Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ile takie cos warte

OTEzMGRiODdjMzczNWE1ZTQyOGFkNjg5ODQ1MWYw

cena 1,5k yoyo :huh:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozbierz wszystko, wyczyść posmaruj i poskładaj

wszystko jest nowe albo po regeneracji, średnio jest co czyścić. Rozbiorę, obejrzę.

demontaż niczego nie wykazał, wszystko czyste (ciągle wygląda jak nowe), tłoczek chodzi pięknie, klocek się elegancko wklikuje, itd. poskładali i jest inaczej, po 20km lekko popiskuje potem przestaje...Jak wróci zamieniam klocki, wychodzi na to że ferodo dobre jest tylko wirtualnie, choć też nie do końca bo się wielu skarży.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Jakie masz tam zaciski ?

Opublikowano

s4

Opublikowano

Rozbierz wszystko, wyczyść posmaruj i poskładaj

wszystko jest nowe albo po regeneracji, średnio jest co czyścić. Rozbiorę, obejrzę.

demontaż niczego nie wykazał, wszystko czyste (ciągle wygląda jak nowe), tłoczek chodzi pięknie, klocek się elegancko wklikuje, itd. poskładali i jest inaczej, po 20km lekko popiskuje potem przestaje...Jak wróci zamieniam klocki, wychodzi na to że ferodo dobre jest tylko wirtualnie, choć też nie do końca bo się wielu skarży.

Ferodo jest dobre , żeby nie powiedzieć bardzo dobre ....ale lubi popiskiwać :) ....ot taki minus

Opublikowano

Piszczy znaczy hamuje

Opublikowano

I z pyleniem to samo

Opublikowano

Inne klocki tez hamują a nie piszczą .

Opublikowano

Inne klocki tez hamują a nie piszczą .

dokładnie... poprzednio miałem OZ + DS i d*py nie urywał, piszczał i co gorsza wytrzymał lekko ponad rok.

Ferodo jest dobre , żeby nie powiedzieć bardzo dobre ....ale lubi popiskiwać :) ....ot taki minus

mam drugi komplet ferodo i śmiem wątpić...trzeciego nie kupię.

Piszczy znaczy hamuje

piszczy znaczy producent dał d*py... z hamowaniem nie ma to nic wspólnego.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

gdzie kupowales ferodo ?

Opublikowano

W IC

Opublikowano
  • Autor

Inne klocki tez hamują a nie piszczą .

Miałem ori klocki - piszczały, zmieniłem na ferodo premier - piszczenia nie było. Teraz mam PAGID i też ok, tył ori z RS4 i czasem popiskuje, ale jak wciskam hamulec to staje w miejscu.
Opublikowano

Przód: gładkie OZ-ty + zwykłe klocki Ferodo

Tył: ori tacze + EBC Ultimax 2

hamulce nie piszczą w ogóle, jedynie opony czasem :wink:

Opublikowano

gdzie kupowales ferodo ?

u forumowego speca handlowego, ceny były dobre a towar dostępny.

DS'y lokalny sklep a oni z IC.

Miałem ori klocki - piszczały, zmieniłem na ferodo premier - piszczenia nie było. Teraz mam PAGID i też ok, tył ori z RS4 i czasem popiskuje, ale jak wciskam hamulec to staje w miejscu.

miałem DS piszczały, mam premier i piszczą ale mają ledwie 250 km.. z werdyktem poczekam.

Miałem ORI, TRW, ATE, roadhouse i żaden z nich nigdy nie piszczał, w żadnym aucie mi hamulce nie piszczały. W RS4 u kumpla siedzi ori i nic nie piszczy.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Ale mi mieszacie na dniach przed złożeniem zamówienia.....

Opublikowano
  • Autor

gdzie kupowales ferodo ?

u forumowego speca handlowego, ceny były dobre a towar dostępny.

DS'y lokalny sklep a oni z IC.

Miałem ori klocki - piszczały, zmieniłem na ferodo premier - piszczenia nie było. Teraz mam PAGID i też ok, tył ori z RS4 i czasem popiskuje, ale jak wciskam hamulec to staje w miejscu.

miałem DS piszczały, mam premier i piszczą ale mają ledwie 250 km.. z werdyktem poczekam.

Miałem ORI, TRW, ATE, roadhouse i żaden z nich nigdy nie piszczał, w żadnym aucie mi hamulce nie piszczały. W RS4 u kumpla siedzi ori i nic nie piszczy.

To widocznie wina tarczy, ferodo najlepiej dogaduje się z zimmermann. A że DS piszczy to nie od dziś wiadomo.
Opublikowano

To widocznie wina tarczy, ferodo najlepiej dogaduje się z zimmermann. A że DS piszczy to nie od dziś wiadomo.

tarcza była i jest OZ

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18311-upgrade-hamulcow-w-naszych-a4/page-411#entry4856699

zaraz będzie wina mechanika, piasty a na końcu gęstości powietrza.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor

Ale czego Ty oczekujesz? Kup inny klocek skoro ten Cię irytuje, a może Twoje problemy się skończą. Nikt Cię nie zmusza do konkretnego zestawu. Ja tam byłem zadowolony z OZ + ferodo.

Opublikowano

tia, tylko gdy zapytasz "co kupić", zawsze usłyszysz to samo.



Ale mi mieszacie na dniach przed złożeniem zamówienia.....
może OZ sport + textar ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.