Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też bym chyba tak zrobił :whistling:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym kupil s4 b6 przelozyl graty do s4 a to co zostalo sprzedal za 30-33 tys zl

Opublikowano
ja bym kupil s4 b6 przelozyl graty do s4 a to co zostalo sprzedal za 30-33 tys zl

to jedyna rozsadna opcja

Opublikowano

Gdyby tylko Grzesiek chciał to na prawdę sprzedać... :grin::wink:

Opublikowano

Grzesiek???

Opublikowano
Grzesiek???

Sorry:decayed:

Pisałem przed chwila PW do wrclaguna i jakoś tak mi zostało...

Oczywiście chodziło mi o Bartka:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Gdyby tylko Grzesiek chciał to na prawdę sprzedać... :grin::wink:

LOL Wojtuś :polew:

Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić :decayed:).

Co do zakupu S4 - nawet nie trzeba będzie nic przekładać. S-ka jest już fabrycznie całkiem dobrze wyposażona. Za dużo rezania tam nie będzie... Przynajmniej nie w środku auta :decayed: Problem w tym, że z B6 na allegro/otomoto same szroty i rzadko trafia się rocznik 2004 (rzeczywisty). O RS4 już nie wspominam bo to choroba, na którą w dodatku mnie nie stać (a gdzie tu utrzymać).

Opublikowano

A s4 b7

Opublikowano

e tam B7, cza od razu brac B8 :decayed:

Opublikowano

Bartku - a powiedz jak wygląda sprawa z kodami wyposażenia zamieszczonymi na naklejce pod tylnymi siedzeniami... Jeżeli OOOO wyjeżdża goły, to wlepka ma powiedzmy 10x10cm + standardowe dane typu VIN, kolor tapicerki, nadwozia. Natomiast jak wyjeżdża w full wersji, to to co masz w pierwszym wątku zajmie chyba całe siedzenie?? :decayed:

Opublikowano

Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić :decayed:).

będzie Ci organizowała imprezki z koleżankami ...podobne do tych ze środowego wieczoru :decayed:

a mówiłem Andrzejowi by zostać :facepalm: ehh

Opublikowano
  • Autor
Bartku - a powiedz jak wygląda sprawa z kodami wyposażenia zamieszczonymi na naklejce pod tylnymi siedzeniami... Jeżeli OOOO wyjeżdża goły, to wlepka ma powiedzmy 10x10cm + standardowe dane typu VIN, kolor tapicerki, nadwozia. Natomiast jak wyjeżdża w full wersji, to to co masz w pierwszym wątku zajmie chyba całe siedzenie?? :decayed:

Na naklejce jest tylko część kodów wyposażenia (powiedzmy jakieś 20%) - nigdy nie masz tam wszystkiego co siedzi w aucie. Zatem wlepa zawsze pozostanie tej samej wielkości a pełną listą dysponuje tylko dealer/producent.

Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić :decayed:).

będzie Ci organizowała imprezki z koleżankami ...podobne do tych ze środowego wieczoru :decayed:

Oj raczej samochodowych doznań się spodziewam :wink:

Opublikowano

Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić :decayed:).

będzie Ci organizowała imprezki z koleżankami ...podobne do tych ze środowego wieczoru :decayed:

Oj raczej samochodowych doznań się spodziewam :wink:

:kwasny: uuuu

:decayed:

Opublikowano

oby do pazdziernika....:grin::polew:

Opublikowano

Nono Wojtas chyba będziemy się licytować:decayed:

Opublikowano
Nono Wojtas chyba będziemy się licytować:decayed:

Tydzien temu nawet licytacje nie pomagały:grin:

Opublikowano

No w sumie tak ale zobaczy się co ten Bartek wymyśli:whistling:

Opublikowano
No w sumie tak ale zobaczy się co ten Bartek wymyśli:whistling:

lub jego żonka :wink::grin:

Opublikowano
  • Autor

Naprawdę - sam jestem ciekawy co też październik przyniesie :decayed:

Opublikowano

Z innej beczki Barku założyłeś już Ledy w halogen?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.