Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i mieszkam w Radomiu. Na tą chwilę nie mam jeszcze audi. Myślę ,że to się szybko zmieni. Jestem na etapie poszukiwań. Interesuje mnie A4 b5 chyba raczej przed liftem z jednostką 1,6 lub 1,8 ( 125 km). Koniecznie musi posiadać LPG i klimatyzację. Gdyby ktoś coś wiedział ,bardzo bym prosił o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze jakieś ładniejsze felgi czy drobne ulepszenia audio, nie zaszkodzą, dużych modyfikacji nie planuję wprowadzać - lepsza zadbana seria, wiadomo. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Rafał, od dwóch lat ujeżdżam A4 Allroad, forum czytam dwa lata, zarejestrowałem się rok temu, więc czas się przywitać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zarejestrowałem się na forum ze względu na ramkę tablicy rejestracyjnej z Waszego klubu, myślę, że będę aktywnym klubowiczem, ale przedewszystkim chciałbym zobaczyć tematy związane z moim "nowym" samochodem, pewnie nie dam rady znaleźć wszystkich tematów bez nicku poprzedniego właściciela, ale może macie jakieś pomysły? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

 

Edytowane przez Geniusswdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Marcin z okolic Wałbrzycha :)

Moje pierwsze audi jednak z całą grupą Vag pod względem mechanicznym mam styczność od dłuższego czasu. Skoro już taką B5 wpadła w moje ręce czas ją dopieścić ;) 

 

witam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , mam na imie Krzychu i jestem świeżo upieczonym właścicielem Audi A4 B7 :) , mam nadzieje że znajdę tu dużo podpowiedzi i poznam ciekawych Audi maniaków ;)

Edytowane przez krzychuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejna osobe plci pieknej :a4fan:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Spoiler

Potrzebuje porady ostatnio zaobserwowanem że w mojej b8 siada akumulator chciałbym go wymienić i tu jest dylemat oczywiście chciałbym kupić varte mam interfejs ds150e którym oczywiście mogę zaadaptować akumulator i teraz pytanko czy varta posiada naklejkę bme code czyli nr katalogowy oraz seryjny które muszę podać podczas adaptacji i drugie pytanko mam błąd p061500 obwod przekaznika akumulatora czy b8 ma owy przekaźnik i gdzie on może się znajdować z góry dzięki za pomoc ;)

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to nie dział techniczny ... tu się tylko witamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać użytkowników forum A4. Dzisiaj stałem się posiadaczem A4 z 2006r 1.9 tdi. Chętnie popytam na forum o tym samochdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...