Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może nie bedzie tak źle ponieważ mają spaść podatki na Biopaliwa więc nadzieja jest choć znikoma :disgust:

tymczasem co ma być to będzie... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojebało ich na tych stacjach, intermarche 5,17 za 95, nie dam frajerom zarabiać, założę gaz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to, że tak ludzie na PIS narzekają (dla zasady), spytani o powód nie są w stanie odpowiedzieć :cool1:

Nie dla zasady, oni mówią że wszystko co jest robione przez inne partie to jest źle robione, a nie podają jak to zmienić, wszystkim by dali pensje po 10tys. zł, mieszkanie, samochód, benę po 3,5 i wakacje w Egipcie

... a ja się pytam skąd wziąć na to pieniądze :gwizdanie:

Dla nich jest ważny Smoleńsk i inne pierdoły a nie gospodarka, oni podczas swoich rządów nie reformowali gospodarki za bardzo a teraz narzekają na obecny rząd. PiS znajdując tematy zastępcze przykrywa debatę o tym co najważniejsze, a PO się cieszy i rozciąga wszystkie reformy w czasie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to, że tak ludzie na PIS narzekają (dla zasady), spytani o powód nie są w stanie odpowiedzieć :cool1:

Nie dla zasady, oni mówią że wszystko co jest robione przez inne partie to jest źle robione, a nie podają jak to zmienić, wszystkim by dali pensje po 10tys. zł, mieszkanie, samochód, benę po 3,5 i wakacje w Egipcie

... a ja się pytam skąd wziąć na to pieniądze :gwizdanie:

Dla nich jest ważny Smoleńsk i inne pierdoły a nie gospodarka, oni podczas swoich rządów nie reformowali gospodarki za bardzo a teraz narzekają na obecny rząd. PiS znajdując tematy zastępcze przykrywa debatę o tym co najważniejsze, a PO się cieszy i rozciąga wszystkie reformy w czasie :confused4:

Nie adresowałem swojego postu do wszystkich osób anty-pis (sam do nich należę), tylko dla tych nienawidzących bo to teraz modne :)

Pamiętam, jak po wyborach profesor spytał nas, jak się dziś czujemy. Panowała wielka radość, nadzieja, że PO rządzi będzie lepiej. A jak jest?

To samo było z PISem. Wielkie nadzieje, wiadomo jak się skończyło.

Różnica polega na tym, że na PO nie ma nagonki, kreowania wizerunku że osoby głosujące na nich to wiejscy ćwierć inteligenci.

Jakoś nie było nagonki na PO, że nie chce obniżyć akcyzy na paliwa. Media skupiły się na obchodach uroczystości rocznicowych i zamieszaniu z nimi związanych. A co jest ważniejsze dla mieszkańców tego kraju Smoleńsk czy ceny paliw?

Uważam, że Polacy są narodem ogłupionym, nie potrafiącym myśleć samodzielnie, wierzącym w papkę serwowaną przez media. Obrazek bajka, doskonale to ilustruje.

Przykład: "przecież paliwa w PL są jednymi z najtańszych w Europie" I ludzie w to wierzą :kwasny:

Tylko jakoś nikt nie mówi, że zarobki też :gwizdanie:

Tyle ode mnie :wink4:

Przepraszam wszystkich apolitycznych za OT :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kończymy temat polityki. Jak tak dalej pójdzie to kropki polecą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojebało ich na tych stacjach, intermarche 5,17 za 95, nie dam frajerom zarabiać, założę gaz :hi:

a więc niedawno śmiałem się i twierdziłem ze gaz to głupota ale chyba bede zmuszony założyć tak owa instalacje gdyż ceny paliw ro....ają na łopatki a myślę nad zmianą silnika i zwiększeniem mocy wieć chyba gaz będzie jedynym wyjściem... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gaz tylko bunt :kox::naughty::decayed:, bo za niedługo Nasz wspaniały rząd zobaczy, że zwiększyło się zapotrzebowanie na gaz to i ceny gazu wzrosną, żeby dopompować budżet polityków, urzędasów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rp.pl/artykul/642569_Zielony-podatek-na-drogach.html

Co to oznacza w praktyce? W przypadku paliw samochodowych unijna stawka minimalne dla benzyny nie zmieni się. Będzie natomiast rosła stopniowo stawka dla oleju napędowego, a ponad 4-krotnie zwiększy się stawka podatkowa dla gazu LPG oraz gazu ziemnego stosowanego w samochodach. Podane przez KE stawki mają być w pełni osiągnięte w 2013 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na shelu BP power już 5,79 będzie lato wakacje to zwykła wskoczy na prawie 6 zeta

nie ma h....a we wsi jak kopie sobie dziurę w poszukiwaniu złóż ropy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukoil ul.Radzymińska W-wa:

ON-4,99zł

PB95-5,09zł

PB98-5,20zł

tak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON 5,20 Gliwice Shell

Paliwo może dobre, natomiast promocje z punktami mają :polew::thumbdown: :thumbdown: doj%@ne!

Po 4ch miesiącach tankowania - około 500zł/mc udało mi sie uzbierac 370pktów..... kawa...120pkt. :polew:

Kolego wszędzie jest podobnie. Ja akurat tankuję na bp i zbieram pkt peyback. Za 2l masz 3 pkt a jeśli chodzi o nagrody to dopiero od 20 tyś pkt zaczynają się w miarę ogarnięte więc nigdzie kokosów nie ma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na orlenie często bardziej opłaca się coca-cole kupić niż zatankować (mowa o punktach) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...