Opublikowano 12 Maja 20215 l 6 minut temu, speedster2000 napisał: Dzięki, zerknę. Można jeszcze prosić od czego / jakich numerów jarzm szukać pod przod 312? Chce sobie porównać koszty Numer jarzma to BDA 569. Przesiadkę z 288 na 312 odczujesz, podobnie z 312 na 320. Edytowane 12 Maja 20215 l przez george
Opublikowano 12 Maja 20215 l Teraz, george napisał: Numer jarzma to 569. Przesiadkę z 288 na 312 odczujesz, podobnie z 312 na 320. Czyli dobrze rozumiem że 288 -> 320 to 2x przesiadka 288 -> 312? Mówimy o różnicy oczywiście
Opublikowano 12 Maja 20215 l 2 minuty temu, speedster2000 napisał: Czyli dobrze rozumiem że 288 -> 320 to 2x przesiadka 288 -> 312? Mówimy o różnicy oczywiście Trudno mi powiedzieć... dawno temu jeździłem autem z 288. 312 a 320 to jakieś 50% poprawy.
Opublikowano 12 Maja 20215 l Jest sens się przesiadać na większe tarcze niż 312/255? Furka po modach przekracza 200 koni, ale nie szarżuje nią jakoś bardzo.
Opublikowano 12 Maja 20215 l 24 minuty temu, george napisał: Numer jarzma to BDA 569. Przesiadkę z 288 na 312 odczujesz, podobnie z 312 na 320. 19 minut temu, george napisał: Trudno mi powiedzieć... dawno temu jeździłem autem z 288. 312 a 320 to jakieś 50% poprawy. Serdecznie podziękował
Opublikowano 12 Maja 20215 l 2 godziny temu, Hubcio099 napisał: Jest sens się przesiadać na większe tarcze niż 312/255? Furka po modach przekracza 200 koni, ale nie szarżuje nią jakoś bardzo. tak.
Opublikowano 12 Maja 20215 l 6 godzin temu, Hubcio099 napisał: Jest sens się przesiadać na większe tarcze niż 312/255? Furka po modach przekracza 200 koni, ale nie szarżuje nią jakoś bardzo. Nawet w serii jadąc po ekspresówce przyda się większy hebel.
Opublikowano 12 Maja 20215 l 11 godzin temu, Hubcio099 napisał: Jest sens się przesiadać na większe tarcze niż 312/255? Furka po modach przekracza 200 koni, ale nie szarżuje nią jakoś bardzo. Hamulce nie służą do szybkiej jazdy
Opublikowano 12 Maja 20215 l Ja u siebie zmieniłem z 312 na 345 przód. Tył z 255 na 300 i nie żałuję ani złotówki. Styl jazdy ten sam ale auto nareszcie hamuje aż się morda sama cieszy.
Opublikowano 17 Maja 20215 l W końcu po prawie roku zabrałem się za montaż 288 z tyłu i teraz mam 2 pytaniea. 1. W zestawie który montuje oba jarzma są identyczne. A nie powinno być prawe i lewe? Bo z jednej strony jest tak by grubsze i wyjdzie tym grubszym od kierowcy na dole a po drugiej stronie odwrotnie. Tak ma być? 2. Linkę szukać dłuższą czy tą naciągnie?
Opublikowano 17 Maja 20215 l U mnie też były identyczne, wiec jedno musi być na opak. Linkę wystarczy odczepić z jednego mocowania pod wahaczem i pociągnąć.
Opublikowano 17 Maja 20215 l 5 godzin temu, dziadekM napisał: W końcu po prawie roku zabrałem się za montaż 288 z tyłu i teraz mam 2 pytaniea. 1. W zestawie który montuje oba jarzma są identyczne. A nie powinno być prawe i lewe? Bo z jednej strony jest tak by grubsze i wyjdzie tym grubszym od kierowcy na dole a po drugiej stronie odwrotnie. Tak ma być? 2. Linkę szukać dłuższą czy tą naciągnie? 1. jarzma jest tylko jeden rodzaj 2. zdejmij linke z jednego mocowania na dolnym wahaczu
Opublikowano 18 Maja 20215 l Po 3 latach po zmianie na 320/288 przyszła pora zmienić tylne klocki i założyć nowe linki ręcznego . Niestety zauważyłem że tylne zaciski maja luz po 1cm na boki . Mechanik mówi żeby kupić nowe zaciski . Te co mam były po regeneracji . Miał ktoś taki przypadek ?
Opublikowano 18 Maja 20215 l 34 minuty temu, albert224 napisał: Po 3 latach po zmianie na 320/288 przyszła pora zmienić tylne klocki i założyć nowe linki ręcznego . Niestety zauważyłem że tylne zaciski maja luz po 1cm na boki . Mechanik mówi żeby kupić nowe zaciski . Te co mam były po regeneracji . Miał ktoś taki przypadek ? 1cm luzu ???? W ktora stronę ??? Wrzuc jakiś filmik
Opublikowano 18 Maja 20215 l 5 minut temu, greg2505 napisał: Luz na prowadnicach ,albo one wytarte albo jarzma luz jest prawidłowy, problem lezy w innej czesci
Opublikowano 18 Maja 20215 l Ok hamulce wymienione tylko jedno ale... Elastyczne były popękane i chciałem przy okazji wymienić. Lewy poszedł bez problemu, a z prawej tak zgniła końcówka że z 11mm zostało jakieś 9,5mm i nijak nie idzie tego odkręcić bo nie ma sześciokątu prawie w ogóle. Myślałem obciąć kawałek rurki i połączyć z nową takim czymś allegro.pl ALLEGRO.PL Używał ktoś tego? Ewentualnie jakieś pomysły?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto