu chcesz mi oddać auto? :naughty:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może coś bym pomógł w temacie hebli :D leży coś u mnie ...

Opublikowano

Ogromne wrażenie robi, jest miazga :decayed: Koszt modów pewnie 3 razy wyższy niż auta, co?

Opublikowano
  • Autor
Z tyłu też skóry :-)?

Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2

nie, plandeka :facepalm::decayed:

:grin:

Gratki foteli :wink:

W przyszłym tygodniu chcesz mi oddać auto? :naughty:

Mysle jeszcze o tym :decayed:

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

Ogromne wrażenie robi, jest miazga :decayed: Koszt modów pewnie 3 razy wyższy niż auta, co?

Mrogal sponsorem fantow :przebiegly:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

tyle zdjęc napstrykane, a może z 10 nadaje się do publikacji :kwasny::decayed:

IMG_5094_zps5e546f3f.jpg

Opublikowano

Ładne fotki:) chodzi o barwe

Opublikowano
Ogromne wrażenie robi, jest miazga :decayed: Koszt modów pewnie 3 razy wyższy niż auta, co?

no bo on jest gupi za to co f pakował miałby 6 lat młotrzego

Opublikowano
Z tyłu też skóry :-)?

Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2

nie, plandeka :facepalm::decayed:

:grin:

Gratki foteli :wink:

W przyszłym tygodniu chcesz mi oddać auto? :naughty:

Mysle jeszcze o tym :decayed:

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

Ogromne wrażenie robi, jest miazga :decayed: Koszt modów pewnie 3 razy wyższy niż auta, co?

Mrogal sponsorem fantow :przebiegly:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

tyle zdjęc napstrykane, a może z 10 nadaje się do publikacji :kwasny::decayed:

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/Audi/canon/IMG_5094_zps5e546f3f.jpg

Kurfa w życiu takiej kostki brukowej nie widziałem:kox:

Opublikowano
Ładne fotki:) chodzi o barwe

dokładnie chodzi o barwę,co do auta to takie zwykłe A4 haha :polew:

Opublikowano

tyle zdjęc napstrykane, a może z 10 nadaje się do publikacji :kwasny::decayed:

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/Audi/canon/IMG_5094_zps5e546f3f.jpg

Ryju czas do szkoły

Zasady kadrowania zdjęć - Szeroki Kadr

Opublikowano

Gdyby dupka sie zamieściła to by było spoko :)

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

Czorny jak dla mnie jest dobrze:thumbup1:ale końcówki wydechu bym jakieś zapodał:wink:

Opublikowano
Czorny jak dla mnie jest dobrze:thumbup1:ale końcówki wydechu bym jakieś zapodał:wink:

wiadro-ocynkowane-15-litrow.jpg

byłoby git :kox:

Opublikowano

Szkoda na wydech ja bym brał na ranty :D

Opublikowano

autko bardzo ładne, jedno z ładniejszych b5 w PL

Opublikowano

Czarny chwali czornego, pewnie zrobił nowe konto zeby sam sobie chwalić fure, :decayed:

Za ten krzywy wydech do kalendarza fote robisz!

Opublikowano

popadl w samozachwyt? :polew:

Opublikowano

Zayebiście to koło wygląda, jak zresztą całe auto :oklasky:

... tylko tylni zderzak od eski by się przydał albo zaspawana dokładka :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.