Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wpadła literówka chodzi o użytkownika DraKio.

A sprawa o "symboliczne" 50 zł

dostałeś ten bagnet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-plastiki-wnetrza-duzo-gratow-audi-a3-8l-334633/#post4342038

Dominik, nie dopisywałeś go czasami do listy?

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

oj przepraszam, nie Dominik, a Grześ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc sprawa sie wyjasniła dopiero po interwencji , glos musi zabrac jeszcze elvis92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzil bym uwazac na stasiu227 czy jakos tak. na kilku forach chce cos kupic po czym cisza.to nie sprzedajacy ale kupujacy ale i tak radze omijac .gosc ma cos nie tak pod sufitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz stasiu?

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

radzil bym uwazac na stasiu227 czy jakos tak. na kilku forach chce cos kupic po czym cisza.to nie sprzedajacy ale kupujacy ale i tak radze omijac .gosc ma cos nie tak pod sufitem.

ale to prubował od ciebie cos wyłudzic?czy jak?duzo jest ludzi którzy maja chec cos kupic ale z róznych powodów rezygnuja?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzil bym uwazac na stasiu227 czy jakos tak. na kilku forach chce cos kupic po czym cisza.to nie sprzedajacy ale kupujacy ale i tak radze omijac .gosc ma cos nie tak pod sufitem.

gdybym ja się miał przejmować takimi ludźmi to by mnie w kaftanie wywieźli. jak sie nie odzywa to pchasz towar dalej, proste. nie ten to następny weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla 89pawel89 za przeslanie mi lamp w "idealnym stanie".koles nie odbiera tel i nie odpisuje na smsy i pw.dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pracuje jako kierowca, lampy kupiłeś jeżeli jest jakieś inne pęknięcie opprócz tego, które jest na foto to oddam Ci pieniądze z nawiązką, rozumiem jakbyś nie widział zdjęć ,zdjęcia są wyraźne i nie rozmyte, więc nie rozumiem całej sytuacji. Napewno nie chciałem nikogo oszukać.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec lewa lampe zostawiam a za prawa przelej mi polwe i oddaje ci to prawe co mi poslales i po sprawie.pisales tak wogole ze lampy sa bez wad.no i nadal bez kontaktu.koles wmawia ze wszystko ok a mi pisal ze bez wad http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283632-lampy-tyl-a4-b6-sedan/

8.08.2014-20:35-kolo nadal nie odpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pracuje jako kierowca, lampy kupiłeś jeżeli jest jakieś inne pęknięcie opprócz tego, które jest na foto to oddam Ci pieniądze z nawiązką, rozumiem jakbyś nie widział zdjęć ,zdjęcia są wyraźne i nie rozmyte, więc nie rozumiem całej sytuacji. Napewno nie chciałem nikogo oszukać.......

W opisie było, że są całe i bez wad, a tu nagle okazuje się, że jakieś pękniecie było, to jak to w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak ze lampa byla juz peknieta na aukcji allegro czego na tel nie bylo widac.dopiero jak przyszly i zobaczylem na zywo to otworzylem foto na kompie i widac skaze.kolega o tym dobrze wiedzial a jadnak napisal ze bez wad.widac co napisal wiec sie przyznal.pozdrawiam.

wysłane z galaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żebyście zrobili coś z użytkownikiem o nicku @vp-tdi. Jakiś czas temu szukałem amorków na tył 1be. Wysłał mi pw, że ma takie firmy al-ko, prawie nowe i 200zł z wysyłką. Zadalem jeszcze pare pytań czy na pewno 1be, czy wszystko sprawne. Oczywiście wg. niego wszystko było z nimi ok. Napisał, że nie wkłada ich do siebie bo do przedlifta nie pasują :decayed:. Przelałem kase, poczekałem ten tydzień na paczke. Obejrzałem, wkładam do auta a jeden z amorków ewidentnie stuka. Nie jest to kwestia złego montażu bo siedziałem całą sobote i sprawdziłem wszystkie możliwości i konfiguracje razem ze znajomym mechanikiem. Pisze więc do niego jaka sprawa i że wysyłam je spowrotem na mój koszt a on niech przeleje kase, ale wyparł się że amorki były sprawne, że on nie ma pieniędzy, że to są 1be i że dla niego są za twarde(wcześniej mówił że nie pasowały). Generalnie krętacz, chciał się ich pozbyć. Pomijam fakt, że kupił je miesiąc wcześniej też od gościa z forum za sume 2x mniejszą... Na koniec konwersacji pisze do mnie że jak mi stukają to żebym je sprzedał dalej komuś na forum :blink: No przepraszam, mnie na oszusta nie wychowano :whistling: Prosze o pomoc w odzyskaniu kasy i uważajcie na niego :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.

Jak kupować to przez aledrogo.

Kolo po prostu cham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze o pomoc w odzyskaniu kasy

a jak możemy pomóc w odzyskaniu pieniędzy? Możemy napisać PW do niego, z zapytaniem, co ma do powiedzenia w tej sprawie, ale ja osobiście nie bardzo rozumiem, czego oczekujesz... podaj linka do profilu- wyślę mu pw i zobaczymy jak się do tego odniesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc w odzyskaniu kasy

a jak możemy pomóc w odzyskaniu pieniędzy? Możemy napisać PW do niego, z zapytaniem, co ma do powiedzenia w tej sprawie, ale ja osobiście nie bardzo rozumiem, czego oczekujesz... podaj linka do profilu- wyślę mu pw i zobaczymy jak się do tego odniesie

Właśnie na to liczyłem :thumbup1: Wcześniej jak przeglądałem ten temat to tak właśnie reagował Hugo, lub inni dbający tu o porządek. Oczekuje też, że jeżeli kasa nie wróci to dopiszecie go do listy nierzetelnych sprzedawców. Tutaj link do profilu http://a4-klub.pl/index.php?/user/92887-vp-tdi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu napisze .nowe to w salonie. a jak nie pasuja ci do auta to nie moja wina . a amory ja kupilem od bej wiec jak to jego niech on zabierz glos . dla mnie to dziecinada zeby mnie zglaszac tu .totalnie nie powazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie kompromituj sie kolega pisze ze stukaja, a nie ze nie pasuja....i nie gadaj od kogo ty je masz bo koles kupywal je od ciebie a nie od wlasciciela przed toba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu napisze .nowe to w salonie. a jak nie pasuja ci do auta to nie moja wina . a amory ja kupilem od bej wiec jak to jego niech on zabierz glos . dla mnie to dziecinada zeby mnie zglaszac tu .totalnie nie powazne

Skoro uważasz, że są sprawne to ja już powiedziałem co proponuje w tej sytuacji. Wysyłam je na swój koszt do Ciebie, oddajesz kase i nie było sprawy :wink: odpowiedziałeś na pw ze nie masz kasy, bo kupiłeś nowe amorki a w giełdzie na forum piszesz, że kupisz smartfona do 600zl:decayed: i do mnie wyjezdzasz z dziecinadą?

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...