Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo grubo albo wcale :naughty:

Opublikowano

podniecacie się kupą złomu :P

Max pamiętaj ... nie będzie kłatro nie masz do mnie wjazdu :P

Kriss mam nadzieje że mu nakładłeś do głowy żeby zrobił to co powinien :)

Opublikowano
podniecacie się kupą złomu :P

Max pamiętaj ... nie będzie kłatro nie masz do mnie wjazdu :P

Kriss mam nadzieje że mu nakładłeś do głowy żeby zrobił to co powinien :)

Jak odjechaliśmy to powiedziałem tylko: "no to musisz zrobić Quattro":wink:

Opublikowano
  • Autor
Eligancka furka ;d pozazdroscic. Ale to juz nie bedziesz mial czego rezac... no chyba ze nie ma ringow i lexusa z tylu to jeszcze cos pomodzisz ;) graty!

Uwierz mi, że jest co tu robić :decayed:

Na kiedy jest plan jezdzic fura? Bez zderzaka kupiles?

Zderzak w aucie leży ;) A kiedy będzie jeździła, zależy od funduszy :wink:

Fajnie, że uklepek trafił na forum :wink:

Jaki silnik będzie ?

Nic nadzwyczajnego... to ma być daily car :wink: Taki 1.6Q to rzadkość :decayed:

Nie rozpadł się jak go na lawete wciągaliście? :grin:

Całkiem dobrze go poglucili ;) Wcześniej czaiłem się na dwie inne budy robione na RS'a, ale dobrze, że się nie udało, bo się okazało, że tylne błotniki były rezane z przednich i rzeźbione ze szpachli :decayed:

A tu pierwszy mod z wczoraj, czyli czarne leringi :decayed:

20130807930_zps7a09c3f1.jpg

Opublikowano
:kox: ciorny dach i lotkę tu widzę
Opublikowano

bede miał na sprzedaż AFNa z suki chcesz?

:decayed:

Opublikowano

Cza śledzić :decayed:

Opublikowano

oj mało takich ulepów które latały +300 km/h i się nie rozleciały, zresztą które tyle latały ?

dobrze że będzie miał drugie życie

Opublikowano
oj mało takich ulepów które latały +300 km/h i się nie rozleciały, zresztą które tyle latały ?

dobrze że będzie miał drugie życie

Oho, jest i kierownik zamieszania :decayed:

Opublikowano
  • Autor
oj mało takich ulepów które latały +300 km/h i się nie rozleciały, zresztą które tyle latały ?

dobrze że będzie miał drugie życie

Nie bój się. Trafił w dobre ręce :wink: Poprawię to co Ci popsuli co niektórzy i zostanie ze mną na dłużej. Gra jest warta świeczki, mimo nieco prześmiewnego opisu w temacie :decayed:

Opublikowano

Usłyszał o 1.6 i od razu sprawdził czy to Any na pewno prawda :-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

No konkretnie widzę max :decayed:

Opublikowano

wsadzaj tam afn'a bedzie dym

Opublikowano

Maxx laduj tam to o czym gadalismy a bedzie kozak w uj

Opublikowano

Ja was pogodzę najlepszym kompromisem będzie 1.8 ADR :polew: Nie da się z tym nic zrobić to i problem modów się rozwiązuje :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Graty fury yyyyy budy :decayed:

Opublikowano
oj mało takich ulepów które latały +300 km/h i się nie rozleciały, zresztą które tyle latały ?

dobrze że będzie miał drugie życie

No proszę, nie wiedziałem, że gościsz na tym forum.

BTW

Raczej mało które B5 lata po 3 paczki :whistling:

Opublikowano

Vr6 :naughty:

Opublikowano
Vr6 :naughty:

3,2 turbo:kox:

Opublikowano

OMG! OMG! :kox:

Opublikowano
A relingi już są czarne :decayed:

Pierwszy mod jeszcze na lawecie, to dobrze wróży. :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.