Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najmniejsze Audi - Audi A1


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też za starą szkołą jestem

Jedyne auta które moim zdaniem powinny wejść to: A5, R8 i RS6

Pozostałe mogłyby zostać przy starszych modelach (np. A4 B7 mogliby jeszcze długo produkować itd)

A takie wynalazki jak A1, A2 (kiedyś), coś tam o A7? słyszałem są moim zdaniem zbędne, Q7 i Q3? też mi jakoś do Audi nie pasują...

Skupiliby się lepiej coby własny porządny silnik turbo-benzynowy V8, V10, V12 zrobić oraz skoncentrowali na tym z czego słyną - diesle - ulepszanie silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi nie powinno bawić sie w takie zabawki

To tak samo wg mnie porsche nie powinno sie bawic w SUVy. W dzisiejszych czasach liczy sie kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mini auto nie pasuje do Audi, lepiej zostawić ten segment rynku Mini bo naprawdę robią fajne "maluchy" Audi niech się weźmie za stylistykę topowych modeli bo ostatnio wg. mnie coraz gorzej im to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foteczki:

http://www.worldcarfans.com/3081027.002/audi-a1-sportback-concept[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 14:53_________________________________________________[br]

http://www.autokrata.pl/lod/5985/lipsk_audi_a1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mini auto nie pasuje do Audi, lepiej zostawić ten segment rynku Mini bo naprawdę robią fajne "maluchy" Audi niech się weźmie za stylistykę topowych modeli bo ostatnio wg. mnie coraz gorzej im to wychodzi.

kryzys jest niby więc robią coś na co będzie większy popyt według nich. Według mnie fajnie że nie stoją tylko w wyższych segmentach. ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma raczej nic wspólnego z kryzysem. Byłoby wręcz odwrotnie. W dobie kryzysu nie ryzykowaliby "eksperymentami" i stratami z tym związanymi. Poprostu chcą zaistnieć w segmencie rynku w którym jeszcze ich nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie cieszę. To, że ktoś zajmuje się autami luksusowymi wcale nie oznacza, że nie może produkować malych miejskich pierdziawek. Tym bardziej, że cos z tego luksusu starszych braci mogą uszczknąć.

I wcale nie zgodzę się z poprzednikami, ze małymi autami powinien zajmowac się Fiat czy tam kto. Miałem "przyjemność" użytkować Fiata parę lat od jego nowości i już nie chcę. Z kolei nie stać mnie na nowe Audi A4. Może na najprostszą A3 bym jeszcze się rzucił. Ale to teraz koszt ok 70K PLN jeśli dobrze pamiętam i niewiele z wyposażenia tam jest.

Ale gdyby Audi oferowało autko małe tak do 50 tyś to chętnie do miasta bym kupił. Owszem, lubię duże samochody i następna moja strzała to pewnie będzie allroad albo Q5. Ale na taki wóz to jedynie na ponad 5-letnią używkę mogę liczyć. Poza tym do jazdy po mieście takie kolumbryny nie są specjalnie zręczne. W takiej dżungli wolę małe pierdziawki. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym grilem po prostu piękny! do miasta wspaniała sprawa, nie tylko dla kobiety (mojej zresztą też bardzo przypadł do gustu).

Ja uważam, że to bardzo dobrze iż Audi atakuje inne segmenty rynku, powinno zrobić już to dawno... Za to nie rozumiem tego w przypadku porsche i nie zrozumiałbym w przypadku super samochodów te akurat powinny moim zdaniem być zaszufladkowane bo w tym także tkwi ich magia...

ps. spójrzmy na merca (za którym nie przepadam) dlaczego jest liderem rynku klasy premium? myślę, że to iż ma opanowane wszystkie segmenty rynku ma jakieś znaczenie... każdy chce być pierwszy przed innymi w każdym segmencie. A te segmenty które wydają się lukratywne zaraz są opanowywane, nawet przesycane... i tu przykład SUVy, crossovery... Audi chce być jeden krok przed swoimi największymi rywalami,w innych segmentach tamci byli pierwsi... wiadomo kto pierwszy ten zarobi najwięcej...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się nie zgodzic, Audi w doskonały sposób wypiera dotychczasowych liderów z ich segmentów. To co Audi zrobiło w ciągu 15- 20 lat, to był skok w hiper przestrzeń. Na Tvn Turbo powiedzieli, że Audi na początku lat 90- tych przypominało budkę z hot dogami: 80- tka i 100- tka, a teraz jest to obszerne menu, ekskluzywnej restauracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autokrata.pl/artykul/audi-a1-kolejne-informacje-7276

Dopisany: 23 Październik 2009, 14:45_________________________________________________Będzie nawet S1 :kox:

http://www.worldcarfans.com/109111923144/audi-a1--the-full-story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS1 :kox:

:evil: :evil: :evil:

Ale tak naprawdę wystarczy, że S1 będzie miało T, a na drogiach pojawią się małe zamiataki, że szok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...