Opublikowano 24 Lipca 20196 l 10 minut temu, H4mm3R napisał: Jakbyś zajrzał na pierwszy post, to wiedziałbyś że tarcze z C6 nie pasują. Wiem, że z C6 nie pasują. Pytałem czy to są tarcze z C6. Tak są podpisane ale nie koniecznie muszą być z C6.
Opublikowano 24 Lipca 20196 l Autor 3 minuty temu, KarolH napisał: Wiem, że z C6 nie pasują. Pytałem czy to są tarcze z C6. Tak są podpisane ale nie koniecznie muszą być z C6. Nie prościej zapytać sprzedawcę? Tu raczej nikt nie ma suwmiarki w oczach, choć bliżej im do C6 niż B7
Opublikowano 24 Lipca 20196 l 13 minut temu, H4mm3R napisał: Nie prościej zapytać sprzedawcę? Tu raczej nikt nie ma suwmiarki w oczach, choć bliżej im do C6 niż B7 Pytałem. Nie wie. Założę, że to C6 i będę szukał dalej
Opublikowano 24 Lipca 20196 l Witam. Mam koła jak na zdjęciu 7x16 ET46 z hamulcami 320mm. Dzisiaj zmieniałem klocki bo się skończyły i lipa. Na nowych klockach ramiona felgi nie mieszczą się z zaciskiem. Brakuje 2-3mm. Na zużytych klockach nie było problemu. Tymczasowo założyłem zimówki, inny wzór też 16 cali ale ET42 i wchodzą bez problemu. Miał ktoś podobny problem? Założyć dystanse 5mm czy szukać drugich felg na lato?
Opublikowano 24 Lipca 20196 l Sfrezować zacisk. Oprócz ET ma znaczenie wypełnienie felg, te zdjęcia są wklęsłe.
Opublikowano 24 Lipca 20196 l 13 minut temu, dziadekM napisał: Pierwsze słyszę o frezowaniu zacisku... Zawsze jest ten pierwszy raz
Opublikowano 24 Lipca 20196 l Trudno. Założę dystanse 5mm i zobaczymy. Nie mam w okolicy zakładu który by frezował zaciski
Opublikowano 24 Lipca 20196 l 42 minuty temu, dziadekM napisał: Trudno. Założę dystanse 5mm i zobaczymy. Nie mam w okolicy zakładu który by frezował zaciski Dystans to lipa, daj te zaciski to Ci ogarnę
Opublikowano 24 Lipca 20196 l Da się rozkręcić zacisk bez demontażu? To bym Ci wysłał samą tą zewnętrzną część
Opublikowano 24 Lipca 20196 l 10 minut temu, dziadekM napisał: Da się rozkręcić zacisk bez demontażu? To bym Ci wysłał samą tą zewnętrzną część Potrzebny TX55 do czterech śrub od wewnętrznej strony zacisku
Opublikowano 26 Lipca 20196 l W dniu 24.07.2019 o 20:52, dziadekM napisał: Da się rozkręcić zacisk bez demontażu? To bym Ci wysłał samą tą zewnętrzną część Dzwoniłem do Ciebie dwa razy, bez odzewu.
Opublikowano 26 Lipca 20196 l 9 minut temu, Dev napisał: Kolejny debil Chcesz powiedzieć, że ktoś z czymś takim jeździł? xD
Opublikowano 26 Lipca 20196 l 3 godziny temu, Dev napisał: Kolejny debil To nazywa się jeździć aż do zdarcia.
Opublikowano 26 Lipca 20196 l 7 godzin temu, Emejcz napisał: Chcesz powiedzieć, że ktoś z czymś takim jeździł? xD No, wczoraj zdjąłem
Opublikowano 27 Lipca 20196 l W dniu 23.07.2019 o 07:38, Dev napisał: Wejdzie @Dev Mówisz, że na takie felgi jak na zdjęciu wchodzą zaciski od a6c6 320mm. Powiedz mi, czy tam jeszcze jest trochę luzu czy warto mimo wszystko zebrać ten centymetr z półksiężyców? Mam taką opcję i się zastanawiam. Edytowane 27 Lipca 20196 l przez Emejcz
Opublikowano 27 Lipca 20196 l Musisz patrzeć bo ten wzór występował też w zamienniku ale parametry chyba nawet lepsze niż ori.
Opublikowano 27 Lipca 20196 l 4 godziny temu, Emejcz napisał: Mówisz, że na takie felgi jak na zdjęciu wchodzą zaciski od a6c6 320mm. @DivaynEays na tym felunku miał zestaw od B7 2,0 TFSI z przodu.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto