Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Będzinie na ul 11 Listopada cena 4,38zł :)

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ON na BP przy Hali Kopinskiej 4,49

Orlen 4,33

Opublikowano

pb 95 w-wa wroclawska statoil 4,89 :( niby taniej niz bylo a i tak drozej niz gdzie indziej

Opublikowano

Hiszpania... ON 1.04E ......PB 1.20E

Gibraltar....ON 0,70Ł/ 1.00E.... PB 0.80Ł/ 1.10E

Opublikowano

Orlen Lublin wczoraj lałem ON po 4.19

Opublikowano

8z6u2yl9.jpg

Opublikowano

Dziś tankowałem w Rosji na Lukoilu. Cena ON wynosi tam dziś 34.80 rubla. Rubel kosztuje obecnie 0,057 zł. 0,057X 34.80 = 1.98 zł / litr ON.

Za 80 litrów zapłaciłem 158, 4 zł za pełnowartościowe paliwo bez eko szajsu i inych dodatków z rzepaku.

Skan z rachunku:

http://obrazki.elektroda.pl/1802642100_1440257041.jpg

Edytowane przez jospethe

Opublikowano

Dziś tankowałem w Rosji na Lukoilu. Cena ON wynosi tam dziś 34.80 rubla. Rubel kosztuje obecnie 0,057 zł. 0,057X 34.80 = 1.98 zł / litr ON.

Za 80 litrów zapłaciłem 158, 4 zł za pełnowartościowe paliwo bez eko szajsu i inych dodatków z rzepaku.

Skan z rachunku:

http://obrazki.elektroda.pl/1802642100_1440257041.jpg

Po ile tam benzyna i gaz?

Opublikowano

Dziś tankowałem w Rosji na Lukoilu. Cena ON wynosi tam dziś 34.80 rubla. Rubel kosztuje obecnie 0,057 zł. 0,057X 34.80 = 1.98 zł / litr ON.

Za 80 litrów zapłaciłem 158, 4 zł za pełnowartościowe paliwo bez eko szajsu i inych dodatków z rzepaku.

Skan z rachunku:

http://obrazki.elektroda.pl/1802642100_1440257041.jpg

2zł za litr ON szok ,echh aż się prosi o taką cenę w Polsce

Opublikowano

Benzynka wychodzi nieco drozej bo teraz jakieś 2.20. Mają tam 92 oktany, 95 i 98. 98 wyjdzie po 2.30-2.40 .. Kurs Rubla teraz sięga dna i jeżdzi sie praktycznie za darmo. W gazie sie nie orientuję, ale gdzieś około 1 złotówki. Fakt, że trzeba niekiedy odstać 9 godzin w kolejce bo tyle ludzi jeżdzi, ale warto się przemęczyć

Edytowane przez jospethe

Opublikowano

cena baryłki poszła w dół 60 % przez ostatnie parę miesięcy

a o ile spadły ceny u nas na stacjach?

bez komentarza .....

Opublikowano

Nie spadną bo masz podatek, akcyzę i jeszcze parę innych rzeczy w cenie więc nie zejdzie poniżej pewnego progu

Opublikowano

Orlen podnosi sobie marżę. Ostatnio kolega co w firmie zajmuje się liczeniem zakupu paliwa to mi wyjaśniał. Czyli jak ktoś wyżej napisał można napisać inaczej - Państwo nas łoi ile wlezie !!

Opublikowano

ON 1.04 ojro w niemcowni na dzień dzisiejszy.

Tu ceny lecą na łeb na szyję a w PL leci kasa w kieszenie koncernów i złodziejskiego państwa.

Opublikowano

juz bez przesady. po pierwsze, ceny ON sa juz w granicach 4,2zł, beny po 4,5 wiec nie ma tragedii. po drugie, od wakacji w zeszlym roku $ podrozal prawie o 1zł, teraz kosztuje 3,7-3,8zł a cena barylki jest w zielonych, po trzecie na wakacje zawsze paliwo idzie w gore, a jeszcze sie nie skoczyly. do tego to co ktos wspomnial, cla, vaty, akcyzy, podatki drogowe itp wiec o cenach z rosji czy wenezueli mozemy pomazyc. teraz trzeba sie cieszych chlopcy, takie ceny na pewno nie zagoszcza na dlugo i nim sie obejrzymy, znowu bedzie pod 6 zł cena podchodzila

Opublikowano

Weźcie pod uwagę, że Tesla uwolniła patenty.

Jak ruszy sprzedaż aut elektrycznych, to szejkowie będą rozdawać ropę niemal za darmo, żeby tylko technologia nie poszła do przodu...

a Iran trochę tego ma...też chciałby zarobić na złożach.

Także ceny raczej ustabilizują się na obecnym poziomie niż miały by wzrastać.

no i oczywiście. ma też znaczenie kurs petrodolarów, tutaj będą wahania cen. szczególnie w krajach poza strefą EURO takich jak PL.

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

CH Auchan Łomianki 4.06 ON dziś tankowałem

Opublikowano

Na gorczewskiej wczoraj on 3.96 ;)

Opublikowano

Tarnowskie Góry, BP: 95PB: 4,74PLN ON 4,22PLN

Opublikowano

Auchan Krasne ON 4.09

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.