Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie male porownanie, po znalezieniu zeszlorocznego paragonu w aucie (porządki rules :bag::JC_fan: ) :

dzis nalałem 65 litrow :ON: po 4.79 = 311.35 pln (shell)

rok temu kosztowalo by to 65 litrow :ON: po 3.75 = 244.5 pln (shell)

co daje 66.85pln = 2 kubełki HotWingsow po dzisiejszym kursie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokuj w szczecinie na bp diesel 4.79 a pb 4.73 przciez to skandal zeby diesel byl drozszy od bezyny to jes nie wytlumaczalne

Diesel droższy od benzyny to bedzie norma juz teraz, jakby nie podatki promujące diesla (akcyza na diesla jest niższa) to to paliwo już od dawna było by droższe od benzyny, a im więcej będzie samochodów z silnikiem diesla (na świecie, a szczególnie w Europie nastapił bum na takie auta bo ON był tańszy) tym cena diesla w stosunku do benzyny będzie się zwiększać (popyt kształtuje podaż), im więcej diesla rafinerie produkują tym więcej muszą wyprodukować benzyny (są tam jakieś proporcje przy przetwarzaniu ropy) i dlatego benzyna będzie tańsza.

Jazda dieslem stanie się mniej opłacalna od benzyny także ze względu na droższy zakup takeigo auta oraz droższą eksploatację.

Diesle mają o wiele więcej rzeczy mogacych się popsuć, a jakby tego było mało sa to elementy droższe oraz droższe są ich naprawy.

Palą mniej - aj owszem ale wsszystkie koszta spowodują, iż klekoty stana się mniej opłacalne...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja i tak uwielbiam mojego klekotka :> i tak nie długo będzie więcej palił bo się szykują zmiany w silniczku :kox: co oczywiście nie zmienia że jak bym dorwał tego ministra co odpowiada za ceny paliw czy jak on tam się nazywa bo ja tam polityką się nie interesuje ale jak bym go dostał w swoje ręce to by było nie ciekawie... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano , dobrze że mam za darmo :decayed:

z tego co widze to ty jezdzisz nie na ropce ale na L&M'ach. powiedz - to sie sprawdza ?? te 6 cos zlotych nie zaleznie od kilometrow?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak wyglądają ceny ON za granicą? chodzi mi o całą europe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie tylko to :thumbdown: :thumbdown: dobrze że jeszcze mała pałą klekoty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny paliwa doprowadzaja was do szalu :ranting1:?

proponuje cos takiego:

akurat w calym kraju sa upaly,w godzinach szczytu,gdy ludzie wracaja z pracy,wsiadamy do

autobusu miejskiego,przejezdzamy 2-3 przystanki,najlepiej rozejrzec sie za amatorem czosnku :kox:

chociaz,chyba wszyscy tam wpieprzaja czosnek i cholera wie co jeszcze :piroman:

recze,ze paliwo nawet za 10zl. nie bedzie problemem,byle jechac swoim autem :JC_fan:(nawet w tym samym tempie co autobus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUBA - ON 1litr-70 groszy :slina:

no wiesz gdzie jedziemy na wakacje :th: :th:

niech żyje CASTRO :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUBA - ON 1litr-70 groszy :slina:

O żesz Ty orzeszku :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...