Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie zaczalem wymyslac wiadomosc z 28 grudnia

Pisalem w watku o wysylce gwintu do ciebie i nie odpisales?? http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index26.html W poniedzialek wysylam paczke z gwintem i galka na ten adres xxxxxxxxx a pozniej czekam na przelew.

Pozdrawiam

nie przyjmuje zwrotu proszę o adres do wysyłki klucza i sprężyn takie jak pisałem czyli KW :wink: a pan odeslę mi te fk

I takie uwagi ze kolor moze mi nie spasowac zostaw dla siebie, bylem cierpliwy az za bardzo do tej pory nie wywiazales sie z umowy i wyslales gwint ktory mial byc w bardzo dobrym stanie a po 3 tygodniach jeden wylal to faktycznie super gwint. To co jest zalozone na przednie amory mnie nie interesuje co to za fk byla umowa przod i tyl kw potwierdzone pw od ciebie wiec nie mieszaj ze wymyslam. Mam historie ale swoich wyslanych nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Chciałbym poruszyć sprawę użytkownika DraKio
Po umieszczeniu mojego ogłoszenia w dziale Kupie, nt bagnetu do mojego Audi, w/w użytkownik odezwał się z informacją, że takowy ma.
Po kilku wiadomościach, wymienieniu danymi do przelewu, przelałem umówioną kwotę na konto tego użytkownika. W zamian dostałem potwierdzenie, że pieniądze znalazły się na jego koncie i zapewnienie, że następnego dnia wyśle paczkę. Było to 17.06.2014, do dnia dzisiejszego nie dostałem zamówionego towaru, 30.06 prosiłem DarKio o zwrot pieniędzy i do dzisiaj nie mam ani paczki, ani pieniędzy. Oczywiście kontakt w tym momencie jest tylko i wyłącznie z mojej strony, a użytkownik pomimo, że logował się po dacie otrzymaniu prośby ze zwrotem kwoty nie raczył nawet odpowiedzieć na wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym poruszyć sprawę użytkownika DarKio

Po umieszczeniu mojego ogłoszenia w dziale Kupie, nt bagnetu do mojego Audi, w/w użytkownik odezwał się z informacją, że takowy ma.

Po kilku wiadomościach, wymienieniu danymi do przelewu, przelałem umówioną kwotę na konto tego użytkownika. W zamian dostałem potwierdzenie, że pieniądze znalazły się na jego koncie i zapewnienie, że następnego dnia wyśle paczkę. Było to 17.06.2014, do dnia dzisiejszego nie dostałem zamówionego towaru, 30.06 prosiłem DarKio o zwrot pieniędzy i do dzisiaj nie mam ani paczki, ani pieniędzy. Oczywiście kontakt w tym momencie jest tylko i wyłącznie z mojej strony, a użytkownik pomimo, że logował się po dacie otrzymaniu prośby ze zwrotem kwoty nie raczył nawet odpowiedzieć na wiadomość.

jaka kwota za ten bagnet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym poruszyć sprawę użytkownika DarKio

Po umieszczeniu mojego ogłoszenia w dziale Kupie, nt bagnetu do mojego Audi, w/w użytkownik odezwał się z informacją, że takowy ma.

Po kilku wiadomościach, wymienieniu danymi do przelewu, przelałem umówioną kwotę na konto tego użytkownika. W zamian dostałem potwierdzenie, że pieniądze znalazły się na jego koncie i zapewnienie, że następnego dnia wyśle paczkę. Było to 17.06.2014, do dnia dzisiejszego nie dostałem zamówionego towaru, 30.06 prosiłem DarKio o zwrot pieniędzy i do dzisiaj nie mam ani paczki, ani pieniędzy. Oczywiście kontakt w tym momencie jest tylko i wyłącznie z mojej strony, a użytkownik pomimo, że logował się po dacie otrzymaniu prośby ze zwrotem kwoty nie raczył nawet odpowiedzieć na wiadomość.

jaka kwota za ten bagnet ?

