Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Temat rzeka o złodziejskmi kurestiwe.... :kawa: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Temat rzeka o złodziejskmi kurestiwe.... :kawa: :)

Prawda... i trzeba wozidło chronić na wszelkie sposoby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można ze dwa albo trzy komplety założyć i większy spokój. :grin:

Można i 5 kompletów :decayed: to z pewnością spowolni złodzieja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są emoty "Like it"?! [emoji41]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciśnij tu: [emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiś sprawdzony sposób na kunę. Co noc wchodzi mi pod maskę,dziś przeszkadzał jej wąż namiarowy z chłodzenia to go pogryzła.

Edytowane przez LChris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na podworku to klatka jakieś mięso w środku i po sprawie. Sprawdzone niedawno i działa :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiś sprawdzony sposób na kunę. Co noc wchodzi mi pod maskę,dziś przeszkadzał jej wąż namiarowy z chłodzenia to go pogryzła.

Kostka wc xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ze polskie blachy za granica nie są lubiane to wiem bo mieszkam w Austrii i tutaj tez dużo przypadków ze przebite opony lub auta pomalowane sprayami.

A myślisz, że jak w PL widzą auta na zagranicznych blachach to się cyrki nie dzieją ? Wszędzie jest to samo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze polskie blachy za granica nie są lubiane to wiem bo mieszkam w Austrii i tutaj tez dużo przypadków ze przebite opony lub auta pomalowane sprayami.

A myślisz, że jak w PL widzą auta na zagranicznych blachach to się cyrki nie dzieją ? Wszędzie jest to samo....

Domyślam sie, dlatego jak jestem w PL to auto w garażu trzymam :wink:

A co do rysowania aut to w Wiedniu chyba 4 lata temu złapali ojca z synem którzy notorycznie przebijali opony w samochodach na polskich blachach i to byli nasi rodacy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zaskoczony :-D nie ma o czym gadać skoro u nas potrafią przebić opony nawet na polskich blachach. Miałem akcje, że przebili mi aż 3 :-/

Odnośnie śrub zabezpieczających to napisze, że pomocne zabezpieczenie ale jak zlodziej sie wkurzy to moze zrobić inne kuku :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zaskoczony :-D nie ma o czym gadać skoro u nas potrafią przebić opony nawet na polskich blachach. Miałem akcje, że przebili mi aż 3 :-/

Odnośnie śrub zabezpieczających to napisze, że pomocne zabezpieczenie ale jak zlodziej sie wkurzy to moze zrobić inne kuku :-P

Dobry złodziej szybciej włamie się do samochodu niż odkręci koła ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w NO chlopaki popisali sie z kradzieza aut, capneli 3- A6 c7 allroad i 1 - A5 prosto z salonu :decayed: tyle, ze caly misterny plan poszedl w piz... i zlapali ich w dziupli u nas w PL :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez co mogą być spowodowane szarpniecia na 2 i 3 biegu w manualu? auto przyspiesza ale są takie poszarpywania.

i nie dzieje się to zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie pytanko w e'S'kach i RS'ach były same zawieszenia obniżone seryjnie czy "kozy" też występowały ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez co mogą być spowodowane szarpniecia na 2 i 3 biegu w manualu? auto przyspiesza ale są takie poszarpywania.

i nie dzieje się to zawsze

Wtryski

Witam. Panowie pytanko w e'S'kach i RS'ach były same zawieszenia obniżone seryjnie czy "kozy" też występowały ??

Pozdrawiam

W S4 masz 1BD, w RS4 była dodatkowa opcja utwardzania amortyzatorów hydraulicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy ostatniej wymianie oleju 8kkm temu mechanik sprawdzał wartości to były bliskie zera. mówił ze bardzo dobrze to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pompa-paliwa.pl

Miesiąc szukania pompy do mojego bolida i jak sie okazało była na pułce u tych gości. Polecam firmę.

To żaden spam po prostu z pompami jest kiepska sprawa w b7 a tu maja i icH w opór.

Edytowane przez davidlive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy ostatniej wymianie oleju 8kkm temu mechanik sprawdzał wartości to były bliskie zera. mówił ze bardzo dobrze to wygląda

Zalej jakiś STP do czyszczenia PD i obserwuj. Filtr paliwa kiedy wymieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlewalem w tamtym tygodniu LM i szczerze mówiąc po tym zaczęły się te objawy . może jeszcze jedna buteleczke wlać? filtr 8kkm temu przy każdej wymianie zmieniane jest wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...