Opublikowano 10 Czerwca 201610 l co zrobić, trzeba walczyć. Mam nadzieje, że na ten rok będzie spokój już.
Opublikowano 10 Czerwca 201610 l Pewnie. Nie ma co się poddawać Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 10 Czerwca 201610 l Klimatyzacje trzeba czyścić regularnie. Ten zestaw ipa + atas robię przed i po sezonie. I 3 lata ponad spokoju. Klimatyzacje trzeba czyścić regularnie. Ten zestaw ipa + atas robię przed i po sezonie. I 3 lata ponad spokoju.
Opublikowano 11 Czerwca 201610 l Nic nie trzeba robic no i wyczyszczony parownik. Jedyny problem to teraz świeci mi sie na tablicy kontrolka AIR BAG a jedyna złączkę jaką trzeba rozłączyć, zeby zdjąc półkę to ta od oświetlenia schowka i oświetlenia na nogi pasażera. Jakiś pomysł co jest nie tak ?
Opublikowano 11 Czerwca 201610 l Ja już dwa razy robiłem płukanie tunapem i niewiele to dało. Czy da rade wyciągnąć wentylator żeby dojść dyszą od drugiej strony? Próbowałem go zdemontować ale nie chce wyjść bo przeszkadza wygłuszenie podłogi.
Opublikowano 11 Czerwca 201610 l nie ruszyłeś czasami wtyczek od airbagów jak był zapłon włączony? a możliwe, odpaliłem klime ale jeszcze przy nie zamontowanej półce
Opublikowano 11 Czerwca 201610 l nie chodzi mi o wtyczkę od podświetlenia nóg i schowka tylko żółte od airbaga. podepnij kompa i sprawdź błędy
Opublikowano 12 Czerwca 201610 l no i wyczyszczony parownik. Jedyny problem to teraz świeci mi sie na tablicy kontrolka AIR BAG a jedyna złączkę jaką trzeba rozłączyć, zeby zdjąc półkę to ta od oświetlenia schowka i oświetlenia na nogi pasażera. Jakiś pomysł co jest nie tak ? A masz w schowku wyłącznik poduszki pasażera. Ja wyjmowałem schowek i wypiełem wtyczke z podświetlenia i w tej kostce też były kable z airbag off w schowku. I także miałem błąd airbag na zegarach.Tyle ,że jak wszystko poskładałem to kontrolka zgasła. Ale i tak podpinałem vcds i błąd airbag z pamięci sterownika skasowałem.
Opublikowano 12 Czerwca 201610 l no i wyczyszczony parownik. Jedyny problem to teraz świeci mi sie na tablicy kontrolka AIR BAG a jedyna złączkę jaką trzeba rozłączyć, zeby zdjąc półkę to ta od oświetlenia schowka i oświetlenia na nogi pasażera. Jakiś pomysł co jest nie tak ? A masz w schowku wyłącznik poduszki pasażera. Ja wyjmowałem schowek i wypiełem wtyczke z podświetlenia i w tej kostce też były kable z airbag off w schowku. I także miałem błąd airbag na zegarach.Tyle ,że jak wszystko poskładałem to kontrolka zgasła. Ale i tak podpinałem vcds i błąd airbag z pamięci sterownika skasowałem. To pewnie o to chodzi choć jak spiąłem wszystko do kupy z powrotem to nadal kontrolka air bag sie swieci. Podepne kompa jak Darek radzi bo pewnie to bład wyskakuje. Dzieki za info.
Opublikowano 17 Czerwca 201610 l moze miales maślaki, które wystawaly juz z kratek nawiawow? wtedy tylko szpachelka do farby pomoze...Tak, cały przegląd grzybów ... nie przesadzajmy.Jedyne co pomogło to ozonowanie więc jak ktoś mi mówi, że to nie pomaga, to albo nigdy tego nie robił i powtarza bzdury, albo źle zostało mu to zrobione. Ewentualnie wchodzi w grę ileś tam letni nieczyszczony układ klimatyzacji, bo wtedy to może być różnie. Ozonowanie nic nie daje jak ozonator jaki jest do tego użyty nie generuje odpowiedniej dawki ozonu.
