Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ile procent masz przyciemnione szybki na tym zdj w pierwszym poście? zastanawiam się nad takim zabiegiem i nie wiem ile przyciemnić żeby fajnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde co tu malować jak takie poduszki czasem na allegro walają się w śmiesznych pieniadzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde co tu malować jak takie poduszki czasem na allegro walają się w śmiesznych pieniadzach...

powiedz mi, czy jak wykręce tiptrona to wsadzę zwyklą poduszkę od s4 p&p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się dzieje, w garażu cieplutko, to modzimy zderzak liftowy na gładko!:jerk:

BwFPS.jpg

cel:

460205_277252179023561_693559625_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max wymienił, to czemu ja nie mam wymienic :decayed: mój zderzak(ten co mam na aucie) jest do wywalenia, slizgi mam na blachy i jest cały poszpachlowany, stąd ta decyzja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym przetłoczeniem będzie trochę zabawy

damy radę, nie chce szpachlować będę się bawił żywicą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że rozbierałeś środek auta to powiedz mi jak ściągnąć te boczki tylnej kanapy? one są na jakimś zaczepie ale nie wiem czy mam na maxa w dół je pchać żeby wyskoczyły czy inaczej się je ściąga? musze je sciągnąć żeby kabel puścić bokiem od cb :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że rozbierałeś środek auta to powiedz mi jak ściągnąć te boczki tylnej kanapy? one są na jakimś zaczepie ale nie wiem czy mam na maxa w dół je pchać żeby wyskoczyły czy inaczej się je ściąga? musze je sciągnąć żeby kabel puścić bokiem od cb :kwasny:

wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że rozbierałeś środek auta to powiedz mi jak ściągnąć te boczki tylnej kanapy? one są na jakimś zaczepie ale nie wiem czy mam na maxa w dół je pchać żeby wyskoczyły czy inaczej się je ściąga? musze je sciągnąć żeby kabel puścić bokiem od cb :kwasny:

wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy :wink:

Dziś robiłem generalne porządki wnętrza i kanapa wyleciała a pod nią dwie 5 zł po byłym właścicielu troche smieci jakiś kolczyk i inne pierdoły. Przy okazji przyjrzałem się tym boczką i próbowałem właśnie tak zrobić jak piszesz bo widać te zaczepy tylko nie wiedziałem jakiej siły moge użyć, a jak jest później z zakładaniem? zakładamy od góry i też ze sporą siła w dół żeby zaskoczyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że rozbierałeś środek auta to powiedz mi jak ściągnąć te boczki tylnej kanapy? one są na jakimś zaczepie ale nie wiem czy mam na maxa w dół je pchać żeby wyskoczyły czy inaczej się je ściąga? musze je sciągnąć żeby kabel puścić bokiem od cb :kwasny:

wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy :wink:

Dziś robiłem generalne porządki wnętrza i kanapa wyleciała a pod nią dwie 5 zł po byłym właścicielu troche smieci jakiś kolczyk i inne pierdoły. Przy okazji przyjrzałem się tym boczką i próbowałem właśnie tak zrobić jak piszesz bo widać te zaczepy tylko nie wiedziałem jakiej siły moge użyć, a jak jest później z zakładaniem? zakładamy od góry i też ze sporą siła w dół żeby zaskoczyło?

zakladanie od góry, zahaczasz u góry przykładasz do "sciany" i ku dołowi wsuwasz:decayed:

---------- Post dopisany 20-12-2012 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 21:16 ----------

vinnie-sprockey-balboa.jpg

myślę o tym czerwonym kolorze na moje bbsy CH, tylko teraz jak sprecyzować kolor, co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedz tam gdzie malują proszkowo to Ci kolor odbiorą identyko jak ten. Mnie osobiście rajcuje fiolet i nie wiem czy nie doyebie na sezon takich alu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...