Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu


MichalGTI

Rekomendowane odpowiedzi

@radimm

Skąd się urwałem? Z Warszawy, przeczytaj post nad moim to zobaczysz o czym piszę.. Średnia wieku 20-jedyne marzenie to wsadzić gwint i inne bajery o których napisałem..

Jak już się jest na swoim garnuszku to się nie myśli o takich dokładkach (w naszych polskich warunkach finansowych).

Śmieszą mnie posty wsadź to, przyciemń to, wytnij to... Hah skąd wy macie na to kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie posty wsadź to, przyciemń to, wytnij to... Hah skąd wy macie na to kasę...

tata Nam daje:hi:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

A w temacie, MichalGTI na prawdę świetny stan auta, gratulacje znalezienia takiej sztuki:thumbup1:

Lakier też bardzo wdzięczny, dbaj o niego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radimm

Skąd się urwałem? Z Warszawy, przeczytaj post nad moim to zobaczysz o czym piszę.. Średnia wieku 20-jedyne marzenie to wsadzić gwint i inne bajery o których napisałem..

Jak już się jest na swoim garnuszku to się nie myśli o takich dokładkach (w naszych polskich warunkach finansowych).

Śmieszą mnie posty wsadź to, przyciemń to, wytnij to... Hah skąd wy macie na to kasę...

Do mnie pijesz? :decayed: Pocisz sie, a gdybys przeczytal caly watek, wiedzialbys, ze kolega chce go przyblizyc do gleby i wrzucic 18'. Wyrazilem swoja opinie(od tego chyba forum?), bo to i tak sie skonczy gwintem :wink:

michal_s87 - MASZ DOKLADNIE TAK JAK JA! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to fajnie macie Kolędnicy:grin: ja w tym roku mam remont domu ale mam nadzieję, że jakieś fundusze na auto znajdę. Generalnie plany tak jaki pisałem wcześniej felgi 18 i gleba i to mi wystarczy:wink: i znowu będę 2 deseczki woził w bagażniku żeby wjechać na parking w pracy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra rób kolejny burakowóz. Klakierów dużo to będą zadowoleni.

@clinque nie spociłem się bo jest trochę za zimno na poty, ale spinaj się tak dalej a mamusia Ci będzie musiała zmienić pampersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra rób kolejny burakowóz. Klakierów dużo to będą zadowoleni.

@clinque nie spociłem się bo jest trochę za zimno na poty, ale spinaj się tak dalej a mamusia Ci będzie musiała zmienić pampersa.

:facepalm: Przecież to że auto jest niemal jak "nowe" to nie świadczy o tym że nie można zrobić czegoś aby było ładniejsze.

Nie wiem po co się spinasz, przecież MichałGTI wyraźnie napisał że nie zamierza zakładać jakiś lusterek ala m3,naklejki pioneer itp. i robić jak to nazwałeś "burakowoza" tylko kupić większą ładniejszą felgę, obniżyć troszkę auto ew. zmienić przednie lampy i na tym koniec.Takie modyfikacje sprawią że auto będzie o wiele ładniejsze, ale jak dla ciebie kupno gwintu, ładnych felg to robienie "burakowoza" to zostawie to bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra rób kolejny burakowóz. Klakierów dużo to będą zadowoleni.

Na ogół nie dyskutuję z osobami na Twoim poziomie, jednak teraz zrobię wyjątek... a to tylko dlatego, że może nie bezpośrednio, ale jednak nazwałeś mnie klakierem. Rozumiem fakt, że nie potrafisz pojąć jak do 15-letniego auta można wrzucić gwint i koło za kilka lub kilkanaście tyś pln, jednak nikt tutaj z tego powodu Cię nie obraża - a chyba powinien, bo prostactwo Twoich uwag i to co tutaj prezentujesz jest żałosne.

Nie podoba się, ok wyraziłeś opinię i nikt tego nie neguje. Nazywasz mnie burakiem? Więc ja mógłbym nazwać Cię ograniczonym prostakiem, który spina się jak gimnazjalista i raczy Nas idiotycznymi hasłami o pampersach... jednak nie zrobię tego, wrodzona kultura mi nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trafiłeś sztukę :kox: zmieniaj lampy z przodu ja zmieniłem u siebie na te dzielone i auto młodnieje, kierunki na białe to mały ale cieszący oko mod ja od siebie jeszcze napiszę: na dobry początek pomyślałbym o kierze 3-ramiennej :naughty: a później to już poleci FIS, fotele kubełkowe, lusterko fotochrom, chromy wokół szyb itp. itd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra rób kolejny burakowóz. Klakierów dużo to będą zadowoleni.