Opublikowano 17 Czerwca 201610 l Ozonowania nie stosuje się już w klimatyzacjach samochodowych. Ozon utlenia niestety nie tylko grzyby ale i wszystko inne... Nawet plastiki. Zwłaszcza te "ekologiczne" O żelazie nie wspomnę... O podłączaniu ozonatora wewnątrz zamkniętego auta nie wspomnę bo to absolutny błąd w sztuce.
Opublikowano 22 Czerwca 201610 l Panowie, kolega pracuje na co dzień w klimatyzacji samochodowej od paru lat i jedyne co mi powiedział to jest to że żadne ozonowanie, granaty, preparaty wpsikiwane do kratek nawiewów... NIC TO NIE DAJE ! jedyne co powinnniśmy odgrzybiać to parownik, to na nim osiada się grzyb, tylko i wyłącznie parownik poleca też preparat który idelanie sobie z tym radzi i smród znika zrobię dzisiaj edit i napiszę nazwę, sam będę dzisiaj odgrzybiał.
Opublikowano 22 Czerwca 201610 l Zapewne ten kolega wkłada do samochodu zdjęcie ojca dyrektora bądź błogosławionego Lecha K i odgrzybianie samo się odczynia. Ameryki z parownikiem nie odkrył, bo od zawsze o jego odgrzybainie chodzi a nie o wiercenie dziur i zalewanie całego wnętrza jakimiś mazidłami. Od lat w każdym kolejnym samochodzie używam tylko i wyłącznie granatu przed i po sezonie i nigdy nie śmierdziało Edytowane 22 Czerwca 201610 l przez COXymoX
Opublikowano 22 Czerwca 201610 l Zapewne ten kolega wkłada do samochodu zdjęcie ojca dyrektora bądź błogosławionego Lecha K i odgrzybianie samo się odczynia. Ameryki z parownikiem nie odkrył, bo od zawsze o jego odgrzybainie chodzi a nie o wiercenie dziur i zalewanie całego wnętrza jakimiś mazidłami. Od lat w każdym kolejnym samochodzie używam tylko i wyłącznie granatu przed i po sezonie i nigdy nie śmierdziało a Ty zapewne pałujesz się przy zdjęciu Tuska co ? od lat w kazdym kolejnym samochodzie uzywasz tylko granatu a nie pomyslales przypadkiem wielka głowo że były właściciel mógł robić klime za ciebie ? parownik nie zachodzi grzybem raz w roku, więc granat moze dawać Ci jedynie zapaszek i działać bo nie masz grzyba na parowniku. Edytowane 22 Czerwca 201610 l przez TomOskroba
Opublikowano 22 Czerwca 201610 l Jak myślisz mała głowo - jak często odgrzybia się klimatyzację i w jakim tempie potrafi zacząć śmierdziec ???? Miałeś kiedykolwiek do czynienia z tematem czy jesteś kolejnym głupiomądrym teoretykiem ????? Stwierdzenie na forum publicznym, że ozonowanie, granaty czy inne psikadła nic nie dają a jedynie cudowny płyn twojego kumpla goli strzyże i po d*pie liże dyskredytują twoją wiedzę już na starcie Edytowane 22 Czerwca 201610 l przez COXymoX
Opublikowano 22 Czerwca 201610 l nie uważam tak że tylko on działa, chodzi o to że parownik jest przyczyną smrodu, nie zadne inne kratki sratki i dziurawe gatki granat ani ozon nie pozbędą się grzyba, mogą jedynie usunąć brzydki zapach, grzyb pozostaje dalej, również w płucach
Opublikowano 22 Czerwca 201610 l Zgadzam się z Tobą i też mnie bawią epopeje o nawiercaniu dziur i kostkach do zmywarki. Co do granatu - zawsze kupuję LM. Ma on jakąś tam substancję czynną i wierz mi, że pod watunkiem zastosowania zgodnie z nstrukcją działa skutecznie. Wszelkie marketowe granaty a'la choinka, szyszka czy szum lasu z łabędzim śpiewem w tle to jak ruskie niuchipodpachi
Opublikowano 22 Czerwca 201610 l obyś miał racje i zdrowe płuca użyję tego granatu po czyszczeniu parownika
Opublikowano 22 Czerwca 201610 l nawiercanie otworu to nie epopeja tylko ułatwienie dostępu do parownika.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto