Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesli ori to tak

w 08- Auto HVAC

VCDS nic nie pokazał.

Pozostaje tylko serwis.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam


Dołożyłem do B7 lusterko z fotochromem i czujnikiem.


Świata zwykle tryb skandynawski.


Pytanie?


Po zamknięciu auta, światła ustawione Auto, gdy gasną Cany auto mrugnie światłami - czy to normalne?


Opublikowano

Normalne to raczej nie jest u mnie tego nie ma ale Ja nie mam trybu skandynawskiego, chociaż wątpię żeby to miało jakieś znaczenie przy wygasaniu Canow

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Normalne to raczej nie jest u mnie tego nie ma ale Ja nie mam trybu skandynawskiego, chociaż wątpię żeby to miało jakieś znaczenie przy wygasaniu Canow

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Dodatkowo zdechły dwa kluczyki, vcds ich w ogóle nie widzi.

Opublikowano

Panowie widzial ktos dotykal uniwersalna dokladke zderzaka EZLIP??

Opublikowano

Ja czyściłem zestawem colourlock i spisał się świetnie.

Opublikowano
  • Autor

Panowie czym czyścicie swoje fotele skórzane?

czy takie coś ktoś używał ?

GLIPTONE FULL ZESTAW DO ZANIEDBANEJ SKÓRY - ShowCarShine - Detailing Shop

Zestaw dobry ale masz aż tako mocno skórę ścioraną?

Opublikowano

Wlasnie nie mam bardzo zmeczonej powycierana.

Tylko chcialbym je wmoncu czyms odswiezyc oczyscic bo sa troszke brudne.

A teraz siostre do slubu bede wiozl wiec musze umyc i odświeżyć skora kolor amaretto

czym najlepiej zdobic ?

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej to ciepła woda i szare mydło, a potem jakieś mleczko do zabezpieczenia.

Opublikowano

Mleczko do zabezpieczenia ??

Podpowiesz coś ? o tym pokażesz co za mleczko ?

Opublikowano

Jak mam zwykle lusterko wewnętrzne a chciałbym fotochrom z czujnikiem deszczu to muszę zmienić szybę? Czy sam czujnik nie jest przyklejony ? Bo widzę ze lusterko to kwestia wyciągnięcia starego montażu nowego i podania napięcia oraz masy tak? A reszta to juz pod tryb auto i automatyczne wycieraczki??

Opublikowano

zmiana szyby i ingerencja w instalacje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zmiana szyby jest wskazana ale niekonieczna.

Można przykleić trochę skrócone mocowanie "podkowę" wokół starego mocowania i czujnik dać minimalnie wyżej.

Trzeba tez przedłużyć kable od lusterka żeby kostka była pod podsufitką.

Szybę pod obudową lusterka wymalować primerem.

A jak będzie konieczność wymiany szyby wtedy wkładamy szybę pod czujnik.

Opublikowano

Pany, ktos mial filmik w swoim watku jak swieca ledy w a4 z a6c6. i nie moge tego znalesc u kogo to bylo ...

Opublikowano

tez mam problem z tym lusterkiem da rade założyć bez czujnika deszczu samo lustro z b7 jak kolega pisał z przykręconym małym mocowaniem mechanicznie wiem ze sie da ale czy jak podłącze sam czujnik zmierzchu to nie bd waliło błędu na fisie o czujnik deszczu?

Opublikowano
  • Autor

Na fisie żadnego błędu z lusterka nie będzie, to nie żarówka... Na forum powinien być temat DIY

Opublikowano

Czujnik deszczu i zmierzchu jest jako jedna część i jest to podpiete jednym kablem syg + zasilanie.

I wedlug mnie moze byc blad na fisie ikona swiatel i tunelu

Opublikowano

tez mam problem z tym lusterkiem da rade założyć bez czujnika deszczu samo lustro z b7 jak kolega pisał z przykręconym małym mocowaniem mechanicznie wiem ze sie da ale czy jak podłącze sam czujnik zmierzchu to nie bd waliło błędu na fisie o czujnik deszczu?

Robisz tak jak tutaj ---> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/140966-all-b6-instalacja-czujnika-deszczu-mce-swap-z-b7/, i masz bez błędów a auto zyskuje czujnik deszczu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.