Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

The box - nawet nie traćcie czasu, żenua...

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w weekend ogladalem rec 2 i up the air

rec 2 calkiem fajna kontynuacja ale odzial hiszpanskiego SWAT- totalne dno, i dobrze ogladac przy dobrym naglosnieniu

up the air - szalu nie ma ale mozna obejrzec

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ucichło więc odgrzewam :)

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

film jak tytuł długi i nudny wg. mnie końcówka mi się podobał

ale zamieszczam bo znajomym się podobał wiec może komuś też przypaść do gustu

Opublikowano

"Uprowadzona"("Taken").Film co prawda z 2008r.ale polecam :good:

Opublikowano

Shutter Island :good: :good: :good:

rzadko jestem zaskoczony filmem temu się udało :cool1:

Polecam

Opublikowano

Shutter Island :good: :good: :good:

rzadko jestem zaskoczony filmem temu się udało :cool1:

Polecam

wlasnie skonczyłem ogladac. 10/10 jak dla mnie. ostatnia scena - Meisterstück!

Opublikowano

Shutter Island :good: :good: :good:

rzadko jestem zaskoczony filmem temu się udało :cool1:

Polecam

wlasnie skonczyłem ogladac. 10/10 jak dla mnie. ostatnia scena - Meisterstück!

Popieram, dawno nie oglądałem tak dobrego filmu, polecam w 100 %

Opublikowano

ninja assassin :good:

Opublikowano
Step up 3D :naughty:
Opublikowano

A oglądał ktoś "Dziennik nimfomanki"? :naughty:

film ciekawy, ale cholernie odbiega od książki- w książce więcej akcji:) :gwizdanie:

polecam film STATE OF PLAY (Stan gry) :hi::good:

i taki jeszcze jeden- dziwny ale pozytywny- INK :cool1:

a tu stronka dla tych co lubia filmy, których nie ma zazwyczaj w kinie tzw. kino niszowe- może znacie a może nie:)

http://alterkino.org/

{kaśka}

Opublikowano

Polecam:

Mistrz IP / IP Man - sztuki walki

Zgotuj im Pieklo Malone / Give 'em Hell Malone - gangsterski

Nie polecam:

Jeniffer's Body z Megan Kox - przereklamowane

Opublikowano

Mistrz IP / IP Man - sztuki walki :good: z tego gatunku Nieustraszony / Huo Yuan Jia (2006) :good:

i tak jak wcześniej koledzy wspomnieli Shutter Island wypas,włosy dęba stają :kox:

Defendor też jest śmieszno-fajny dramat :kox:

Opublikowano

a tu stronka dla tych co lubia filmy, których nie ma zazwyczaj w kinie tzw. kino niszowe- może znacie a może nie:)

http://alterkino.org/

{kaśka}

świetna stronka, wielkie dzięki!! :notworthy: :notworthy:

ze swojej strony polecam film Zombieland, fajna czarna komedia z Woody Harrelsonenem :kox:

Opublikowano

nie polecam filmu LEGION - coś okropnego i żenada :polew: i ta babcia skacząca po suficie ...niezły ubaw :polew:

a czy ktoś widział film FURIA?

{kaśka}

Opublikowano

wczoraj ogladałem na HBO fajny horrorek , nie pamiętam tytułu , ale polecam :good:

Moze ktoś również go oglądał to niech podpowie tytuł , w skrócie : Rodzinka zamieszkała w starym Domu pogrzebowym , w którym odprawiano seanse spirytystyczne , dom był opętany , w ścianach ludzkie ciała , młody chłopak cierpiący na nieuleczalna chorobe miał wizje.

kilka razy popusciłem bąka :>

Opublikowano

nie polecam filmu LEGION - coś okropnego i żenada :polew: i ta babcia skacząca po suficie ...niezły ubaw :polew:

a czy ktoś widział film FURIA?

{kaśka}

A mnie się ten film podobał. Wszystko zależy od tego, czego się po filmie spodziewasz, od podejścia jednym słowem :) Ja byłem nastawiony na film akcji, taką odmóżdżającą sieczkę w klimatach horrorowych i się nie zawiodłem. Nie jest to kino najwyższych lotów ale do oblookania z kumplami przy piwku jak najbardziej się nadaje :good:

I jest o niebo lepszy od Ninja Assassin, to jest dopiero żenada, takiej kichy nie widziałem od lat, wytrzymałem z godzinę, resztę przewinąłem do końca żeby móc odhaczyć film jako obejrzany :polew:

Opublikowano

wczoraj ogladałem na HBO fajny horrorek , nie pamiętam tytułu , ale polecam :good:

Moze ktoś również go oglądał to niech podpowie tytuł , w skrócie : Rodzinka zamieszkała w starym Domu pogrzebowym , w którym odprawiano seanse spirytystyczne , dom był opętany , w ścianach ludzkie ciała , młody chłopak cierpiący na nieuleczalna chorobe miał wizje.

kilka razy popusciłem bąka :>

Udreczeni
Opublikowano

Udreczeni

:good:

oglądałeś ???

Opublikowano

Udreczeni

:good:

oglądałeś ???

Nie,mam program telewizyjny :decayed::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.