Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Orlen zwykły ON (Ślesin) - 5,07 :piroman:

Ile to będzie w przeliczeniu na hopki ? :D

Korzystając z sytuacji..sprzedam Hondę Civic kombi.. spalanie 8,5-10 L/100 KM..oczywiście LPG :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj tankowałem na Reymonta BP Ultimate 5,32zł ...

... dziś wchodzę na WP i widzę artykuł, że KE chce podnieść akcyzę na ON i cena oleju wzrośnie do 5,60zł (co najmniej :sick3:) :wallbash: qrfa niech dziady dadzą pensje europejskie !!

Wszystko będzie Europejskie w tym kraju poza:

1. drogami,

2. pensjami,

3. ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech..a podobno ma zdrożeć jeszcze... tzn. jak co roku na wakacje zdrożeje...ciekawe do ilu... w głowie się nie mieści co tu się wyprawia...ale urzędasów nie zbyt to interesuje...zresztą nie tylko paliwo tak zdrożało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech..a podobno ma zdrożeć jeszcze... tzn. jak co roku na wakacje zdrożeje...ciekawe do ilu... w głowie się nie mieści co tu się wyprawia...ale urzędasów nie zbyt to interesuje...zresztą nie tylko paliwo tak zdrożało :/

Te europejskie normy itd. ropa może kosztować i 6zł niedługo :/ Od momentu jak wyjechałem za granice żal mi dupsko ściska że nie siedzę w swoim kraju, ale powiedzcie mi panowie co począć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam kiedy Polacy wyjdą na ulice z koktajlami mołotowa.... To się żyć godnie nie da :wallbash: :wallbash: :wallbash:

myślisz, że kogoś będzie na taki koktajl stać? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Shell Diesel Extra , Rybnik rondo "Kamyczek" 5.03 PLN ... cena tankowania 310 PLN za full bak :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

nie ma na co czekac, trzeba LPG montowac..

nie po to nasi pra/dziadkowie za polske walczyli żeby teraz dawać się tak dymać :cool1:

jak do garnka nie będziesz mieć co włożyć to też powiesz, że nie ma co narzekać tylko trzeba zacząć polować na zwierzyne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisali, że UE chce nowa akcyze wprowadzić na olej napędowy, czyli ropa będzie droższa o 60 gr od PB95 :shocked: Tylko ze wszystkie kraje musza sie na to zgodzic, ale z tego co wiadomo to sie na to zgodza bo wieksza kasa do budzetu im wpadnie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisali, że UE chce nowa akcyze wprowadzić na olej napędowy, czyli ropa będzie droższa o 60 gr od PB95 :shocked: Tylko ze wszystkie kraje musza sie na to zgodzic, ale z tego co wiadomo to sie na to zgodza bo wieksza kasa do budzetu im wpadnie :wallbash:

w 2020 roku o ile się nie mylę :wink4:

Elbląg Statoil

ON 5.13

95 5.19

LPG 2.63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carrefour ON 4.99zł

już dochodzi do tego że gnoju z marketu trzeba zalać :wallbash:

na tym gnoju z marketu to taka pozorna oszczednosc przy dystrybutorze, bo pali wtedy pol litra wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...