Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem że było milion razy, ale wyleciało mi z notatek. Jakie zamienniki (najlepiej LED) do DRL polecane są do B7? 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miał ktoś może taki przypadek z lusterkiem, że jak dawało się sterowanie do góry, to szło w dół i na odwrót? Mam tak z prawym lusterkiem. Lewo prawo działa ok.

Opublikowano

Turzol,

W DRL fajnie sprawdza się Osram LED Driving 6000K P21W + dedykowane rezystory Osram.

Zestaw nie tani ale pożyje.

Teraz chyba 5 lat gwarancji daje Osram,

Pozdrawiam ?

Opublikowano

Witam Panowie.

Pojawił się problem z moim byłym b7 którym jezdzi tata. 

A konkretnie jest kilka błędów. Wszystkie z egr i przepustnica. Egr jest nowy przepustnica uzywka ale sprawna. Auto obecnie nie ma wgl mocy i strasznie kopcina czarno jak się trochę mocniej przycisnie. Miał ktoś coś podobnego ? Błędy to

P0101

P3101

P3102

Opublikowano

Cześć, 

Zna ktoś  nr części rozgałeznika (trójnika) węża idacego z pompki spryskiwaczy do dysz spryskiwaczy xenonów. Zdjęcie pomocnicze

IMG_20190815_080837.jpg

Opublikowano

image.png

20.  113 955 975 B

image.png

Opublikowano
3 minuty temu, Skypl napisał:

image.png

20.  113 955 975 B

image.png

Dzięki. 

BTW. Gdzie wy to sprawdźcie, że jest to tak przejrzyście zilustrowane? 

Opublikowano

np tutja

ASK4CZESCI.PL

 

IFINTERFACE.COM

Программа ETKA, Program ETKA, ETKA онлайн, ETKA-онлайн, этка онлайн, этка-онлайн, ETKA online, ETKA-online, VOLKSWAGEN, AUDI...

 

Opublikowano

Będę wymieniał wszystkie uszczelki, to od razu chcę dać nowe śruby.

Nie ma wszystkiego w etce dlatego prosiłbym o pomoc.

Śruba turbo-kat: śruba N  044 520 3 i na to jaka nakrętka? ??

Śruby kolektor-turbo: śruba 058 145 540, podkładka   058 145 791

Śruba kolektor-turbo: Tutaj nie ma w ogóle podane jaka śruba i nakrętka

Opublikowano

Cześć, 

Poszukuję nr części kości elektrycznej pompki spryskiwacza reflektorów. Nie jestem w stanie odczytać całego nr-u starej kości bo ucierpiała w kolizji. Zdjęcie poglądowe:

IMG_20190817_132528.jpg

Opublikowano

1J0 937 722A :hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, kaju napisał:

1J0 937 722A :hi:

Dzięki 

Znalazłem tę kość już w internecie dzięki twojej pomocy lecz ma oznaczenie 1J0 973 722A. Opis pasuje więc chyba popełniłes literówkę ?

Opublikowano

Dokładnie ;)

Opublikowano

Panowie pytanie za milion punktów, jako ze przy swoim samochodzie będę dopiero za 2 dni a potrzebuje już coś wiedzieć:

ile jest cm między kominami w dyfuzorze sline? Tylny zderzak..

93FF302D-749D-4615-BF7E-E57B2EB0812B.jpeg

 

najlepiej, jakby ktoś zmierzył od spodu dyfuzor..

stawiam wirtualne piwo :drinks:

Opublikowano
26 minut temu, HOLMATRO napisał:

Panowie pytanie za milion punktów, jako ze przy swoim samochodzie będę dopiero za 2 dni a potrzebuje już coś wiedzieć:

ile jest cm między kominami w dyfuzorze sline? Tylny zderzak..

93FF302D-749D-4615-BF7E-E57B2EB0812B.jpeg

 

najlepiej, jakby ktoś zmierzył od spodu dyfuzor..

stawiam wirtualne piwo :drinks:

co ty znowu kombinujesz?

Opublikowano

83.5 cm od samego spodu:hi:

Opublikowano

Grzechu,

Od spodu dyfuzora między wycięciami na kominy jest jakieś 83,5 cm.

Między środkami kominów jakieś 97 cm 

Zdrówko ?

?

Opublikowano

Dzięki chłopaki, jesteście niezastąpiene :drinks:

Opublikowano

He he się wie ?

Ty lepiej uchyl rąbka tajemnicy jaki dyfuzor a'la RS6 kombinujesz ?

Pozdrawiam

Opublikowano
4 minuty temu, black4 napisał:

He he się wie ?

Ty lepiej uchyl rąbka tajemnicy jaki dyfuzor a'la RS6 kombinujesz ?

Pozdrawiam

Kolo na grupie FB wrzucił jakby dyfuzor doczepiany na dół s line'owego, wygląda fajnie teoretycznie, czyżby to? 

image.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.