Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

jakie opinie o paliwach Tesco i Carrefour? bo tam sa najtansze ale nigdy nie tankowalem bo sie balem :D

ojciec od 4 lat tankuje na auchan górczewska swoje b7 3.0 tdi, nalatal juz ponad sto tysi i fura smiga, nie bylo problemow z wtryskami. ja swoje a3 8L tankowalem glownie na tesco tez na gorczewskiej i 3 lata byl spokój a ostatnio cos mi pompowtryski siadly, na zimnym silniku zle dawki byly i silnik nie chcial chodzic (odpalal ale mial niskie obroty jalowe, mocne wibracje i gasl po chwili) nie wiem czy to przez to czy nie, mam na oku inna przyczyne. za to od 6 lat tam tankuje swoje niezniszalne b5 AFN i silnik odpala jak nówka szuka.

zeby nie bylo tak calkiem OT, w sobote na tesco ON był po 4,02 ;)

a jednak! problemy z odpalaniem byly caly czas, nawet wtryski czyscilem jakims preparatem liqui moly, nic to nie dalo. myslalem ze moze rozrusznik siada i nie kreci wystarczajaco szybko. co ciekawe na cieplym odpalal normalnie, na zimnym ni c**ja. ale 2 dni temu zatankowalem caly bak na statoilu i jak reka odjął! zaczal odpalac jak gdyby nigdy nic. nigdy wiecej tesco. na statoilu 4.26 za ON

Edytowane przez swiezak84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przedwczoraj zalałem na Lotosie przy Centrum Olimpijskim, Wisłostrada w stronę Gdańska

4,12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote lalem gaz po 1,97 :grin: cena szok - Myslowice - Brzeczkowice kolo Lidla

normalna cena w Bydgoszczy ;)

Verva ON na mojej stacji 4,45. w weekend było po 4,39 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile tam macie PB98 u siebie? W Kato najtaniej póki co Statoil 1-2-3 po 4,44zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzepice woj. śląskie Orlen Pb95 4.09 LPG 1.95

Rudniki woj. opolskie Orlen Pb95 4.49 i jeszcze mi gość wmawia, że to nie oni cenę ustalają ... a 10km dalej 40 groszy taniej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest ze u mnie w miescie na orlenie ropa 4.12 a 20km dalej takze na orlenie 3.98 ? A na stacji przy Intermarche (paliwo przywozi orlen ) 3.94zł. Na każdym orlenie nie powinna być taka sama cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezna od ceny zakupu w danym momencie przez dana stacje ,no i kaprys kierownika stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kaprys kierownika nie ma nic do znaczenia ale cieszmy sie ze idzie w dół a nie w gore :D takiej taniej ropy to od trzech lat nie widzialem 95 centow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miastko, woj. pomorskie ON 4,43, gdzie w innych sąsiednich miastach ON można kupić za 3,95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...