Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spalanie LPG w waszych 1.8T po mieście.


Emejcz

Rekomendowane odpowiedzi

Wtryski REG Fasty.Moc 195KM AEB.Spalanie w mieście 12.5-13,5l bez "dziadkowej"jazdy.Trasa ok.11,5l okolice 3 tys obr. czyli 100km/h-130km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi srednio 16-17l na 100 po miescie pali przy Q R16/205/55..wiec chyba w normie

przy bucie jest juz niemilo bo az 29l(ale totalny but)..oczywiscie LPG

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Panowie 1.8T w dużym mieście w korkach potrafi łyknąć nawet 11L PB do tego doliczcie min. 20% przy LPG właściwie ustawionym i wyjdzie 13/13.5L , więc? Pamiętajcie Turbo żyje ,Turbo Pije , a jak ktoś pisze że ma 200 kunia i pali mu 10L LPG i jeszcze dynamicznie jeździ to bajki opowiada.

zgadzam sie w 10000000%slyszalem tez takie teorie ze bucik bucik a pali zero..zalosne..to wrecz nielogiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 pb u mnie to malo nawet przy delikatnej jezdzie, co prawda miasto male ale nawet w takiej warszawie musze liczyc tych 12L PB, w LPG zawsze wychodzi srednio 2-3L wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone valdki mają to do siebie, że co 10 kkm regulacja i czyszczenie, żeby to jakoś hulało...ogólnie ogarnięte minimum do reg fasty albo listwa od ac...

wszystko zależy od sprzętu, odpowiedniej regulacji, dbania o sprzęt i od....nogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pali 13,5. Autko ma przejechane prawie 270tys. a na instalacji trochę ponad 2tys. wiec myślę że to normalny wynik biorąc pod uwagę że na PB paliło mi 10-11 a mieszkam w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam też czerwone valteki w AEB-ie i wydoliły 200km i spalanie 9,5l jazda po mieście,na autostradzie 8,5l przy 140km/h więc Panowie jak macie źle wykalibrowane wtryski,jak i całą instalację bo szkoda wydać parę złotych więcej na strojenie na AFR-ce to nie zwalajcie winy na Valteki że są ciulowe,kolega ma dla przykładu hany niebieskie i strasznie narzeka. Podajcie przynajmniej jakiś powód co z tymi valtekami nie tak?

Hana niebieska to kicha straszna. Mam i narzekam, trzeci raz bym nie kupił.

A co do spalania , to nie ma się co dziwić koledzy, auto dostało specjalistyczny soft pisany POD LPG, poprawiona została sprawność silnika + strojenie lpg na AFR. Efekt przyznacie jest dość szokujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,Stag 4 Hany zielone Silver u mnie spalanie trasa 10 L. miasto 12.5L-15.00....15 to teraz w lato przy klimie non-stop a nogę mam ciężką :P Na lpg zrobione 5 tys. Pb palił 12. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj stary jAEBe na BRC SQ24 palił qurewsko mało, jakis ewenement w tej materii. Po miescie max 11,5l LPG, przy niezłym bucie do 15.

W trasie do 100km/h 7,5l

Mozecie mi nie wierzyc ale był bardzo oszczędny czego nie moge powiedzieć o obecnym AJLu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj stary jAEBe na BRC SQ24 palił qurewsko mało, jakis ewenement w tej materii. Po miescie max 11,5l LPG, przy niezłym bucie do 15.

W trasie do 100km/h 7,5l

Mozecie mi nie wierzyc ale był bardzo oszczędny czego nie moge powiedzieć o obecnym AJLu.

to chyba te same silniki bo co je tam rozni?soft?sam nie wiem

a czemu tyle chlaja?oczywiscie nie mylmy Q z ośką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJL ma dluzsze biegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev moze tak byc umnie aeb jak lece 110-120 to wciagnie lpg maks 9 litrów ale jak leci sie juz 150-160 non stop na autobanie to j**any juz 11-12 litrow instalka kme diego silver gold regfasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej podawałem spalanie z błędem 515 czujnik halla,po wymianie czujnika auto rakieta a spalanie lpg niecałe 11 L.miasto,jestem w szoku że taki czujniczek a tak dużo zmienia w dynamice auta :grin: i teraz mogę zgodzić się z tym co Dev napisał na temat spalania aeb

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja w automacie pali miasto - 15, trasa -12.

Edytowane przez szybki34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stag4 zavoli i hana 2000 jak dobrze pamietam, w trasie do 10 zejde w miescie pali 12, i to uwazam ze to na ten silnik jest w normie, mozna co prawda zejsc ponizej ale to mul sie zrobi, co do valtekow narzekacie ze badziew ale spokojnie swoja funkcje spelni i na nich bedzie sie jezdzic , mi gazownik powiedzial ze sa nawet lepsze bo maja wolniejsze czay i nie bedzie czuc przelaczania sie , nie chcialem valteka na jego glosna prace dlatego hane wybralem sa cichutkie i zrobilem 60tys na gazie i nie ma zadnego problemu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w moim 1.8 t 180 koni quattro 14 litrów LPG to normalny wynik dodam że jazda raczej spokojna. Trasa w okolicy 10-11 l na 100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 17 :facepalm:

1500m z domu do warsztatu a potem 1500 z warsztatu do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...