Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A brał ktoś od Tomnik-a może jakieś ledy do B8 ?
Ja mam cale wnetrze od niego.
Opublikowano
1 godzinę temu, xsebo1 napisał:

h7 mocno grzeje

A w deszczu nic nie widać .:facepalm:

Opublikowano
55 minut temu, ArkadiuS napisał:
7 godzin temu, KoJ@K napisał:
A brał ktoś od Tomnik-a może jakieś ledy do B8 ?

Ja mam cale wnetrze od niego.

Do B8 tez ma jakies dedykowane, czy jak? Jakiś kontakt do Niego ktoś ma? Meila jakiegoś...

Opublikowano

[email protected]
Leszek Tomasz Zajączkowski-Prolumo

Nr tel. 510 719 221



Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:thumbup1: dzięki

Opublikowano
8 godzin temu, KoJ@K napisał:

A brał ktoś od Tomnik-a może jakieś ledy do B8 ?

Moduły do A4 B8 dostępne są od kilku lat.... :)

"Kilku" Forumowiczów, właścicieli B8, użytkuje je w swoich autach.

Pozdrawiam :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam
Niestety w mojej b6 nie mam podswietlanych klamek ale za to chciałbym się zabrać.
Czy ktoś już takie coś robił jakie diody użył?? Gdzie podpiąć się pod prąd??

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pomyliłeś tematy. W warsztacie szukaj o montażu licht paket. Albo w dziale elektrycznym.

Opublikowano
W dniu 7.02.2018 o 21:43, nikodem43 napisał:

Witam
Niestety w mojej b6 nie mam podswietlanych klamek ale za to chciałbym się zabrać.
Czy ktoś już takie coś robił jakie diody użył?? Gdzie podpiąć się pod prąd??

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

ja w swojej b6 klamek nie wymieniałem tylko dawałem 5cm taśmy ledowej czerwonej nad klamką pod dekor efekt lepszy niż ori

przednie podpiąłem pod podświetlenie przycisku opuszczania szyb

tył miałem kolby i leciałem od podświetlenia kratek nawiewu

przy okazji dokładałem pakiet światło drzwi i nogi

Edytowane przez wyzyk83

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ktoś wie, czy moduły w miejsce żarówek postojowych H6W są niedostępne tymczasowo, czy w ogóle niedostępne? (i z ciekawości, dlaczego?)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Niedawno wymieniłem wszystkie ledy wnętrza na moduły od kolegi Tomnika(troche tego było bo mam oświetlenie full opcje) i świecą bajecznie. Zimna barwa światła pięknie się prezentuje w B8, nic nie mruga, wszystko się ładnie wygasza, ściemnia itd. Jedyne co to mam wrażenie, że aż za mocno świecą :D Możliwe, że to taki efekt po przejściu z żarówek które imitują światło na moduły, które po prostu dobrze dają po oczach i trzeba się przyzwyczaić. Tak czy tak polecam bardzo bo efekt w porównaniu do standardu jest kosmiczny.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Te dwa oporniki pomiędzy wyjściem BTS6143D (5) i wyjściem prądowym (4) o wartości 100 kohm symulują większe obciążenie świateł DRL (zbędne są oporniki tzw can-bus).

podobnie można to zrobić z pozostałymi światłami sterowanymi z BTS5434G z tym, że dochodzi zablokowanie układu sprawdzania obecności żarówek bez ich załączania

20180626_131018.jpg

Blokada.jpg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Orientuje się ktoś, czy Tomnik jeszcze sprzedaje te moduły LEDowe?

Opublikowano

Tak, sprzedaje 

Opublikowano

Te dane, co są w poście #425, do Tomnika są aktualne?

Opublikowano

Dokładnie Tak. 

Opublikowano

Już nie wszystkie są dostępne 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 22.10.2016 o 13:06, black4 napisał:

Witajcie,

350 pln za komplet led do a4 ???

Za komplet dałem jakieś 60 pln ( nie licząc podświetlenia drzwi od spodu)

Polecam Interlook.pl

Pozdrawiam!

A ja nie polecam tego sklepu. Zresztą tutaj też znalazłem niezadowolonego klienta, ale do rzeczy.

Zamówiłem w sklepie ledy do wnętrza swojego wozu i w paczce brakuje 4 żarówek. Na dołączonym rachunku są takie jak chciałem. Trochę za bardzo zaufałem, bo czasami robię tak że nagrywam otwarcie paczki gdyby coś miało być nie tak. W czwartek napisałem reklamację na ich stronie i na razie jest status "Reklamacja niepotwierdzona przez obsługę". Poza tym 3 ledy (C5W 36mm 6x SMD 5630), te które idą nad osłonę słoneczną migają. Dam znać co dalej z reklamacją.

Opublikowano

Hey,

Faktycznie mam wrażenie, że ostatnio coraz gorsza jakość chińskich ledów.

Nawet te niby lepsze potrafią migotać,

Pozdrawiam 

Opublikowano

Jak obiecałem, daję znać co z moją reklamacją w sklepie INTERLOOK.

Ten sklep to nie sklep, tylko BAZAR używanych części. Otrzymałem dzisiaj brakujące ledy (pisałem wcześniej że w paczce brakowało 4 ledów). Mam nagranie otwarcia paczki. Oto jak wyglądają. NIE polecam tego sk... sprzedawcy. Uważajcie też na typa na alledrogo, ma tam swoje logo przy produktach z nazwą interlook (partacz)

DSC_2009.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.