@clinque nie spociłem się bo jest trochę za zimno na poty, ale spinaj się tak dalej a mamusia Ci będzie musiała zmienić pampersa.

skonczyles juz? :decayed: zamiast pisac takie bzdury, to w tym czasie ogarnij lepiej te swoje 110kunia i cykaj fotki, bo to wychodzi Ci zdecydowanie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, panowie panowie!!!!!

takie auto pod klasyk podjeżdzą.

Nie ma co porównywac naszych zjeżdżonych klamotów, z tą lalką.

Tylko ori ją uratuje przed skundleniem!!!!

Zrób jak uważasz, ale auto będzie mieć za chwilę 20 lat i rodzynków w orginale w tym wieku nie ma i nie będzie na rynku.

W ori stanie Ona tylko podywższa SWOJĄ WARTOŚĆ!!!!

Co do gwintów, to pytanko czy fajnie jest jeździć na taczce?

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

kup sobie takie a4 jak ma reszta i ładuj do bólu, a klasykę gatunku zostaw dla potomnych.

Za 10 lat przekonasz się gdzie jest siła.

Obejrzyj kolegów auta i zobacz w czym różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, ładnie przyfarciłeś stary, jest czego zazdrościć, zdecydowanie koło i uziemienie zrobi robote, do tego lampy i koks, pucować dmuchać, chuchać i do przodu :decayed:

P.s ktoś tu chyba ma jakieś kompleksy hrhrhrhr :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie auta nie zepsuję nie będzie agro tuningu, jedynie co to tak jak już pisałem kilka razy będzie felga + gwint i ewentualnie lampy ale raczej od S4 jak dostanę przed liftowego, nie chcę wycinać błotników. O auto dbam jak o każde moje poprzednie zimą stoi w ogrzewanym garażu od czasu do czasu tylko wyjadę (jak nie sypią solą) je rozruszać:grin:mam drugie na codzień. Ewenualny serwis zawsze w zaprzyjaźnionym serwisie VW-Audi z prowadzoną książką. Co do taczki to śmigam przepisowo po mieście:grin: jedynie co w Łodzi dobija to tory tramwajowe ale z czasem się wie gdzie jechać można na luzie a gdzie trzeba uważać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga - OK ... jakieś 17-ki

Gwint ... raczej poszedłbym w kierunku ori 1BE

lampy z S4 ... halo chcesz do auta niemal w stanie fabrycznym zapodać lampy styrane po 200-300 tyś ...

mnie dobijało by radio kaseciak ... ale wyszukaj idealnego concerta do B5....

kierownica ... szukaj skórzanej, poduchę przerzucisz a skórkę u ragusia nówkę zrobisz.

audio ... B5 jest zj**-ana pod tym względem ... nie ruszaj te 13 musza zostać bo na 16 potrzebna jest rzeźba.

podłokietnika chyba ci brakuje ... można by doposażyć ... klapkę nówkę można z ASO kupić i różnicy w zużyciu nie będzie

poszukaj poliftowe nawiewy podświetlane - tu nie będzie widać zużycia a wnętrze się wyraźnie poprawi.

może warto pomyśleć o pokrowcu na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy posiadacze A4 1.6 z roczników 97.VI- 99.X

W 2000r ówczesny koncern Audi wzywał posiadaczy w/w samochodów do serwisów na akcje serwisowe, w celu wyeliminowania awarii drogomierzy!

liczniki aut wyprodukowanych w tym okresie najzwyczajniej w swiecie co jakis czas sie zacinaly i stad teraz te niskie przebiegi jak u kolegi MichalGTI!

wiecej w gazecie Auto Świat z 2004r http://www.auto-swiat.pl/asforum/forum/akcjaserwisowaAudi,info.aspx?i=4

ale nie zmienia to faktu ze wnętrza aut klasy premium (mowa o A4 B5) z przebiegiem 40 tys km badz 300 tys km wygladaja prawie identycznie- mowa o tych o ktore sie dba- "jaki pan taki kram"

o widzita zapomnialem napisac ze se jaja robilem z tekstem w/w :grin:

widze ze wszyscy moje wypociny zlali cieplym moczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...