Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pomysły zawsze są tylko wypłaty nigdy nie starcza :D

Z malowaniem każdego elementu w inny kolor... ciekawe rozwiązanie. Już nawet sprawdzone na świecie:

http://www.quattroworld.com/wp-content/uploads/2011/06/IMG_1289.jpg

juz rozważałem tą opcję hehe ale za mało mam pod maską w porównaniu z tym cackiem :naughty:

VW Polo wychodził w takim malowaniu, Harlekin bodajże sie ta wersja nazywała:wink:

Opublikowano
Pomysły zawsze są tylko wypłaty nigdy nie starcza :D

Z malowaniem każdego elementu w inny kolor... ciekawe rozwiązanie. Już nawet sprawdzone na świecie:

http://www.quattroworld.com/wp-content/uploads/2011/06/IMG_1289.jpg

juz rozważałem tą opcję hehe ale za mało mam pod maską w porównaniu z tym cackiem :naughty:

VW Polo wychodził w takim malowaniu, Harlekin bodajże sie ta wersja nazywała:wink:

Coś w tym stylu. Kazdy mu mówi żeby zrobił takie B5 a ten lakiernika już umawia:facepalm::facepalm::thumbdown:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pomysły zawsze są tylko wypłaty nigdy nie starcza :D

Z malowaniem każdego elementu w inny kolor... ciekawe rozwiązanie. Już nawet sprawdzone na świecie:

http://www.quattroworld.com/wp-content/uploads/2011/06/IMG_1289.jpg

juz rozważałem tą opcję hehe ale za mało mam pod maską w porównaniu z tym cackiem :naughty:

VW Polo wychodził w takim malowaniu, Harlekin bodajże sie ta wersja nazywała:wink:

Coś w tym stylu. Kazdy mu mówi żeby zrobił takie B5 a ten lakiernika już umawia:facepalm::facepalm::thumbdown:

:decayed:

każdy cwany ale to ja potem będę jeździł furką, i te kontrole panie z ilu aut to jest zlepione :polew:

Opublikowano

E tam przesadzasz :D ja robie w tej firmie i wcale nie jest tak źle. No chyba że masz nr vin przebite to już troszkę gorzej ale to i tak nie moja działka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
E tam przesadzasz :D ja robie w tej firmie i wcale nie jest tak źle. No chyba że masz nr vin przebite to już troszkę gorzej ale to i tak nie moja działka :decayed:

z pewnością masz rację ale jakoś wolę unikać aż takiego rzucania się w oczy :wink:

Opublikowano

ladujesz jakis dystans ? Bo te kolo traci na uroku takie schowane ;x

Opublikowano
  • Autor
ladujesz jakis dystans ? Bo te kolo traci na uroku takie schowane ;x

już mam dystans :kwasny: przód 13 tył 15 tak mi doradził kowi jak dla mnie jest dobrze, czasami i tak mi błotnik reza jak erdolne wiec muszę zaklepać :facepalm:

Opublikowano

czarnego sufitu nie potrzeba ? :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
czarnego sufitu nie potrzeba ? :whistling::decayed:

nie uważnie przeglądasz wątek mam już sufit czarny z S4 :naughty:

Opublikowano

Przeoczyłem :facepalm::grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Przeoczyłem :facepalm::grin:

hehe spoczko robi robotę wiec gdybym nie miał bo bym brał na pewno :naughty:

---------- Post dopisany 21-08-2013 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2013 at 21:04 ----------

Xenon już założony :wink:

xor4.jpg

0vxh.jpg

i takie tam w drodze :naughty:

rzqx.jpg

Opublikowano

kiedy ten zderzak pomalujesz:facepalm:

Opublikowano

tak, zderzak psuje cały efekt

Opublikowano
  • Autor
kiedy ten zderzak pomalujesz:facepalm:

już nie długo i będzie pomalowany :wink:

Opublikowano

Podświetlenie licznika to kwestia zmiany żarówek czy jakieś grubsze mody ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Podświetlenie licznika to kwestia zmiany żarówek czy jakieś grubsze mody ?

trzeba rezać tarcze, tz zeszlifować tył bo tam jest kata czerwona foli i sama zmiana żarówek nic nie da

---------- Post dopisany 10-09-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 10:30 ----------

A żeby nie było że nic się nie dzieje to wpadły nowe graty a mianowicie :

-kratki bose które muszę założyć

-Recaro czarne full opcja grzane elektryczne z poduchami

fotel kierowcy poszedł do tapicera gdyż miał dziurę na boczku :kwasny:

a oto fotki jak to siedzi w furce :wink:

o0x4.jpg

ep27.jpg

Opublikowano

:jerk::slina::kox:

ładny towar Ci sie trafił, teraz zderzak umaluj:decayed:

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox:
Opublikowano
  • Autor
:jerk::slina::kox:

ładny towar Ci sie trafił, teraz zderzak umaluj:decayed:

no właśnie kurde chce malować tylko kuwa szukam kogoś kumatego :facepalm:

progi już w kolorze i leżą bo błotniki też chce malować wiec lipa straszna :kwasny:

Opublikowano

ricardo:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.