Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przerwa w dostępie do forum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to niezle nas urzadziles :gwizdanie:

Opublikowano

O nie, trzy dni chlania non stop... Zaczynam robić obliczenia ile flaszek Grażyny muszę do domu przytargać, żeby ten czas jakoś zleciał...[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:37_________________________________________________Niech ktoś jakiś czat wymyśli i masowo tam się wbijmy żeby chociaż trochę pospamować :gwizdanie:

Opublikowano

trzy dni odpięty od Matrixa ;( Morfeuszu[/font] nie :decayed:

Opublikowano

O nie, trzy dni chlania non stop... Zaczynam robić obliczenia ile flaszek Grażyny muszę do domu przytargać, żeby ten czas jakoś zleciał...[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:37_________________________________________________Niech ktoś jakiś czat wymyśli i masowo tam się wbijmy żeby chociaż trochę pospamować :gwizdanie:

battalion to jest na fejsie, division też wiec tam nakurfiamy totalny offtop :kox:

Opublikowano

co niektórzy w końcu sie umyją.....

Opublikowano

2012 Koniec Swiata !!!! zaczyna sie od forum najpierw brak dostepu 3 dniu puzniej tygodnie i ms...... :kox:

Bedzie trzeba sobie jakiegos joba do zabicia czasu znalesc.

Opublikowano

Tylko, że nie mam konta... Poza tym forum nie istnieje w internecie, im mniej ludzie o mnie wiedzą, tym lepiej śpią :naughty:

Opublikowano

O nie, trzy dni chlania non stop... Zaczynam robić obliczenia ile flaszek Grażyny muszę do domu przytargać, żeby ten czas jakoś zleciał...[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:37_________________________________________________Niech ktoś jakiś czat wymyśli i masowo tam się wbijmy żeby chociaż trochę pospamować :gwizdanie:

istnieje kanał irc :decayed:

#a4-klub.pl at irc.freenode.net :wink4:

Opublikowano

Tylko, że nie mam konta... Poza tym forum nie istnieje w internecie, im mniej ludzie o mnie wiedzą, tym lepiej śpią :naughty:

nie bój sie fecbook mimo braku twojego konta wie wszystko, chcesz sie przekonać, wejdź na strone logoawania fb i kliknij w załóż konto i wpisz tylko imie reszte powinien sam wynaleźć :wink4: jak byś załozył to Ci jeszcze twoich realnych znajomych sam wynajdzie :blink: powaznie

Opublikowano

Darek! Serca nie masz. To ja ci na weekend wpadam do domu i to jedyny czas, kiedy mogę poślęczeć na Forum, a Ty mi to odbierasz? Normalnie brak mi słów :wallbash:

:wink4:

Opublikowano

Toz to ludzka znieczulica !!!

Opublikowano

To chyba ten silnik co Passat?

Jeżeli tak do dobry wybór.

Opublikowano

Co poniektórzy mogą zacząć trenować przed Bukowiną :drunk::polew:

Opublikowano
  • Autor

To chyba ten silnik co Passat?

Jeżeli tak do dobry wybór.

Dokładnie ten sam :wink4:

Opublikowano

powodzenia Ojcze przy przenosinach :)

Opublikowano

moja się ucieszy w końcu zajmę się nią .. zobaczę jak tam ogródek czy nie trzeba czegoś podkosić :naughty:

widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :cool1: :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

dzien bez forum to dzien stracony :(:confused4: ;(

Opublikowano

moja się ucieszy w końcu zajmę się nią .. zobaczę jak tam ogródek czy nie trzeba czegoś podkosić :naughty:

widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :cool1: :gwizdanie: :wink4:

miałem na myśli inny ogródek :decayed:

no ale w tym też trzeba coś wypielić :decayed:

Opublikowano

moja się ucieszy w końcu zajmę się nią .. zobaczę jak tam ogródek czy nie trzeba czegoś podkosić :naughty:

widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :cool1: :gwizdanie: :wink4:

miałem na myśli inny ogródek :decayed:

no ale w tym też trzeba coś wypielić :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4:
Opublikowano

Trzeba zrobic sobie forum u Darka na facebooku:) hahaha:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.