Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pojda pod mlotek niedlugo :)

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a co włożysz w zamian ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomalowane? :wink4: Chyba pojda pod mlotek niedlugo :)

Aaaa już sobie przypomniałem... na foto wyglądają jak srebrne?bardzo jasne, a one były coś ala kość słoniowa tak? :mysli: Czy tam beżyk już nie pamiętam :mysli: Coś tam modziłeś... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zachorowałęm na 19-nie ma różnicy między moimi 17 :good: :good:

Ty jechales na pewno jego autem? :)

Ta chyba jako pasażer i to w bagażniku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako pasażer-ja bym miskę na pierwszym zakręcie zostawił a Daniel ma wszystkie dziury w okolicy w małym palcu

I zachorowałęm na 19-nie ma różnicy między moimi 17 :good: :good:

Ty jechales na pewno jego autem? :)

Ta chyba jako pasażer i to w bagażniku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest przejazd kolejowy w berezowie czasem zastanawiam sie jakim cudem przejeżdzam tamtendy i to bez przytarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te dziury w okolicy w malym to nie wiem :polew: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:08_________________________________________________Dobra kurfa koniec tego :) Za duzo tych licznikow od S4 u was :)

dscf5631.th.jpg

dscf5635z.th.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te dziury w okolicy w malym to nie wiem :polew: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:08_________________________________________________Dobra kurfa koniec tego :) Za duzo tych licznikow od S4 u was :)

dscf5631.th.jpg

dscf5635z.th.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox:

z allegro od tego gościa?? :mysli:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:52_________________________________________________oj nieeeee ;)

nosb a ile dałes za niego PW :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te dziury w okolicy w malym to nie wiem :polew: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:08_________________________________________________Dobra kurfa koniec tego :) Za duzo tych licznikow od S4 u was :)

dscf5631.th.jpg

dscf5635z.th.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

nie mam pytań :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te dziury w okolicy w malym to nie wiem :polew: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:08_________________________________________________Dobra kurfa koniec tego :) Za duzo tych licznikow od S4 u was :)

dscf5631.th.jpg

dscf5635z.th.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

:slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie bawic to sie bawic a serio dawno nic nie zmienialem ( poza kompletnym wnetrzem na poliftowe czarno-siwe recaro :kox::naughty: ) wiec sobie kupilem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie bawic to sie bawic a serio dawno nic nie zmienialem ( poza kompletnym wnetrzem na poliftowe czarno-siwe recaro :kox::naughty: ) wiec sobie kupilem :decayed:

Nosb a Ty masz tego od Eski z USA :mysli:, czy euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dopiero miałem to dziś w rence kawałek plastiku i to wszystko niema się co spuszczać :tongue4:

:bag: Fajny fajny to teraz jeszcze reszta gratów z rski i będziemy miec pierwszego rs-a b5 w sedanie na forum :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dopiero miałem to dziś w rence kawałek plastiku i to wszystko niema się co spuszczać :tongue4:

:bag: Fajny fajny to teraz jeszcze reszta gratów z rski i będziemy miec pierwszego rs-a b5 w sedanie na forum :tongue4:

oby, oby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby, oby :kox:

Przeciaz to desperat jeszcze jedną akcje odpierdzielił wczoraj ale to niech sam powie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...