Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będzie problem bo zwykłe mają zupełnie innych uchwyt mocujący (na zatrzask się wypina) a w AERO nasuwa się końcówkę po zamontowaniu piórka.

Ja na razie swoje ramiona trochę podreperowałem i czekam aż się skończą pióra i wtedy biorę komplet AERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chodzi mi o to ze ten uchwyt mocujacy zdemontuje a w jego miejsce wlaze bolec i w tedy powinno byc ok, w takim razie bede mosial sie pobawic.

a masz gdzies dojscie do takich ramion bo na allegro chca w granicach 300zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chodzi mi o to ze ten uchwyt mocujacy zdemontuje a w jego miejsce wlaze bolec i w tedy powinno byc ok, w takim razie bede mosial sie pobawic.

a masz gdzies dojscie do takich ramion bo na allegro chca w granicach 300zl?

nie mam dojścia niestety. Jak będę zmieniał to biorę ten komplet z allegro - za ok. 300 zł tak jak napisałeś. Koledzy którzy mają u siebie mówią że dają lepiej radę od zwykłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam dojścia niestety. Jak będę zmieniał to biorę ten komplet z allegro - za ok. 300 zł tak jak napisałeś. Koledzy którzy mają u siebie mówią że dają lepiej radę od zwykłych.

na alle jest po 279+przesyłka, w ASO za 310. Przejdźcie się do jakiegoś ASO i zapytajcie czy nie dadzą rabatu z 10% to wyjdzie na to samo, a nawet taniej bo bez przesyłki. Różnica jest spora faktycznie. Kilka ciężkich ulew, kapuśniaków i mżawek już przeszły i zbierają świetnie.

no wlasnie chodzi mi o to ze ten uchwyt mocujacy zdemontuje a w jego miejsce wlaze bolec i w tedy powinno byc ok, w takim razie bede mosial sie pobawic.

To chyba nie przejdzie. Na łączeniu ramię-pióro jest nie tylko bolec. Tam siedzi też taka bryłka nieregularna, która musi wpasować się w zagłębienie na piórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za 250 zeta to bardzo dobra cena i nie ma się co zastanawiać. A czym ich przekonałeś że w takiej cenie chcą oddać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też się zdziwiłem bo na firmę mam zawsze 12% rabatu jak coś biorę ale teraz nawet się nie przedstawiłem i sam mi zaproponował bez negocjacji ze za 250 mogą oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może bym się podłączył do zakupu gdybyś brał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Aero wycieraczki u siebie i największa porażka jest w zimie,lód marznie na nich,trzeba oskrobywać płaszczyznę wycieraczki.... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktore lepsze Mot-gum banany czy plaskie standard? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktore lepsze Mot-gum banany czy plaskie standard? Pzdr

ja mam banany i narazie nie dam se je zmienic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem, mam i raczej bede mial :decayed: Bosch :good:

Mam Bosha i juz mi sie rozlecialy, guma od pasazera pekla na pol, ale wsumie juz sie wysłuzyly bo 2 lata na nich, przez pierwszy rok idealnie smigaly, zima zrobila swoje i chce wyprobowac inne, bo jak za bosha dalem 80zl i 2 lata wytrzymaly to mot-gumy sa po 45zl moze wytrzymaja rok, albo i wiecej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są banany? :embarrassed:

Takie owoce. Nie jadłeś? Polecam :kox:

Ale tu chodzi chyba o aero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma prawo do swoich osądów - ja jestem bardzo zadowolony z Valeo

śmiało mogę polecić, z czystym sumieniem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Valeo, choć i SWF nie są złe w koncu to praktycznie ta sama firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...