Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

no ładnie ale felga nie daj rady do reszty :decayed: Felgę musisz zmienić jak najszybciej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ładnie ale felga nie daj rady do reszty :decayed: Felgę musisz zmienić jak najszybciej :gwizdanie:

Chciałbym, ale za duzo i tak już wydałem na ten "tjuning" :kox: a kurde wieksza felga to znowu wydatek na amory i sprężyny :wallbash: ostatnio pytałem sie o gwint do Quattro na tylną os 888zł za ta technix, a komplet 1500zł :disgust:

3 miesiace temu nie wyszło mi z 18ką , ale moze nadazy sie jeszcze raz taka okazja :evil: wtedy bedzie mozna godnie powalczyć w konkursie na foto do kalendarza :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy bedzie mozna godnie powalczyć w konkursie na foto do kalendarza :tongue4: :tongue4:

Pierdzielisz... moja na czarnych stalówkach będzie na kalendarzu :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy bedzie mozna godnie powalczyć w konkursie na foto do kalendarza :tongue4: :tongue4:

Pierdzielisz... moja na czarnych stalówkach będzie na kalendarzu :naughty::tongue4:

heheh wtedy było małe zainteresowanie tym konkursem jeszcze :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 18:19_________________________________________________przyszedł Fmic :kox: :kox:

dscn7510.th.jpg teraz tylko rurke musze upolować :naughty: i reszte co tam bedzie mi potrzebne redukcje, złączki i piwo :decayed:

dscxxxmix.th.jpg

taki o retusz :rolleyes:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 18:14_________________________________________________Fmic założony :kox: Montaż tego ustrojstwa zajął prawie 12h :blink:

Oto efekty :naughty:

93576388.th.jpg94353290.th.jpg79373240.th.jpg

Halogeny w niczym praktycznie nie przeszkadzały, gorzej było ze spryskami, ale drobna modyfikacja mocowania Fmic i dało sie upchać

Zdjecia jak wygląda ze zderzakiem wrzuce jutro, ale powiem że wszystkie kratki bez ciecia udało mi sie wpasować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twojego szaraka dziś ale tyłem do drogi stało. Nie zauważyłem, że fmic już jest :doh1: Tak to bym się zatrzymał i obejrzał na żywo. Nadrobię na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa... te zimne skóry i jeszcze dodatkowe chłodzenie :thumbdown: zimą to Ty będziesz tam musiał ognisko palić w tym aucie :tongue4: wiesz o czy mówię :tongue4: Graty ustrojstwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Teraz zostaje mi wyczyscić kolektor ssący albo podmiana na AWXa i jechać na program :kox:

Tak wyglada ze zderzakiem

19262039.th.jpg

:naughty:

A co najważniejsze dymienie nadmierne ustało :kox: juz go nie widze w lusterku tak jak wczesniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wyszło muszę przyznać :cool1: FMIC to chinol czy od jakiegos innego autka ? napisz mi proszę jest jakaś różnica w ilości miejsca w twoim zderzak do tych po I lifcie bo sam myślę nad FMIC ale pod normalny zderzak tylko żeby było to w miare mało widoczne (też mam klimę)

Za wszelki informacje dzięki i jeszcze raz naprawdę profi robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fmic to chinol z Respectu 18cm, mysle że tam jest tyle samo miejsca co w przedliftach i do tego brak halogenów, zapozanj sie z tematem o Fmic na tym forum tam jest bardzo duzo zdjeć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma to żadnych skutków ubocznych, jest to bezpieczne dla silnika??

____ SKUTEK UBOCZNY JEST TAKI, ŻE PO PEWNYM CZASIE PRZEPALA BLASZKĘ Z PUSZKI I ZOSTAJE ONA WESSANA DO UKŁADKU___ Proponuje coś mocniejszego !!!

trafne spostrzeżenie :hi:

Niebawem biore sie za czysczenie kolektora to wtedy pomyśle co z tym EGRem zrobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakiej blaszce mowa? :mysli:

Zaślepiłem to kawałkiem puszki :kox: i spełnia swoje zadanie :good: fotke wstawie jutro :)[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________Zaślepiłem w tym miejscu gdzie zaznaczyłem strzałką

20090619249.th.jpg

to tak na szybko zrobione było, jak kolektor wkońcu zaczne czyscić to wtedy coś tam sie zrobi lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś Kowi jak ja to zrobiłem? :cool1:

Zaraz zerkne, ja to juz dosć dawno robiłem, ale trzeba to zrobic juz na amen, rozgladałem sie nawet juz za kolektorem od AWXa, tylko troche ceny są sporawe na alegro, miejscowe szroty musze zwiedzic moze bedą mieli promocje :naughty:

narazie naprawiam klamki w aucie :gwizdanie: 4 nowe sztuki maluja sie pod kolor, bo z tymi chromawanymi nakładkami to problemy tylko :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś w końcu te klamry czy jeszcze dalej na starych polipoliftach jeździsz :tongue4:

Polipolifty ciagle :wallbash:

hehe mam takiego majstra że by to szlak trafił :wallbash: jeszcze nie umalowane 2tyg leżą u niego

dscn7969.th.jpg

Musze go doprowadzic do pierwotnego wyglądu bo teraz to jakis dezel bez tych klamek :wallbash:

Ostatnio dorwałem klamke wewnetrzną, trzeba wymienić spręzynke :gwizdanie:

sprynka.th.jpg

Można powiedzieć prawie nówka sztuka :wink4: za free z całym boczkiem :naughty:

Musze sie chyba do demora wybrać na logi, bo cos nie domaga moje padło ;( raz za***prza ok9s do 100 a raz to i ponad 10s mu potrzeba :wallbash: Trzeba go wizualnie i mechanicznie ogarnąć, bo wstyd takim pasciem :sick3: jechać do Warszawy na korekte softu

Jak już umaluje klamki to bedzie wyglądał tak(winter edyszyn :naughty: )

audi01os6.th.jpg

48960959.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo kurcze ładne to twoje audi bardzo podoba mi sie twoj przedni zderzak ale nigdy chyba na puławach nie widzaiłem tego audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo kurcze ładne to twoje audi bardzo podoba mi sie twoj przedni zderzak ale nigdy chyba na puławach nie widzaiłem tego audi

Nie mieszkam w Puławach :tongue4: Ale zawsze mozemy zrobić spota :good: zaglądaj na lubelskie tematy :decayed:

Klamek jeszcze nie umalowałem :wallbash:

Ale przyszły zmiany w środku :naughty:

Pare gratów

20091030404.th.jpg

Noi efekt bez ramek narazie

20091030405.th.jpg20091030406.th.jpg

Troche za duzo srebrnego w tym radiu ale nie bawem to sie zmieni, ramke będe próbował zintegrować z ramką radia w jedność

Powiem tylko tyle warto było wyrzucic concerta :good: teraz w końcu gra muzyka, jedyne co to szkoda mi zmieniarki(w sumie 2) bo żadnej nie dało rady podłaczyć, no chyba że znajde jakąś przejsciówke :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...