Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Ciekawe, czy ty albo ja byśmy odlecieli gdziekolwiek odwalając taki numer np. w Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość nie zabija. -- hahahahahaha , Tłumaczysz się .

Nie tłumaczy się tylko stwierdza fakt. Prędkość nie zabija. Zabija zbyt gwałtowne jej wytracenie. :hi:

Moim zdaniem do 0,5 promila powinna być kara grzywny powiedzmy 1000pln. Powyżej 0,5-08 zarekwirowanie samochodu bądź równowartości jeżeli kierujący nie jest właścicielem oraz 2 letni zakaz prowadzenia. Jeżeli delikwent wsiądzie za kółko w okresie zatrzymanego prawka kara finansowa + 6 miechów ciupy. Dla tych powyżej 0,8 od razu kraina tysiąca bram i jednego klucza na 5 lat + wpłata 20k pln na leczenie ofiar wypadków.

Zamiast kar grzywny po prostu powyżej 0.5 czy tam ile od razu odsiadka z 40 dni a czym więcej tym większa kara tak żeby żaden bogaty, nie mógł się wykręcić kasiorą oraz nie starczyło mu dni urlopu aby w pracy usprawiedliwić swoją nieobecność to by jeden z drugim poważnie się zastanowił zanim by wsiadł za kółko po kielichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

ono Ty w swojej A4 nic nie zmienial wszystko masz piknie no chyba ze program :D

Tu jakiś wał bo cytuje jihada a wychodzi to co wyżej. @jihad tak do pierdla z ahmedami

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jaka odsiadka? o czym Wy mówicie? Za każdą godzinę płacimy my wszyscy, PODATNICY, niech taki delikwent co ma powyżej 0,5 promila, a poniżej 1,0 promila zajmie się przez chociaż 50 godzin osobami w hospicjum, rannymi w czasie wypadków, chorymi dziećmi, to ich uspokoi. Warunek musi być następujący - 100% wykonalności kary. Powyżej 1 promil, sąd i minimum 50 tys. można więcej w zależności od zarobków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sam płaci jak debil. Praca za kratą nikomu nie zaszkodziła. Ją płacił nie będę.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijany kierowca uciekał przed policją - Wiadomości - WP.PL

a tu następny

zauważyłem dziwną tendencje ludzi lubiących wypić : im głośniej o pijanych kierowcach tym ich więcej na drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie jest ich więcej, tylko więcej się pisze. My też więcej piszemy zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... niestety żyjemy w bardzo nieudolnym Państwie, które nie może sobie sobie z niczym poradzić, i również nie wyeliminuje pijanych kierowców, tym samym chciałem tylko zwrócić uwage na jedno zdanie, które dziś rano usłyszałem na tvn-ie... "policjanci, by utrzymać statystyki zatrzymują rowerzystów, którzy są bardzo łatwym celem - a w ogólnej liczbie zatrzymanych pijanych kierowców stanią połowe wszystkich zatrzymanych" - tylko nikogo nie interesuje, że rowerzysta po dwóch piwkach nie wjedzie w grupe dzieciaków stojących na przystanku albo nie rozjedzie na przejściu dla pieszych całej rodziny...

Jedyne, co my możemy zrobić to nie przyzwalać na to, by ktoś po drinku czy dwóch piwach wsiadał za kółko i być w tym stanowczym, bez względu na to czy to bedzie nasz brat, ciotka czy osoba, której w ogóle nie znamy...

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

widze, że jak narazie policja przynajmniej w mojej okolicy wzięła się naprawde za kontrole trzeźwości, kilka dni temu jechałem karawanem (gdzie większość myśli, że tych aut ze względu na układy z pogrzebówkami policja nie zatrzymuje) i byli w stanie jadąc z przeciwka, włączyć koguty, zajechać mi droge i poprosić żebym dmuchnął...po tym jak zapaliło się zielone światełko, powiedziałem niebieskiemu że coś takiego pochwalam - dmuchanko i do widzenia, bez zbędnego trzepiania się o gaśnice, trójkąt czy przepaloną żarówke - usłyszałem z jego ust "ja też" :wink:

jak najbardziej to pochwalam i mam nadzieje, że nie są to tylko chwilowe ich akcje ze względu na święta i okres noworoczny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dostał tylko nadzór policyjny.

To są kpiny. :facepalm:

Ten kraj schodzi na psy.

Wyraziłbym w słowie pisanym co myślę ale nie chce zostać zbanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy ludzie taki kraj. Więcej nic nie napisze, powód taki jak u fidotp...

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to musiał być ładnie pijany skoro po uderzeniu w auto nie zatrzymał się tylko jechał dalej jak mu powiedzieli pasażerowie tego tramwaju

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

dopiero wtedy się zatrzymał

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

i co tu z takimi robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni takich "zaszywać". Następnym razem jak się napije to skończy w najlepszym razie na ostrym dyżurze, na własny koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu, pokurwilo ludzi juz do reszty... od nowego roku chyba nie bylo dnia bez wiadomosci o jakims wypadku z ofiarami spowodowanym przez ochlajmorde...a ostatnio wpadlem na taki filmik-

kazdemu chlorowi powinni obcinac rece, zeby juz wiecej autem nie pojezdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni takich "zaszywać".

Jak będzie chciał to i wszywkę przepije. Życia nie znasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...