Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nosb Co Cie sklonilo do takich ruchow?? przeciez projekt niedawno sie skonczyl

skonczyły mu sie pomysły co by w b5 zrezac wiec bedzie teraz b6 rezał :kox: :kox:

jeszcze body RS mu zostalo i pneumatyczne zawieszenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nosb Co Cie sklonilo do takich ruchow?? przeciez projekt niedawno sie skonczyl

skonczyły mu sie pomysły co by w b5 zrezac wiec bedzie teraz b6 rezał :kox: :kox:

jeszcze body RS mu zostalo i pneumatyczne zawieszenie :gwizdanie:

za które za rok i tak mu nikt nie da 25 tys zł choć będzie więcej warte, taki los mega rezaczy, muszą iść z duchem czasu żeby nie być zbyt wiele $$$ w plecy :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb Co Cie sklonilo do takich ruchow?? przeciez projekt niedawno sie skonczyl

skonczyły mu sie pomysły co by w b5 zrezac wiec bedzie teraz b6 rezał :kox: :kox:

jeszcze body RS mu zostalo i pneumatyczne zawieszenie :gwizdanie:

za które za rok i tak mu nikt nie da 25 tys zł choć będzie więcej warte, taki los mega rezaczy, muszą iść z duchem czasu żeby nie być zbyt wiele $$$ w plecy :decayed: :decayed:

zawsze beda w plecy, taki urok tej zabawy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki los mega rezaczy, muszą iść z duchem czasu żeby nie być zbyt wiele $$$ w plecy :decayed: :decayed:

nie oszukujmy się że tu nawet połowa się nie zwraca... ale kto to liczy? nie o to w tym wszystkim chodzi...

albo rybki albo akwarium (albo jeździsz serią lub pół serią i sprzedajesz z jakąś tam śmieszną stratą albo robisz samochód pod siebie wkładasz w niego podwójną jego wartość a i tak puszczasz po cenie rynkowej bo 99,9% ludzi nie wie z czym to się je) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczyły mu sie pomysły co by w b5 zrezac wiec bedzie teraz b6 rezał :kox: :kox:

i w pełni Daniela rozumiem :)

Ja też, kończę moją listę modów i odkładam $$ na b6/b7 z full wypasem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam ze nie odzyskalem kasy z modow ... Za domem stoi B6 + moje ciagle jezdzace B5 ;) Zdobylem dzieki b5 cala mase wiedzy i doswiadczenia ktora na siebie zapracowala i ciagle pracuje. To fajne autko i z ciezkim sercem tak z nim koncze ale nie bylo wyjscia. Trzeba odzyskac jak najwiecej a rozsprzedanie w czesciach to jedyna opcja na odzysk kasy :)

Fly nie zamykaj :)

BTW : czarna , jasna skora, 3.0 V6 PB , Quattro , bose ... Chyba niezle takie b6 ? :) Troche sE poporawiam i bedzie malinka :) Za ta kase nawet specjalnie sie mu nie przygladalem :) JEszcze wracajac smignelismy kriminalnych z kumplem za co nie omieszkali mnie zatrzymac :decayed: Ale popatrzyli podgadali i puscili :) Nie taki zly pies jak go maluja czasami dzisiaj mieli serce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW : czarna , jasna skora, 3.0 V6 PB , Quattro , bose ... Chyba niezle takie b6 ? :)

jak czarna i jasno w środku to na pewno jest:kox: + dodatki, niezła musi być :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko podklepe foto :) JAk na razie to ledwo wstalem :) Musze sprzatnac pokoj , garaz i dopiero cos bede patrzyl w jej kierunku :)

Generalnie nie bede sie spinal jak niektorzy co kupuja pukniete i potem pokazuja zrobionej :) Auto bylo pukniete przodem : maska , grill , lewa lampa , strzelona decha (poduchy) i przednia szyba. Pozatym troche luzu w przodzie ( koncowki , wachacze ) . Ale pozatym bardzo fajna :) Biorac pod uwage cene , naprawie sobie za jakis czas i bede zadowlony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko podklepe foto :) JAk na razie to ledwo wstalem :) Musze sprzatnac pokoj , garaz i dopiero cos bede patrzyl w jej kierunku :)

Generalnie nie bede sie spinal jak niektorzy co kupuja pukniete i potem pokazuja zrobionej :) Auto bylo pukniete przodem : maska , grill , lewa lampa , strzelona decha (poduchy) i przednia szyba. Pozatym troche luzu w przodzie ( koncowki , wahacze ) . Ale pozatym bardzo fajna :) Biorac pod uwage cene , naprawie sobie za jakis czas i bede zadowlony :)

cos za cos, najwazniejsze zeby byla prosta, reszte mozna zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Zobaczymy za dwa lata twoją i moją :wink4: Ta kosztowala mnie prawie dwa razy mniej niz twoja Ciebie :wink4: Pozatym nikt nie mowil ze rewelacyjna :) Zwykle b6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Zobaczymy za dwa lata twoją i moją :wink4: Ta kosztowala mnie prawie dwa razy mniej niz twoja Ciebie :wink4: Pozatym nikt nie mowil ze rewelacyjna :) Zwykle b6 :)

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw bedzie 2,7 przelozone :D

Tylko poszukam na spokojnie kupca na 3,0 z silnikiem w aucie wiec jakis czas bede pomykal tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...