Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Golarki z allegro


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrastwujcie ribiata,

z racji tego że zdecydowana większość forumowiczów to mężczyźni chciałem was zapytać czy macie jakieś doświadczenia z kupnem golarek (nie elektrycznych) i wkładów do nich na allegro. W zasadzie zastanawiam się czy są to oryginalne produkty, czy podroby na które nie warto wydawać pieniędzy. Dziwne wydaje się to że np. produkt Gillette Mach 3 jest sprzedawany w kilku różnych opakowaniach. Kupiłem elektryczną golarkę philipsa lecz strasznie podrażnia mi skórę na twarzy i postanowiłem kupić teraz zwykłą golarkę z wymiennymi wkładami z troszkę wyższej półki niż jednorazówki wilkinsona. Może moglibyście napisać swoje opinie na temat golarek jakich używacie.

Sam osobiście zastanawiam sie nad kupnem gillette fusion, z tego co widać na allegro mają wzięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiada gillette fusion od bodajże 2008 roku miałem 3 wkłady originalne a potem kilkadziesiąt z allegro. Wkłady z allegro widać, że podróbki ale idzie się normalnie golić i nie ma z nimi problemów tylko starczają na trochę krócej. Muszę zamówić znowu wkłady bo się skończyły ;D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam używam gillette fusion power i jestem mega zadowolony. Kupuje ostrza zazywaczaj w rossmanie i są ok tyle że cena jak sami wiecie nie jest zbyt przystępna :kwasny:

też sam chciałem zamawiać z allegro nożyki ale troche nie mam pewności czy oby po goleniu nią nie będę zalewał sie krwią :decayed: ale chyba jednak sie zdecyduje, za 60zł idzie kupić 8 noży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile goleń średnio starcza wam jeden nóż w tej golarce gillette ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Ja czasem używam elektrycznej Philips Williams F1,a przeważnie golę się jednorazówkami Gilette Blue2 Plus.Jedna taka maszynka starcza mi na 4-5 goleń i jestem naprawdę zadowolony,a golę się po 2 razy(z włosem i pod włos:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam już od kilku lat Gillette Fusion (jestem bardzo zadowolony) i kupowałem z kilka miesięcy temu wkłady z allegro i to chyba były z Anglii sprowadzane bodajże 6 wkładów za ok. 50-60 zł.

Spokojnie jeden wkład mi wystarcza na miesiąc-dwa, a golę się kilka razy w tygodniu :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od kilku lat używam gillette mach3

golę również głowę

na allegro zamawiałem trzy razy z czego dwa zamówienia to według mnie były podróby

więc wkłady nadal kupuje w sklepie

jeśli macie sprawdzonych sprzedawców na allegro to podajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez kiedys kupilem mach3 z allegro. do dzisiaj zaluje, nawet raz nie dalo rady sie tym ogolic.

ale gosciu wiedzial ze bubla sprzedaje bo przyjal wszystko spowrotem i zwrocil za obie przesylki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też słyszałem, że te noże zza wschodniej granicy są jakościowo lepsze. Mi przy prawie codziennym goleniu Gillette Fusion Power styka na ok 3 tyg. Wiadomo że więcej by po ciupał ale moja skóra na twarzy jest wrażliwa na podtępione noże i tanie maszynki. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ostrza do fusiona 4 szt na allegro skrzybałem się a nie goliłem myślę że papierem ściernym lepiej by poszło Dołączam się do tematu jak ktoś ma sprawdzonego sprzedawce :hi:

ori starcza mi na miesiac codzienne golenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego Gilletta z allegro ciężko kupić, większość China.... Po kilku goleniach nożyki strasznie tępe. Kupiłem teraz Wilkinsona, którego jest mało na allegro i goli bardzo dobrze. Kupowałem u tego gości Informacje o Użytkowniku TheBestBiznes Teraz ma niezbyt bogatą ofertę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadostwo pod tym względem jest wszechobecne. Kupiłem raz Mach 3 i pasek nawilżający odkleił się po pierwszym przejechaniu...

Zostaje Rosmann ale cena robi swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie wkladów do gillette fusion...cena zachęca, ale jakość...żenująca. Od 90% nie dostaniecie paragonu itp. Ja nie potrafiłem się tym ogolić. Panowie kurs rossman i kupować oryginalne. Na narzędziach nie ma co oszczędzać. U mnie przy goleniu co 2 dni to 1 nożyk starcza na miesiąc- w paczce są 3...więc 50zł/3m-ce to nie tragegia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal to ty sobie wez cos na porost wlosow :naughty:

Ja kupilem od allegrowiczki ,nicku nie pamietam dostalem pargon itd. zaplacilem wieksza polowe ceny niz w rossmanie takze strzal w 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam elektryczna z 3 glowicami philipsa, kupilem za 99 zl i jest spoko, golenie stalo sie mniej uciazliwe, nie musze smarowac twarzy zadnym kremem, po prostu, wchodze do lazienki zapalam swiatlo przy lustrze , biore golarke i lece, wygodnie , szybko , wszystko na sucho :) I oczywiscie zero zaciec i nie musze latac do sklepu po nowe maszynki :)

O taka mam:

GOLARKA PHILIPS HQ 6920 SIECIOWO AKUMULATOROWA (2469744450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam elektryczna z 3 glowicami philipsa, kupilem za 99 zl i jest spoko, golenie stalo sie mniej uciazliwe, nie musze smarowac twarzy zadnym kremem, po prostu, wchodze do lazienki zapalam swiatlo przy lustrze , biore golarke i lece, wygodnie , szybko , wszystko na sucho :) I oczywiscie zero zaciec i nie musze latac do sklepu po nowe maszynki :)

O taka mam:

GOLARKA PHILIPS HQ 6920 SIECIOWO AKUMULATOROWA (2469744450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja tak samo zainwestowałem w importowane golarki philips na gniazdko USA, cena o połowe mneijsza niz w drogim mediamarktcie jedynie co gwarancji nie ma, w zestawie konwerter pod nasz typ gniazda, ale bralismy zakup grupowy 10szt to jeszcze znizka była, 3 lata tej maszynki używam, ale juz powoli czas mysleć o zakupie ostrzy, a one tyle co maszynka:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam elektryczną maszynkę philipsa z możliwością mycia pod prysznicem, ale żeby dobrze się nią dogolić trzeba mocniej ją dociskać, a i tak po goleniu czuć niedocięte włoski, a poza tym jeżdżenie tą golarką po twarzy podrażnia ni skórę. Teraz spróbuję z fusion zobaczymy jak się będzie sprawować, może znajdę zestaw maszynki z jednym ostrzem niedrogo w jakimś C.H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam elektryczną maszynkę philipsa z możliwością mycia pod prysznicem, ale żeby dobrze się nią dogolić trzeba mocniej ją dociskać, a i tak po goleniu czuć niedocięte włoski, a poza tym jeżdżenie tą golarką po twarzy podrażnia ni skórę. Teraz spróbuję z fusion zobaczymy jak się będzie sprawować, może znajdę zestaw maszynki z jednym ostrzem niedrogo w jakimś C.H.

Golarki elektryczne Philipsa to dziadostwo, dużo lepsze są Brauna mają dużo lepszy system golenia przez co nie podrażniają tak skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na początek jednorazówki Gilletta z Biedronki 3 szt za 12 zł. Znajomy mi je polecił jako lepsze od wkładów za 25-35 zł. Wypróbowałem je i osobiście przestałem kupować wkłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...