Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednak dzisiaj auta nie odbiore. Czujniki parkowania przywiozlem, grill i kratki jutro sie dopiero umaluja i moze na wieczor wyjade w sobote

Jeszcze wyskoczył mi problem z aku:thumbdown:

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, 3 dni nie ruszany, 2 tyg u lakiernika odpalany sporadycznie, dzisiaj widziałem już na kablach stał, ale zauwazyłem juz jakis czas temu że po odpaleniu auta ładowanie było na 12v aż do momentu jak nie przejechałem sie jakis tam dystans:whistling: aku centra futura mam go od lutego 2010r, kupiony jako nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternator trzeba wrzucic na stół i sprawdzic natezenie pradu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku zmienialem regulator napiecia tak wiec wydaje mi sie ze aku juz nie domaga. Sprawdze jeszcze czy gdzie nanlewo nie idzie po zmianie silnika

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mazne na czarno te dwa słupki pionowe w przednim zderzaku, co by nie przebijało przez kratki kolorem:wink:

oklej je:wink:

dokładnie, jak Ci się znudzi zawsze możesz foli ściągnąć :wink:

fajnie się dzieje :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto w 90% zrobione, juz sobie nim jeżdze:naughty:

DSC09659_zps4a8d1d0f.jpg

DSC09660_zpsb8da6e19.jpg

DSC09662_zps671773f1.jpg

DSC09665_zps5312162a.jpg

DSC09667_zps4456b18f.jpg

Ale nie obyło sie bez strat, wysrała sie niewiem czemu pompka od spryskiwaczy reflektorów, któryś czujnik parkowania nie działa, aku wyładowało, odpaliłem z kabli pojezdizłem troche, zobaczymy jutro rano czy odpali... kratki bedą pewnie dopiero na wtorek, jeszcze cos mi stuka na schodzeniu z obrotów, tak jakby wpadało w ruch kołowy bez wywazenia, albo coś na kole było, przy przyspieszaniu nie słychać, kierownica nie trzęsie i niewiem co to sie tam dzieje:facepalm:

Auto bedzie skończone wizualnie i mechanicznie na środe-czwartek noi wleci pakiet zimowy:whistling:

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

ogólnie cos sie dzieje z tym napieciem u mnie, podkręciłem audio na standardowy(jak dla mnie) level i na postoju było widac takie delikatne mrygniecia na światłach dziennych, tego wcześniej nie było:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u siebie zauważyłem że światła mi przygasaja kiedy domykam już zamknięte szyby, ciekawe czy to alternator już sie kłania czy może samo sprzegielko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i poszukuje tylnych poliftowych klamek oraz światełka nad rejką:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u siebie zauważyłem że światła mi przygasaja kiedy domykam już zamknięte szyby, ciekawe czy to alternator już sie kłania czy może samo sprzegielko

to samo mam u siebie

Kowi Kozak sie prezentuje z tymi zderzakami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był dławik w przewodach od klimy juz nie drożny to działo sie cos takiego ze 1 przewód był oszroniony?

DSC09658_zpsb0550b92.jpg

bo juz nie pamietam jak to tam poprawnie jest:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak wymien na nowy, osuszacz też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli sie szroni to znaczy ze odparowanie masz za niskie i jest w minusie, a w ukladach klimatyzacji powinno byc w plusie, teraz jest dosc zimno, tez moze to miec wplyw na nizsze odparowanie, chociaz skoro udalo ci sie odpalic klime...... sprawdz stan czynnika czy nie jest zaniski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...