Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

ja jednak mam obawy, nie wiem w jakich okolicach mieszacie, ale u mnie na dzielni ganiają ostro:facepalm:

U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow.

Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić.

dlaczego nie wiedziałem tego tydzień temu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jednak mam obawy, nie wiem w jakich okolicach mieszacie, ale u mnie na dzielni ganiają ostro:facepalm:

U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow.

Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić.

dlaczego nie wiedziałem tego tydzień temu:facepalm:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego ta lampka?

Skoda Superb

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

Dużo paprania żeby taką lampkę podpiąć?? :wink:

nie, wystarczy przylutować dwa kabelki, w moim przypadku, bo nie chciałem ryć w ori instalacji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci Pali te 1.6 gazu na tych papciach?

nie mam gazu:decayed: 8L w trasie, koło 10 miasto:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od Superba można części dopasowywać :decayed: Kumpel założył w Pasku B5 FL kratki nawiewów i pasowały P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od Superba można części dopasowywać :decayed: Kumpel założył w Pasku B5 FL kratki nawiewów i pasowały P&P

przypuszczam, że takich gratów jest więcej:wink:

---------- Post dopisany 16-08-2012 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2012 at 23:59 ----------

:jerk:

imag0474s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu polifta nie brałeś?

trochę więcej rezania ale efekt:kox:

haha, ja już jestem w d*pie, kabelkomania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejściówka wyrezana, napotkałem dwa problemy:

1. świeci mi kontrolka i piszczy, auto z kluczykiem(immo?), ale z racji ze mam przedlifta auto odpala i jeździ, jaki myk zastosować, żeby nie świeciło i nie brzęczało?

2. świeci mi kontrolka AIR BAG, przy starym i nowym liczniku, z mojej winy bo nie odłączyłem ako?:decayed: da sie to usunąć kompem? //edit doczytałem, że trzeba na któryś pin podać masę, tylko na który?

imag0476u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wyglada fajnie maszyna... ale 1.6 na 19? toz to ma ze 20s do paki :decayed:

mialem u siebie w c5 identyczne 19 ale szybciej jezdzic sie nie dalo :facepalm: a na zwyklym zawiasie smigam

ale ja cenie wyzej komfort nad wyglad...

podziwiam samozaparcie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wyglada fajnie maszyna... ale 1.6 na 19? toz to ma ze 20s do paki :decayed:

mialem u siebie w c5 identyczne 19 ale szybciej jezdzic sie nie dalo :facepalm: a na zwyklym zawiasie smigam

ale ja cenie wyzej komfort nad wyglad...

podziwiam samozaparcie :kox:

no nie jest tak kolorowo:decayed: nie odczułem wielkich zmian w przyspieszeniu, tylko i wyłącznie na vmaxie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wyglada fajnie maszyna... ale 1.6 na 19? toz to ma ze 20s do paki :decayed:

mialem u siebie w c5 identyczne 19 ale szybciej jezdzic sie nie dalo :facepalm: a na zwyklym zawiasie smigam

ale ja cenie wyzej komfort nad wyglad...

podziwiam samozaparcie :kox:

no nie jest tak kolorowo:decayed: nie odczułem wielkich zmian w przyspieszeniu, tylko i wyłącznie na vmaxie:wink:

Który wynosi..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ok rozumiem... ja od dwoch lat latam na 150 zdechlych klaczach najpierw w b5 w 2.6 teraz w c5 w 1.8T wiec nie wiem jakie jest przyspieszenie w 1.6 :kwasny:

ale i tak pelen respekt za 19 w 1.6 :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ok rozumiem... ja od dwoch lat latam na 150 zdechlych klaczach najpierw w b5 w 2.6 teraz w c5 w 1.8T wiec nie wiem jakie jest przyspieszenie w 1.6 :kwasny:

Jechałem 1.6 :facepalm: bez obrazy, może mój kolega ma coś nie tak, ale to nie przyspieszało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...