Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j


afroo.

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na kolejny sezon, z nowymi pomysłami i nadzieją na ich realizację, ogarnąłem montaż stacyjki AirBagOff wraz z kontrolką w tunel. Nigdy nie wiadomo kiedy może się ta opcja przydać :ph34r:

Szybki temat bo fura wyposażona była już zarówno we wtyczkę w tunelu do kontrolki, jak i uzbrojoną wiązkę do schowka. Gotowa wiązka wpięta w kostkę, otwór na stacyjkę wycięty, kodowanie i wszystko bangla. Podziękowania dla @biggman za fanty i wskazówki. :hi:

airbagoff.jpg airbagoff wyświetlacz.jpg

Edytowane przez afroo.
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji nowe mapy do RNSE na 2020 rok.

mapy rnse 2020.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka ta furę masz :thumbup1:

Fajnie się czytało twój temat z rana przy kawie :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego vo widzę to masz przyciskbdo deaktywacji poduszki pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, george napisał:

Z tego vo widzę to masz przyciskbdo deaktywacji poduszki pasażera.

Stacyjkę dokładnie mówiąc. W schowku. Na desce to tylko kontrolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@afroo. Super się prezentuje sedanik ? do tego konkretnie go doposazyles ?

Zostawiam śledzika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszczowa fota skoro już odkopaliście temat. :ph34r:

IMG_20200726_210030__01__01.jpg

Edytowane przez afroo.
  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Ja bym się tego chromu pozbył z auta :eusathink:

Żeby wyglądała jak prawie każda B7 na forum? :no4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, afroo. napisał:

Żeby wyglądała jak prawie każda B7 na forum? :no4:

Zgadzam się,  zostawiaj chrom :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie wzięło na aktualizację tematu :cheesy: Mało czasu na grzebanie. Urlopu w tym roku nie ma. To nic spektakularnego niestety się nie dzieje pomimo sporych planów, które założyłem sobie na ten sezon :rolleyes:

Ostatnio szybki polowy serwis olejowy na placu bo już nie ufam nikomu w temacie wymian oleum :ph34r: Warunki słabe ale dało radę. Więcej przygotowań do wjazdu na betoniki niż samej roboty. Do nowej oliwy doszedł Archoil. A na pokrywę nowa uszczelka. Wcześniej vacum pompa też podciekała. Uszczelka dekla załatwiła sprawę plus nowy oring. Temat kompletnego uszczelnienia motoru zamknięty.

archoil.jpg serwis polowy.jpeg pokrywa uszczelka.jpeg

Dawniej doszła instalacja światła słoneczników bo sufit czarny był, a wiązka została ze starego bieda wersja. Wiązką kompletną poratował @KoJ@K :hi:Wycięcie części wiązki z wtyczkami do lampki i słonecznika to był moment, dosztukowanie ich do istniejącej wiązki to też chwila. Ale weź to panie przeciągnij przez otwory w budzie :facepalm: Rozebrałem pół przodu żeby to ogarnąć i nie ruszam więcej za żadne skarby :mellow:

swiatlo slonecznika kolor kabli.jpg swiatlo slonecznika.jpg

Na założenie czekają tylne lampy oklejone Stekiem Dyno Shade. Profi robota majstra @KoJ@K:hi:Ma chłop rękę nie tylko do reflektorów przednich ale też tyły zrobi cacy :jerk:Na fotach porównanie z folią i bez.

lampy tył.jpg lampy tył 2.jpg lampy tył 3.jpg lampy tył 1.jpg lampy tył 4.jpg

Tak - leżą nie założone jeszcze :facepalm: Nałożył się mój brak czasu plus inne przygody życiowe. Dodatkowo czekałem na kilka elementów, m.in gumki mocujące lampy bo stare pogubiłem, czujnik pdc, który padł, a chciałem za jednym razem zderzak zrzucić i mieć tył ogarnięty i jeszcze parę drobnych rzeczy.

Ale najdłużej czekałem na żarówki led wstecznego od Promotor Light Devices :kox: Z rok czasu chłopu d*pę zawracałem kiedy będą bo obiecał, że zrobi profi. Chwilę to trwało, zawirowania życiowe i sytuacja na świecie przyhamowała temat ale wreszcie są. 1500 lumen bez błędów i z aktywnym chłodzeniem. Widać na foto wentylatorek :JC_fan: Zdjęcia jak świecą są Promotora ale jak tylko znajdę czas żeby to założyć /może jeszcze w te lato:ph34r:/ to będzie aktualizacja i foty.

lampy tył led.jpg led wsteczny promotor.jpg led wsteczny promotor 1.png

Edytowane przez afroo.
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze coś się tam dzieje, te tylne lampy super wyszły, sam chyba tak delikatnie zrobię, lampki na tyle ładnie świecą, ciekawe jak z żywotnością ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak uśpić czujność wszystkim i nagle wyje*** lekturę :grin:

fajnie, fajnie.. działaj!

lampki sztos wyszły, gdyby nie kolor budy mojego to tez bym sobie przyciemnił bo aktualnie by to chyba nie pasowało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska lektura bo mało konkretne rzeczy nad czym ubolewam patrząc na to co miałem na ten rok zaplanowane :dontknow:

8 minut temu, Tkoczu_ napisał:

lampki sztos wyszły, gdyby nie kolor budy mojego to tez bym sobie przyciemnił bo aktualnie by to chyba nie pasowało 

Jasna folia raczej do każdego będzie pasowała. Tym bardziej, że przód też masz na ciemno. To nie Dyno Smoke czy inna papa ;) A przy okazji zamaskuje zajechane klosze.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki zacne, fajnie wyszły :) Sam bym takie widział u siebie ale folia mega droga jak zrobiłem szybki reserach :( Zdradzisz ile takie LEDY? Moje blędów nie dają ale grzeją się w choooj :(

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem taką folią okleić tylne lampy, ale nie czuję się na siłach. Jakby była tańsza, to spróbowałbym, a tak to szkoda nerwów i kasy na niepowodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 00:23, Damianq napisał:

Lampki zacne, fajnie wyszły :) Sam bym takie widział u siebie ale folia mega droga jak zrobiłem szybki reserach :( Zdradzisz ile takie LEDY? Moje blędów nie dają ale grzeją się w choooj :(

Folia swoje kosztuje i była też swego czasu niedostępna, tak popyt wzrósł.

Moduł do wstecznego 65zł/sztuka i sam jestem ciekaw efektu. Co do grzania to i tak w przypadku wstecznego raczej krótka chwila kiedy się zapalają więc mniejsze zło.

7 godzin temu, MarcinL napisał:

Sam chciałem taką folią okleić tylne lampy, ale nie czuję się na siłach. Jakby była tańsza, to spróbowałbym, a tak to szkoda nerwów i kasy na niepowodzenie.

Sam też bym się nie podjął bo nie mam do tego ręki, ale że majster od lamp i reflektorów wszelakich przyjął wyzwanie to skorzystałem z usługi i jestem zadowolony. Zakłady specjalizujące się w oklejaniu życzyły sobie za taką usługę jakieś totalnie chore pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...