Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

no przecież macie jak byk w poprzednim temacie nosba - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_moje_niemrawe_malenstwo_kilka_nowszych_fot_str_1_d-t15389.0.html w pierwszym poście pisze. :good:

Co Ty pierniczysz :tongue4: Czytaj uważnie co on napisał :) recaro, to nie zwykłe kubełki :P

Tez nie bylem przekonany ale przylozylem jedna w aucie i mimo bezowych recaro to podoba mi sie kolorek tych listw :)

:embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Strona 67 :naughty:

dscf3822.jpg

Jakiś ten stołek przewalony czy mi się wydaje ? :naughty:

Dekory i pokrywy fcipkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona 67 :naughty:

dscf3822.jpg

Jakiś ten stołek przewalony czy mi się wydaje ? :naughty:

masz racje Nosb pisal ze jest lekko trzepniety, ale ze swojej strony po wczorajszej akcji ropruwania kublow na czynniki pierwsze powiem ze to nie duzy problem :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plast ty detektywie :) Owszem brudne : foto zaraz po zakupie. Potem je przeczyscilem ale jeszcze sa brudne :) Musze kupic cos sensownego do mycia. lewy fotel wywalona poducha owszem i tak mi nic po niej ;) Za tyle za ile je kupilem + po drodze zarobek po sprzedazy starej skory i dwoch po niej to nie ma co wybrzydzac :) Jedyny minud ze d*py nie grzane :disgust:

Tak wyszly listwy :

dscf4472z.th.jpg

dscf4446m.th.jpg

Moze i do niczego nie pasuja ale mi sie podoba :P

Na dniach dorobie sobie ramke pod radio i tu sie zastanawiam czy zostawic wszystko czarne czy wciagnac w kolor listewek ? Tzn ramka , popielniczka , gora od wlacznikow i dookola mieszka :mysli:

Z racji ze w koncu wsiadl fmic a zderzak i tak do malowania zdecydowalem sie na takie cos :

dscf4470.th.jpg

Moskalito chciales kiedys foto :

dscf4442.th.jpg

dscf4443l.th.jpg

No to spadam sciagac deske i wymienic wykladzine :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boost, egt i cisnienie?

kufa tez musze ogarnac te wskazniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja pierdziu ale jebi@ po oczach te dekory przy focie z fleszem :kox: Mi się to nawet widzi, tylko pokaż foty w dzień :good:

A co do zdesia, to tablica rej. idzie na bok czy przykryje? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach dorobie sobie ramke pod radio i tu sie zastanawiam czy zostawic wszystko czarne czy wciagnac w kolor listewek ? Tzn ramka , popielniczka , gora od wlacznikow i dookola mieszka :mysli:

Zostaw ciorne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja pierdziu ale jebi@ po oczach te dekory przy focie z fleszem :kox: Mi się to nawet widzi, tylko pokaż foty w dzień :good:

A co do zdesia, to tablica rej. idzie na bok czy przykryje? :rolleyes:

Chyba nie po to jest wywalone pół zderzaka żeby icka teraz tablicą zakryć... :blink::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach dorobie sobie ramke pod radio i tu sie zastanawiam czy zostawic wszystko czarne czy wciagnac w kolor listewek ? Tzn ramka , popielniczka , gora od wlacznikow i dookola mieszka :mysli:

Ja bym pociągnął te elementy w kolor listew, wtedy będzie idealny komplecik, jak będzie źle zawsze można przemalować ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie po to jest wywalone pół zderzaka żeby icka teraz tablicą zakryć... :blink::decayed::polew:

:rolleyes: No wiesz każdy robi jak chce :wink4: Może do jazdy codziennej wystarczy tyle odkrycia, a do zabawy tablica sio...

deutschlandy różnie mają:

dscn5731x.th.jpg dscn5719.th.jpg dscn5718hf.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica zorientuje sie jak to wyglada od strony prawnej ;) Na bok albo za szybe :) W RS4 wyglada to tak ze jak wlozysz tablice to idealnie zakrywa siatke tak jakby tam nie bylo dziury :) Mysle wozic za szyba ze stosownymi przywieszkami na szybko ;) Jak pies sie dowali to powiem ze zdjalem bo nie chcialem zgubic i juz zakladam spowrotem :polew:

Tak wlasnie mysle pomalowac i srodek na ten kolor tym bardziej ze ramke radia i tak bedzie trzeba malowac a farby mi deko zostalo...

Tylko nie wiem jak z panelem klimatronica ... Calego sie nie pomaluje a kawalek tez bedzie kiepsko wygladal ... to sam jak zostanie czarny :mysli:

Aktualnie wszedlem na herbatke i luknac co mi tu spamujecie :decayed:

Od 16 decha wyleciala , wykladzina wyleciala...Juz powoli skladam :) Wstawilem prosta belke pod deske ( wczesniej nie wiem czemu wlozylem ta z S4 po dzwonie i przy zakladaniu tunela okazalo sie ze jest krzywa ale juz nie mialem czasu rozbierac wtedy...) . To samo wykladzina. Z S4 byla porwana z tylu wiec wlozylem cala przy okazji :)

To nie nazywa sie nalog a "brak czasu na tygodniu" :wallbash:

PS : rafal w tych RS4 nie wiem po co to powycinali jak maja SMIC :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica ma być widoczna i nic jej ma nie zasłaniać, a czy będziesz ją miał ma środku, czy z boku - nie ma to znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nawet są samochody, które fabrycznie mają z boku zderzaka miejsce na tablice. Także luzik. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS : rafal w tych RS4 nie wiem po co to powycinali jak maja SMIC :>

Te dwie eRSki były mega zrezane :) Pojemność zwiększyła się do 3 litrów :rolleyes: Niestety nie powiem Ci ile to to ma koni :embarrassed:

dscn5823.th.jpg dscn5824l.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsoli środkowej nie maluj - to będzie przesada i będzie waliło po oczach jak cholera.

Te listwy wystarczą w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...