Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
38 minut temu, H4mm3R napisał:

Takich małych to ja nie mam :decayed:

Domyślam się, patrząc na twoje heble od Airbusa A320.... mimo wszystko, pytam - ogarniesz ?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, HOLMATRO napisał:

Domyślam się, patrząc na twoje heble od Airbusa A320.... mimo wszystko, pytam - ogarniesz ?

Szybciej Dev załatwi ;)

Opublikowano

Witam, przewertowałem pół tematu i mam pytanie, czy istnieje jakaś alternatywa na tył?
w rozmiarze ok 300mm. Taki rozmiar z s4 jest nie do dostania a ceny samych zacisków są nie banalne.
Za same części na przód dałem 1100zł z nowymi tarczami. Czekam na propozycje
 

Opublikowano
48 minut temu, zen8000 napisał:

Witam, przewertowałem pół tematu i mam pytanie, czy istnieje jakaś alternatywa na tył?
w rozmiarze ok 300mm. Taki rozmiar z s4 jest nie do dostania a ceny samych zacisków są nie banalne.
Za same części na przód dałem 1100zł z nowymi tarczami. Czekam na propozycje
 

Możesz zapodać prawie 330 na zacisku z T5, było coś o tym wspomniane. Robił to ostatnio u siebie @danielstol

Opublikowano
1 godzinę temu, cysiek18 napisał:

Możesz zapodać prawie 330 na zacisku z T5, było coś o tym wspomniane. Robił to ostatnio u siebie @danielstol

Tak robiłem u siebie tył 330 44964294_2361226677284338_2680518415470244931440_2358292240911115_17300373682719

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

Szukam swapu 288 na tył komplet ma ktoś coś? Pilne dość bo klocki się u mnie już prawie skończyły i chciałem coś większego wsadzić...

Opublikowano
W dniu 17.11.2018 o 12:22, Maniek997 napisał:

Szukam swapu 288 na tył komplet ma ktoś coś? Pilne dość bo klocki się u mnie już prawie skończyły i chciałem coś większego wsadzić...

Mam

Opublikowano

Potrzebuje aby mi ktoś mądry powiedział od czego są te tylne zaciski i Tarcze. Chodzi mi głównie o to ze tylu mają jakieś dziwne wypustki. 

6591D233-6F87-4DAB-9000-4446FF626EAE.jpeg

CA8E6BBB-0CB4-42AC-BC34-8A82673B16E1.jpeg

AEC6F323-0D43-45F7-B501-CC3611CE82A2.jpeg

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

Panowie czy te zaciski podejdą na przód bo mam małą wątpliwość , w opisie niby jest że do A4  ale tu jest podane że tarcze 320/25mm ? jak przecież nasze tarcze to 320/30mm.

image.png

Wymiary tarcz i oznaczenie z wlepy (jeśli nie wiesz jaki zestaw jest seryjnie w Twoim aucie)
Przód:
280x22 – oznaczenie 1LZ
288x25 – oznaczenie 1LB, 1LE
312x25 – oznaczenie 1LT, 1LF
320x30 – oznaczenie 1LA, 1LC
345x30 – oznaczenie (S4) 1LJ
365x34 – oznaczenie (RS4) 1LP
380x38 – oznaczenie (RS4 ceramika) 1LU

Opublikowano

Witam, tak powinny podejść, nie wiem jaka jest tam cena, ale ja też mam 320 w czerwieni na sprzedaż.

Sprawdziłem, są to zaciski 973 i 974 także standardowe zaciski pod tarczę 320*30. 

Jeśli chcesz te z aukcji to dowiedź się czy to normalna cena czy cena po zwrocie swoich zużytych, bo na innych aukcjach piszą coś o kaucji.

Edytowane przez maciejhildek1982

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Wie ktoś może jakiej wysokości są te tarcze??

https://sidmotorsport.pl/en/hamulce/254-s4-4-6-tlok-330x32-mm.html

Wiadomo mi, że są to tarcze z mercedesa, ale jest kilka rodzajów wysokości.

Opublikowano

Panowie pytanie, czy pod biedronki z ET42 wejdą z tyłu zaciski z S4 ? gdzieś coś widziałem w temacie, że nie ale wolę się upewnić a przymierzam się do zmiany tyłu.

Opublikowano

Trzeba zmienić sprężynki w zaciskach na te od zacisków pod tarcze 288mm i wchodzi biedronka. Przynajmniej ja tak zrobiłem. 

Opublikowano
2 godziny temu, staniek napisał:

Trzeba zmienić sprężynki w zaciskach na te od zacisków pod tarcze 288mm i wchodzi biedronka. Przynajmniej ja tak zrobiłem. 

A to nie jest przypadkiem od ręcznego i to nie jest czasem rozwiązanie przykrótkiej linki ręcznego ? :)

Opublikowano

Sprężynka jest od ręcznego i ta ori od S4 jest w uj odstająca/długa i trze o felgę. Ta od 288mm jest dużo krótsza i nie ma problemu z ocieraniem. 

Linka jest za krótka swoją drogą, a przynajmniej u mnie w quattro była. 

Opublikowano

IMG-20181216-WA0005.jpg

Opublikowano

Genialne rozwiązanie - Polak potrafi. Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Opublikowano

Hehe, no w PL bezpieczenstwo najwazniejsze. Widzialem nawet sytuacje gdy klocka w ogole nie bylo bo sie zuzyl calkowicie, a hamowanie przejal zacisk...

Tak jest to mozliwe?

Edytowane przez bartez90

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jaki zestaw polecacie aktualnie pod 320 ?

Tarcze OZ + Ferodo
Tarcze Rotinger GT + Ferodo
Tarcze Textar + Textar ?

Na grupach co chwile czytam że OZ łatwo przegrzać i później biją ?
Z kolei sporo osób wsadza Rotinger GT i są zadowoleni, każdy zestaw praktycznie wychodzi w podobnej cenie

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, boguc napisał:

Panowie jaki zestaw polecacie aktualnie pod 320 ?

Tarcze OZ + Ferodo
Tarcze Rotinger GT + Ferodo
Tarcze Textar + Textar ?

Na grupach co chwile czytam że OZ łatwo przegrzać i później biją ?
Z kolei sporo osób wsadza Rotinger GT i są zadowoleni, każdy zestaw praktycznie wychodzi w podobnej cenie

Nie ten temat > 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.