Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek sprawdz VAGiem Modul Komfortu - czy w ogole mozesz sie z Nim polaczyc...jak sie polaczysz to zobacz błedy.

Jak sie potwierdzi...to musisz odkrecic podstopnice (ten plastik na noge koło sprzegla) , potem sciagnac plastik kolo podstopnicy i plastik przy progu. Potem targasz wykladzine do gory na max odsunietym fotelu i powinienes dojsc do plastikowej puszki w ktorej jest MC.

Teoretycznie cała reszta funkcji, za które odpowiada moduł komfortu chyba działa tak jak powinna...

Wogóle to za co jeszcze ten moduł odpowiada- bo kojarzę, że szyby, szyberdach, chyba klima, oświetlenie wnętrza (u mnie nie ma pakietu światło)...?

No mnie np. tak padl w poprzedniej B7 ze nie swiecilo sie w ogole podswietlenie podsufitki i nie ryglowaly się tylne drzwi + nie działały tylne szyby - ale tylko tylne - bo przod działał.

Karol- sprawdziłem- wygląda na to, że cała reszta działa. Jutro postaram się podjechać do znajomego z VAGiem, zobaczymy co wyjdzie...

a tak poza tym masz włożoną tą zaślepkę w ścianie grodziowej pod akumulatorem?

zazwyczaj jak jest włożona to pojawia się problem z wodą pod fotelem kierowcy :kwasny:

hmm :eusathink: Nawet nie wiem- nie zaglądam tam za często... Ale zaraz- mówisz, że jak jest to wtedy jest problem?

Generalnie to nie zauważyłem żebym miał mokre dywaniki pod siedzeniami...

Bo to idzie po wiązce...dywanik moze byc suchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak ta gumowa zaślepka wielkości półtora kapsla po browarze pod akumulatorem jest wyjęta (jest dobrze) bo jak boczne odpływy się przy-pchają to tym środkowym otworem woda spłynie a jak jest włożona to woda się przelewa do środka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bylem ostatnio w ASO i widzialem fajne koncowki wydechu - takie dymione jakby czarne, lekko sciete do dolu jak w B8 - jak myslicie, da sie to zalozyc do klekota? To jest spawane? skrecane? Nie miale czasu sie dopytac. I czy ktos zna moze cene??

Nr czesci spisany z koncowki: 8K0 253 825F

z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bylem ostatnio w ASO i widzialem fajne koncowki wydechu - takie dymione jakby czarne, lekko sciete do dolu jak w B8 - jak myslicie, da sie to zalozyc do klekota? To jest spawane? skrecane? Nie miale czasu sie dopytac. I czy ktos zna moze cene??

Nr czesci spisany z koncowki: 8K0 253 825F

z góry dzieki.

dymione zdały by egzamin w klekocie bo tak nie było by widać osmolonej końcówki jak to jest przy braku DPF-a :grin:

jeśli są stalowe to pewnie, że najbezpieczniej je przespawawszy aby właściciela nie zmieniły :wink:

KERCZI wejdź na stronę sklepu gajosa to może pokaże cenę po wbiciu nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bylem ostatnio w ASO i widzialem fajne koncowki wydechu - takie dymione jakby czarne, lekko sciete do dolu jak w B8 - jak myslicie, da sie to zalozyc do klekota? To jest spawane? skrecane? Nie miale czasu sie dopytac. I czy ktos zna moze cene??

Nr czesci spisany z koncowki: 8K0 253 825F

z góry dzieki.

Karol, wg Audiforum:

"Old part number 8K0 253 825 F is replaced with 8K0 071 761A"

Tej pierwszej nie mogłem znaleźć u Gajosa- 2 już jest:

[TABLE=width: 100%]

8K0071761A

KOŃCÓWKA RURY WYDECH.

[TD=align: right]278.01

[/TD]

[TD=align: right]341.95

[/TD]

[TD][/TD]

[/TABLE]

Foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja potrzebuje dwa pojedyncze

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol- Te 340 brutto to chyba za 1szt. cena jest.

---

Pytanie do użytkowników 3,0 TDI. Na jakim oleju jeździcie? Wiem, że jest temat o oliwach- ale jak go czytam to to głównie bicie piany jest i każdy chwali swoje.

Poprzedni właściciele lali CastrolaLL 5W30, ja pierwszą wymianę zrobiłem na Motula X-Clean 5W30 (przy pierwszej wymianie rozrządu).

Na Motulu przejeździłem może ze 2 miesiące jak się silnik znowu wysrał - w sensie szklanki się zawieszały... I mi AZ-eci zalali znowu Castrola (bo zapomnieli, że chciałem Motula)...

No i nie wiem na co przejść... W sumie jestem za Motulem- ale mam taki trochę strach :facepalm:(może nie do końca uzasadniony...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

masz jeszcze Valvoline liqui moly:)

u ojca laliśmy castrola ale teraz liqui moly i bez kłopotów:)

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

Glupie pytanie jak wyciagnac zarowke z dziennych ;-) tygrys wyslij mi zdjecie twoich lamp na czarno pomalowanyh

Wysłane z mojego LT26i

właśnie przy inwestowałem w lampki ale do mojego chyba nie będzie pasowało:slina:

http://s7.postimage.org/r2337sgh3/like_a_b.jpg

takie cos?

właśnie przy inwestowałem w lampki:)

ale do mojego chyba nie będzie pasowało :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie ze zmieniles bo te Hidy to hardkor był. ;)

Są rożne opcje pomalowania, nie musi być jak u mnie. Możesz blendy i / lub obramowke ksenonu w chrome zostawić...

Możesz tez na żółto walnac- będzie lans pod remizą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdżę na Castrollu i nie ma problemu. Ważne tylko aby był odpowiedni dobrany, aby był oryginalny a nie podrobione scierwo no i ostatecznie aby wymieniać go tak jak Bóg przekazał, nawet co 10-12 tysięcy. Reszta jest mniej istotną.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy takie coś było montowane lub da się zamontować w B7?

Passat B6 elektrische Heckklappe per FFB schließen, selberg

Nie ale już mi się podoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol to że się da mocniejszy siłownik i coś tam jeszcze i sama się otwiera to akurat wiem, mi chodzi żeby się sama zamykała jak w pasacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, to takiego ficzursa w B6/b7 nie widziałem

Trzeba w etce obadać co tam siedzi w takim passacie, chyba że kolo to dorezał np. z B8 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie też interesuje żeby się to też zamykało automatycznie, bo po co mi takie coś tylko do otwierania jak później i tak muszę zamknąć ręcznie. A pasuje jak pada deszcz nie wychodzić z auta jak żona pakuje zakupy do bagażnika po to tylko żeby zamknąć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol to że się da mocniejszy siłownik i coś tam jeszcze i sama się otwiera to akurat wiem, mi chodzi żeby się sama zamykała jak w pasacie.

Tam wkladaja jakies sprezyny do tych silownikow ze to pierwsze odbicie jest a pozniej juz silowniki podnosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...