Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś kupiłem wycieraczki u nas w firmie xd idę po pracy do auta próbuję ściągnąć i co d*p coś pękło  adapter xD . Teraz siedzę czytam haha i już zamówiłem ramiona z B7 Aero cena z wysyłką 105 zł . Pozostaje mi się modlić o pogodę bo moja wycieraczka trzyma się tyle by była . Do kompletu kupie Bosch Aero twin . 

Opublikowano

Nie kupuj Bosch nie warto polecam Denso 

Opublikowano

Bosch mam drugą zimę która dobiegła końca i nie wygląda na to żeby miały się skończyć. Zbiera idealnie całą powierzchnią pióra także wycieraczki to loteria. Chwalą oximo kupiłem po miesiącu poszły w kubeł. 

Opublikowano

Dałem drugą szansę Boschom i co? Pół roku wytrzymały.

Opublikowano
55 minut temu, nitroo napisał:

Dałem drugą szansę Boschom i co? Pół roku wytrzymały.

Dlatego pisałem według mnie to loteria :) tylko szkoda że nie wiadomo dlaczego :(

Opublikowano
16 godzin temu, ArooQuattro napisał:

Dziś kupiłem wycieraczki u nas w firmie xd idę po pracy do auta próbuję ściągnąć i co d*p coś pękło  adapter xD . Teraz siedzę czytam haha i już zamówiłem ramiona z B7 Aero cena z wysyłką 105 zł . Pozostaje mi się modlić o pogodę bo moja wycieraczka trzyma się tyle by była . Do kompletu kupie Bosch Aero twin . 

Mi późną jesienią przyz mianie piór tez walnęły adaptery i całą zimę na taśmie izolacyjnej na ramionach jeżdzę :D

Jak tylko cieplejsze dni przyjdą wymieniam całe ramiona na areo

Edytowane przez Marciol

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pytanie. Wycieraczki tylko ori aero korpus ten gorny maja plastikowy? Czy jakies zamienniki tez?

Bo chcialbym sprobowac ze zmiana gumek i zobaczyc ile to polata. A wszystkie piora jakie mam gumowe na gorze. 

Chyba ze ktos ma do oddania same stare piora takie z ta plastikowa gora... 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemano. Poprzeglądałem temat i mam mętlik w głowie dlatego lepiej zapytam.  Co będzie pasowało pod takie ramiona i mocowania ?? https://imgur.com/a/UaVW28F

Opublikowano
52 minuty temu, piotrekekm napisał:

Siemano. Poprzeglądałem temat i mam mętlik w głowie dlatego lepiej zapytam.  Co będzie pasowało pod takie ramiona i mocowania ?? https://imgur.com/a/UaVW28F

Mam takie same mocowania jak Ty, chyba to będzie pasowało https://allegro.pl/oferta/bosch-twin-wycieraczki-2szt-550-550-audi-a4-b6-7097718138

Opublikowano

Bzdura, nie będą pasować bo to inne mocowanie.

Opublikowano
13 godzin temu, Fido napisał:

Bzdura, nie będą pasować bo to inne mocowanie.

No to jakie mam zamówić w końcu?  :)

 

 

Edytowane przez piotrekekm

Opublikowano

Masz tzw. system KLIK , gdybyś poczytał trochę temat w którym napisałeś to byś nie pytał.

Opublikowano

Wiedziałem że można liczyć na pomoc. 

Opublikowano

Pomoc masz już napisaną w temacie, wystarczy przejrzeć wątek.

Opublikowano
20 godzin temu, piotrekekm napisał:

No to jakie mam zamówić w końcu?  :)

Z tego co pamiętam to Valeo VM211 lub Bosch 909

Opublikowano
14 minut temu, Hugo napisał:

Z tego co pamiętam to Valeo VM211 lub Bosch 909

No właśnie tak przejrzałem temat, później jakieś filmiki i też stwierdziłem że to będzie Valeo VM211. Ale dla pewności jeszcze pióra zdemontuje u siebie i zobaczę dla pewności. 

Opublikowano

Z moich doświadczeń mogę dodać, że najlepsze wycieraczki, jakie miałem to ori z ASO.

Może w B6 też warto sprawdzić. Chyba, że cena jest zaporowa

Edytowane przez rosati

Opublikowano
W dniu 20.05.2019 o 23:02, Fido napisał:

Bzdura, nie będą pasować bo to inne mocowanie.

Będą, sam mam takie zamocowane, to bosh twin, zaczep tzw. klips.

https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-bosch-twin-909-audi-a4-b5-b6-2001-2003-7489409762

Edytowane przez kowalsky1

Opublikowano

Zwykłe Ori z ASO nie polecam ! Słaba jakość wykonania, piszczały odrazu po zamontowaniu a po paru miesiącach trafiły na śmietnik takie miały już luzy na nitach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.