Zapewne 40 zł. :wink:

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o użytkownika DraKio to ja również miałem małe problemy jeszcze zanim zapisał się na to forum. Wcześniej był na forum Audi 80. Wystawił ogłoszenie przez dawną tablicę na opony które miały mieć po 5-6 mm W rzeczywistości było od 1.5 mm do 3 mm pomijając fakt że w jednej oponie był przebity na wylot kawałek drutu. Kontaktu oczywiście zero ( nie odbierał telefonów ) Dopiero jak ustaliłem adres domowy łącznie z numerem telefonu stacjonarnego i tam zadzwoniłem to pieniądze oddał a opony zabrał jego znajomy który był w Lublinie. Widzę że teraz w profilu dużo informacji jest usuniętych ale chłopak jest z Krasnegostawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał PW a nawet niedawno sie logował :wink: widze ze olewa sprawe :thumbdown: bedzie blokada pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym przestrzec wszystkich kupujących przed złodziejem o nicku odison. Ów człowiek sam napisał do mnie gdy założyłem temat o kupnie halogenów do B5 i zaproponował cenę w wysokości 60zł za stronę. Pieniądze przelałem w tym samym dniu. Czekałem tydzień po czym napisałem z prośbą o numer przesyłki gdyż było to dla mnie oczywistym, że ktoś kto sprzedaje zabezpiecza się przed wszelkimi niedomówieniami wysyłając przesyłką rejestrowaną. Niestety odison odpisał, że wysłał najtańszym listem w kopercie bąbelkowej co jest chamstwem gdyż wziął 20zł za wysyłkę :facepalm: Dokładnie tydzień temu w zeszłą środę napisałem do gościa co ma do powiedzenia na ten temat bo nic do mnie nie trafiło. Kontaktu brak. Teraz nie mam ani pieniędzy ani halogenów. Ostatnio zmienił imię z Krzysztof na Paweł i miasto z Wrocław na Helsinki :shock3: Nie wiem, koleś jest dłużej na forum niż ja i wali takie wałki. Jeśli odison łaskawie zechce przemówić w tym wątku to ogłaszam, że domagam się zwrotu pieniędzy w sumie 140zł, w przeciwnym wypadku sprawa trafia na policję. Koleś, za swój wałek odpowiadasz z art. 286 kk. Zastanów się czy na pewno chcesz mieć problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym przestrzec wszystkich kupujących przed złodziejem o nicku odison. Ów człowiek sam napisał do mnie gdy założyłem temat o kupnie halogenów do B5 i zaproponował cenę w wysokości 60zł za stronę. Pieniądze przelałem w tym samym dniu. Czekałem tydzień po czym napisałem z prośbą o numer przesyłki gdyż było to dla mnie oczywistym, że ktoś kto sprzedaje zabezpiecza się przed wszelkimi niedomówieniami wysyłając przesyłką rejestrowaną. Niestety odison odpisał, że wysłał najtańszym listem w kopercie bąbelkowej co jest chamstwem gdyż wziął 20zł za wysyłkę :facepalm: Dokładnie tydzień temu w zeszłą środę napisałem do gościa co ma do powiedzenia na ten temat bo nic do mnie nie trafiło. Kontaktu brak. Teraz nie mam ani pieniędzy ani halogenów. Ostatnio zmienił imię z Krzysztof na Paweł i miasto z Wrocław na Helsinki :shock3: Nie wiem, koleś jest dłużej na forum niż ja i wali takie wałki. Jeśli odison łaskawie zechce przemówić w tym wątku to ogłaszam, że domagam się zwrotu pieniędzy w sumie 140zł, w przeciwnym wypadku sprawa trafia na policję. Koleś, za swój wałek odpowiadasz z art. 286 kk. Zastanów się czy na pewno chcesz mieć problemy.

To możesz od razu iść na Policję bo takich jak Ty jest więcej Uwaga Nowy Oszust "ARbunia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na pacjenta namiar. Kaju windykował go tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na pacjenta namiar. Kaju windykował go tydzień temu.

byłem, byłem, ale kawy i ciastek nie było, choć towar otrzymałem cały, nawet nie rozpakowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od odisona zamówiłem komplet listew na drzwi tylko całe szczęście uparłem się na przesyłkę za pobraniem. Czekam już miesiąc na paczkę i raczej się nie doczekam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Odison dostał z automatu bana?

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...