Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwi, masz film jak ten klekot się ODPYCHA?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie mam filmików żadnych, bardzo mało jeżdze teraz nawet.

Dzisiaj był zabieg z customowymi mocowaniami dla osłony pod silnikiem

12366074_902798263123345_242720189539598

12366055_902798513123320_253070120486878

teraz jest do czego metalową osłone przykręcać, wpadły tylne amory po regeneracji supersport, auto poszło do góry o 4cm. Musze kupić dolną tuleje amortyzatora bo jest wysrana w KW i wraca spowrotem do auta, mimo regeneracji, utwardzenia itd ta robota nie równa sie temu jak twardy jest seryjny amor gwintowany KW inox...


12366127_902950363108135_919127411749887

12369251_902950276441477_365095378980562

12356693_902950513108120_911606635467971

12362935_902950643108107_907232785402072

Może ktos ma dojscia do tulei amora, takie wymiary

Opublikowano

http://mpbs.pl/pl/

jeśli chcesz poliuretany to napisz do nich powinni coś mieć a jak nie to myślę że nie będzie problemu ze zrobieniem ;)

Opublikowano

Albo do poli z olkusza też robią.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kowi powiedz mi jak sie ma brak list dolnych drzwi ? Nie pakuje sie syf za bardzo ????

Opublikowano
  • Autor

Syf sie nie pakuje, jedyne co to musisz uszczelnić szczeliny na progu, podczas mycia staje tam woda, ja objechałem tam wszystko klejem do szyb i juz woda nie dostanie sie pod progi

Opublikowano

Syf sie nie pakuje, jedyne co to musisz uszczelnić szczeliny na progu, podczas mycia staje tam woda, ja objechałem tam wszystko klejem do szyb i juz woda nie dostanie sie pod progi

i tak musze je kleic wiec klej do szyb i do dziela.

magnaflow dalo rade ? Ja zawsze kupuje te puszki :)

Opublikowano
  • Autor

Jak juz odkopałeś mój wątek to napisze co tam sie u mnie dzieje :decayed:

Wczoraj ogarnałem problem odkręcajacego sie talerzyka w dyfrze, wpadł nowy simering i nowy olej, moze wkońcu przestanie wyciekać i odkręcać sie, talerzyk poszedł na klej.

Zbieram sie powoli na wymiane uszczelki pod głowicą, być mozę będzie nowe turbo gtb20 i strojenie, ale to sie okaże na początku wiosny jak będe stał czasowo i finansowo, bo zapewne skończy sie kevlarowym sprzęgłem.

Na wiosne planuje odstawic auto na ogarniecie paru detali, bo ja zwyczajnie nie mam juz czasu na modzenie.

Pare pixów z zimy.

12493575_913480118721826_454490578664994

12487258_913480208721817_381785477633228

12493393_913475552055616_799685439481830

12484615_913466188723219_265006825254634

Plany tez mam

Prawdopodobnie kupie nowe lampy depo i odrazu na bixenon na soczewkach intemo3.

Naprawic tuleje w amortyzatorach KW.

Kupić nowy wzmak, bo ten obecny nie daje rady


Syf sie nie pakuje, jedyne co to musisz uszczelnić szczeliny na progu, podczas mycia staje tam woda, ja objechałem tam wszystko klejem do szyb i juz woda nie dostanie sie pod progi

i tak musze je kleic wiec klej do szyb i do dziela.

magnaflow dalo rade ? Ja zawsze kupuje te puszki :)

Jest ok, warczeć nie warczy wiec jest spokojnie, ale syczy powietrzem :D

Opublikowano

Kowi jak będziesz już miał namiar na tuleje, to daj znaka, bym się przyłączył do zamówienia... u mnie też są do wymiany :D

Opublikowano

Kowi nie planujesz czasem wrócić do flat five? straszliwie mi sie podobało to auto na tej feldze. Teraz też jest ok ale to już nie to samo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kowi nie planujesz czasem wrócić do flat five? straszliwie mi sie podobało to auto na tej feldze. Teraz też jest ok ale to już nie to samo :naughty:

Flaty mam ciagle u siebie :) Jeżdżą w drugim pojeżdzie do misji specjalnych.

10847504_734291099981693_310845768673761

Nie planuje, to juz było...

Opublikowano

Kurcze historia auta i lista modyfikacji naprawdę robi wrażenie :hi:

Opublikowano

Dotarles juz te tarcze??

Duza jest roznica w porowaniu do slabej serii??

Opublikowano
  • Autor

Już na początku po załozeniu odczułem ze tył jest zbyt mocny wzgledem przodu, odczuwa sie to przy hamowaniu na zakrętach, ale juz sie przyzwyczaiłem.

Opublikowano

poślij coś do kalendarza!

Opublikowano

Kowi podeślij linka do tej twej magnyfloł :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak dokładnie coś takiego zamontowałem i końcówki ulter do tego

Zastanawiam sie nad gtb20 :facepalm: Czy przy okazji robienia uszczelki nie załozyć większego turbo :facepalm:

Opublikowano

Dawaj już większa suszarke bo coś czuje ze szybko sie Ci znudzi :D

Opublikowano

Zastanawiam sie nad gtb20

Pakuj i się nie zastanawiaj :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.